Марш Слави УПА та реконструкція бою УПА проти німців, м.Львів

Тема у розділі 'Друга світова війна', створена користувачем Запорожець, 14 жов 2013.

  1. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Повідомлення:
    1.020
    Адреса:
    Київ
    я своїм хлопцям казав, що реконструктора від ряженого клуона відрізняє відношення до однострою та до справи загалом
     
    BeKon, Запорожець, sturm-shef та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты !!! Лоты разбиваю и комбинирую !!!
      180 грн.
    2. Дріб'язок з бліндажа Стан на фото
      30 грн.
    3. Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты !!! Лоты разбиваю и комбинирую !!!
      200 грн.
    4. Коп . Трензель с длинной оконечностью и подгубными кольцами . Размер 152 x 190 мм ....
      390 грн.
    5. 1200 грн.
  3. ВОРОН77

    ВОРОН77 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    457
    Адреса:
    Україна, рій Сіроманці Ворон
    В багатьох таких персонажів є великі заслуги перед нашим товариством і один раз в рік на марш Слави УПА вони промарширують, бо наші вони хлопці. Хто відноситься серйозно до відтворення УПА, а хто ні, видно зразу.
    Визнайте всі, що нас на цілу Україну і світ є досить мало і тому ми маємо показувати високий рівень реконструкції УПА. Певні досягнення вже на лице,як то кажуть в народі.
    Друзі Грім, Запорожець, ЯР,Сам,Чілл,Ворон, Гонта, Гаврило,Єлей та інші ви є стовпи реконструкції УПА в на даний час, на вас рівняються тому тримаймося купи та обмінюємося досвідом. І все буде добре.
     
    Kurbat 78, Helo, Камерад та 3 іншим подобається це.
  4. ОТЕПАН

    ОТЕПАН Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    424
    Адреса:
    Львів, Рій "Сіроманці" Гонта
    Ось маємо те про що я казав, пере.....ля. тішмося які ми класні
     
  5. Chill

    Chill Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.203
    Адреса:
    Київ - Торонтівщина
    @ОТЕПАН Хто пере...вся? Я все що казав, казав тому, що мені ця тема не байдуже і з єдиною метою - вказати на недоліки. Не треба на це ображатися, а треба робити висновки і ставати кращими. Я нормально сприймаю чужу критику і сподіваюся, що ми всі тут такі. Я принаймні, не ображуюся і не збираюся нікого ображати :beer:
    @ВОРОН77 Я ж якраз за те, щоб "показувати високій рівень", а не клоунаду. Можемо конкретно пройтися по фоткам, але тільки якщо критика буде сприйматися адекватно, без образ.

    З.І. Я доречі помітив, що слов'яни в інтернеті дуже образливі, напевно звикли до сварок в інеті, а американці, наприклад - дуже конструктивні. Так от не треба завжди очікувати і шукати сварку і образу :)
     
    BeKon, Buffalo та Орел_УА подобається це.
  6. CAM

    CAM Feldwebel

    Повідомлення:
    294
    Адреса:
    Діаспора
    Хлопці, а можете ви в приваті написати помічені зауваження по кожній фотографії, а Ворон, наприклад, їх потім передасть конкретній людині з рекомендаціями до покращення.
    Мені також, наприклад, злегка знайоме відчуття загнаності коли доводиться віддуватися за десяток (кілька десятків) чоловік а на тебе тиснуть праведною критикою і авторитетом.
     
    Орел_УА та ВОРОН77 подобається це.
  7. grinder

    grinder Moderator

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.721
    Адреса:
    Хмельницкий, Украина
    Не зрозумів, за що відганяти, ще й підсрачниками.
     
    сіроманець 78, Камерад, Walter Vogel та 2 іншим подобається це.
  8. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    351
    Повідомлення:
    6.652
    Теж цiкаво :)
     
    Камерад та ВОРОН77 подобається це.
  9. Запорожець

    Запорожець Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    29
    Повідомлення:
    3.954
    Адреса:
    Київ
    Я скажу що не так з цим хлопцем.
    На ньому ніби і правильні речі одягнуті, але виглядає він в них дуже смішно, кумедно - що не відповідає образу вояка УПА, який ми бачимо на оригінальних фото.
    А якраз на Марші Слави всі мали виглядати на глянц, як писали тут деякі камеради.

