масльонка для АК

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем stolypin, 26 чер 2023.

  1. stolypin

    stolypin Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    356
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    632
    Повідомлення:
    3.066
    доброго та мирного усім часу
    є з десяток таких масльонок
    яка ціна на сьогодні
    дякую
     

    Images:

    DSCN1703.jpg
    DSCN1704.jpg
    DSCN1705.jpg
    DSCN1706.jpg
    - Мисливець -, qwerty3 та Skif4 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Копані.
      250 грн.
    2. До вашої уваги набір з 7 металевих гудзиків моряків Третього Рейху 1940 року виробництва. - Всі пи...
      750 грн.
    3. Німецькі гудзики. RZM.
      120 грн.
    4. Диаметр 16 мм, некопаное состояние, фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочта или Новая...
      420 грн.
    5. Диаметр 16 мм, остатки черной краски Пересылка Укрпочтой или Новой Почтой - оплата услуг перевозчика...
      70 грн.
  3. Габелла 99

    Габелла 99 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    361
    Повідомлення:
    527
    Адреса:
    Десь в лісі
    Доброго часу доби! Ціна символічна від 40грн. До 50-60грн. З повагою
     
    кучукаю та stolypin подобається це.
  4. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    56
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.232
    Адреса:
    OSTWALL
    Да чего уж там.. Можно сразу в раздел "Подарю"..
    Особенно, когда на аукционе, за обычные, одногорловые, пластиковые, просят от 200 грн.
    Меньше 100 грн. я бы не выставлял..
     
    - Мисливець -, swat12 та Габелла 99 подобається це.
  5. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    677
    Адреса:
    РЕЙХ
    А кому цей мотлох треба? По 100 гривень продавати їх будеш ще 100 років. Не давайте даремну надію людині. За 20 гривень треба ще знайти хто купить. І я не занижую оцінку предметів, а говорю правду.
     
    Габелла 99 подобається це.
  6. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    56
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.232
    Адреса:
    OSTWALL
    Правда ???? Открою одну небольшую тайну: в одном из подразделений, на передовой, масленки и масло были в огромном дефиците... Попросили о помощи, так еле нашел десяток, по 80 грн. ( это уже со скидкой ). Масло было из старых запасов. А потом, на сдачу, искал подсумки, в любом состоянии.. А так, да, когда-то по 10 грн. никто не брал.. Продайте мне по 20 грн, пару десятков, положу, думаю, что пригодятся..
     
    \Lisovik/, - Мисливець -, stolypin та ще 1-му подобається це.
  7. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    44
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Вітаю. Кому мотлох, а кому і масленка для олії. Ціна 40 грн буде актуальна. Можу підтвердити карбованцем. З повагою
     
    кучукаю, Oprishok, Иван Скрипник та 2 іншим подобається це.
  8. stolypin

    stolypin Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    356
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    632
    Повідомлення:
    3.066