    Ось вам його 2 фото - з цього року, і 2 роки назад. То скажіть де він виглядає краще?

    п.с. Для тих хто не бачить різниці підкажу, 2013: мадярська пілотка на нього конкретно завелика (а вже пілотку то можна припасувати по голові за допомогою нитки та голки) збита на потилицю, сторчит волосся з під неї, ну і ці смішні окуляри, які призначені для носіння під протигазом (немає жодного підтвердження, тим більше фото, що в УПА так ходили. Хоч це звісно і могло бути..).
    2011: Пілотка нормально сидить, нормальні праивльні окуляри (навіщо їх було замінювати - не зрозуміло?). Виглядає абсолютно пристойно (якщо не рахувати кірзових підсмків, яких цього року вже не було...)


    [​IMG]
     

    Images:

    1238728_1240624.jpg
    Орел_УА подобається це.
  10. Вістун Полин

    Вістун Полин Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    134
    В загальному дуже файна парада :smile_12:

    Так є приколи, але без того немає і на парадах де показують регулярні армії, де всі мали б виглядати одинаково. Що і казати про такий вінігрет як Упівські строї. Хоча з головними уборами дійсно бардак.

    Мені показалося чи хтось пошив польські куртки мундурові і мадярські тáборі зуббонь з однинакової матеріїї?
     
  11. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    351
    Повідомлення:
    6.652
    Влад, цi окуляри хлопець вдiв не заради приколу. Вiн забув вдома своi, а так як зiр має поганий, питався у всiх, хто має запаснi окуляри. Гєрман мав декiлька пар автентичних окулярiв, але по зору йому бiльш-менш пiдiшли тiльки цi. Хоч i кумедний в нього вигляд, но автентичний. Так що слiдуючого разу вiн буде виглядати краще.
     
    Galicien Nazar, Kurbat 78, Камерад та 3 іншим подобається це.
  12. Орел_УА

    Орел_УА Obergefreiter

    Повідомлення:
    74
    Адреса:
    Україна, Київ
    Відоме фото оркестри Дивізії "Галичина" (а це українці)
    [​IMG]
    На 3-х солдатах РЕГУЛЯРНОЇ армії пілотки наліво. Тому зауваження правильне і корисне для нас усіх, але не критичне!
     
    grinder подобається це.
  13. Камерад

    Камерад Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    859
    Адреса:
    Distriсt Galizien
    Sashko Smollik подобається це.
  14. Chill

    Chill Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.203
    Адреса:
    Київ - Торонтівщина
    Друже, я знаю це фото, як і совєтські фото з пілотками наліво або й на потилиці. Але то є виключення. Маю сумнів, що ті, хто неправильно носив шапки хотіли показати виключення на сотні правильних випадків носіння. Думаю, їх просто не навчили як треба. МОва йде про незадовільни загальний вигляд деяких бійців, а це складається із таких от "дрібничок".
     
    Buffalo та Орел_УА подобається це.
  15. Орел_УА

    Орел_УА Obergefreiter

    Повідомлення:
    74
    Адреса:
    Україна, Київ
    Дядьку Орест, твій посил зрозумів і не сперечаюсь, що пілотки - не єдиний ляп у НАШИХ реконструкціях, отож будемо рости і вчитись на помилках. А відносно УПА я побачив носіння пілотки наліво на фото Яворівського фотоархіву і звернув на це увагу. Точно скажу, що на номерах 188, 195, 197, 199. При чому там бійці стоять поруч з командирами, які, очевидно, за це не робили зауважень.

    А загалом правильно сказав друг Ворон - більш реалістично виглядади 1-й і 2-й рій "Повстанця" і "Сіроманців", а також окремі реконструктори, які вже давно "в темі". До бою якраз і допустили "більш хардових"! :cool:
     
    ВОРОН77 подобається це.
  16. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    7.914
    Адреса:
    СотоНатовск
    Що можна сказати? Мені приємно що повстанець тримає марку, але решта?? Усі помилки на які роками вказуєтйся на форумі, не те щоби не усунені, але навпаки, вони плодятся. Пілоки на затилках а ля "руский ваня", чуби, сучасні зачіски, якісь фантастичні кепки і кольори, розшарпаність, різношерстність в усьому що може бути - складаєтся враження що це не УПА а якась банда :( Ось кілька зразків:

    Що за фантазія?

    [​IMG]

    Що за клітчатий піджак буро-малинового кольору?

    [​IMG]

    Сіро-бурий піджак нервово курить в стороні - Фіолетовий піджак!

    [​IMG]

    Число чорних уніформ замісь того що зменшуватися, то збільшуєтся:

    [​IMG]
    Не знаю що то в хлопця на голові але той зелений розїдає мої очі. Що взагалі пішла за мода на камуфляж?

    [​IMG]

    Но коментс

    [​IMG]

    [​IMG]

    На парад з однією петличкою? Як трудно було її спороти?

    [​IMG]
     
    BeKon, Aйзенгавер та Thorwald подобається це.
  17. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    7.914
    Адреса:
    СотоНатовск
    По німцях:
    Не знаю до якого клубу цей хлопець належить, але це не перший раз що я бачу його з такою зачіскою. Як таке дозволяєтся? Міг би принаймі підстригти боки а решта сховати під кепку. Не кажу вже нічого про пілотку на затилку і відірвану петличку:

    [​IMG]

    Хлопець в дотах - пілотка на затилку і біла сорочка? В бій без шолому?

    [​IMG]
     
    BeKon та Орел_УА подобається це.
  18. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Повідомлення:
    1.020
    Адреса:
    Київ
    доречі ті вишиті кокарди на липучці велкро ))))
    і тризуб там сучасний що край. і форм, і пропорції
     
    BeKon та Орел_УА подобається це.
  19. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    7.914
    Адреса:
    СотоНатовск
    Де є той парадний вигляд про який тут писалося? Якщо це святковий захід, то чому би себе не показати ось так:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Або принаймі ось так:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    BeKon, Орел_УА, ВОРОН77 та ще 1-му подобається це.
  20. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    7.914
    Адреса:
    СотоНатовск
    На додачу додам фото тих людей що мені сподобалися - тут і вигляд і вираз лиця - 100% автентика і зразок для інших:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Камерад, BeKon, Орел_УА та 5 іншим подобається це.
  21. grinder

    grinder Moderator

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.721
    Адреса:
    Хмельницкий, Украина
    http://reibert.info/attachments/2-1-из-1-43-jpg.2830088/
    У нього нормальна репліка поліційної пілотки, колір дійсно ядовито передається на фото.
    http://reibert.info/attachments/2-1-из-1-41-jpg.2830086/
    Щодо Германа і камуфляжу-ситуація була така, наше відділення піонірів не збиралося йти на марш, але в останній момент вирішили підтримати, хочаб не якістю, а кількістю. 9 чоловік намагалися зобразити рій УПА за допомогою 1 фуфайки, двох гімнастерок і позиченого в Любомира польського кителя:) Для того що не було видно "ворон" і нагород, вдягнули анораки і парки. Так що вибачай:)
     
    Kurbat 78 подобається це.
  22. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    7.914
    Адреса:
    СотоНатовск
    Просто маємо дикий вінігрет - поліцейська пілотка, радянська гімнастерка і вермахтівський камо. ІМХО краще вже щоб було менше і правільно, ніж має бути багато і різношерстно.
     
    Орел_УА подобається це.
  23. grinder

    grinder Moderator

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.721
    Адреса:
    Хмельницкий, Украина
    Ну, на рахунок цього-то не до мене:)
     
  24. Sashko Smollik

    Sashko Smollik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    195
    Адреса:
    Рівне
    Ядовитий колір пілотки то моя вина!!!! Постараюсь надалі бути обережнішим з редагуванням.
     
  25. Запорожець

    Запорожець Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    29
    Повідомлення:
    3.954
    Адреса:
    Київ
  26. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    7.914
    Адреса:
    СотоНатовск
    Тут не в одні пілотці справа, існує значно глибша проблема. Але реакції на неї бачу повний ноль.. Марш УПА 2014 буде такою самою клоунадою :(
     
    Камерад подобається це.