Марш Слави УПА та реконструкція бою УПА проти німців, м.Львів

Тема у розділі 'Друга світова війна', створена користувачем Запорожець, 14 жов 2013.

  1. Sashko Smollik

    Sashko Smollik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    195
    Адреса:
    Рівне
    2 (1 из 1)-51.jpg 2 (1 из 1)-52.jpg 2 (1 из 1)-53.jpg
     
    Орел_УА, ОТЕПАН, Helo та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. http://old.municion.org/Gatling/450Gatling.htm Медный капсюль. Из пачки,новый.
      500 грн.
    2. ММГ патрон Маузер cg 17 44 с бронебойно-трассирующей пулей S.m.K. l'spur.
      80 грн.
    3. 7,9х57 с целеуказательной пулей B (B-Patrone)
      200 грн.
    4. Итальянский короткобойный патрон 6,5х52 М.39. SMI. Для тенировочной стрельбы.
      150 грн.
    5. гильзы по 43 году обмеднёнка, разобраны депулятором, есть с дефектами на фото показал, целых % 70 (б...
      70 грн.
  3. Sashko Smollik

    Sashko Smollik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    195
    Адреса:
    Рівне
  4. Sashko Smollik

    Sashko Smollik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    195
    Адреса:
    Рівне
  5. цумбуш

    цумбуш Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.149
    Адреса:
    Одесса
    Прямо таки герои,:smile_15:только некто не приглашает нас принять участие в вашем мероприятии ,а в нас есть и НКВД, и вермахт, и матросы, и РККА. И наверное многим было-бы интересно поехать к вам на рикон. Так-что если........ так мы не против.:beer:
     
    Kurbat 78, Камерад, Орел_УА та 2 іншим подобається це.
  6. Sashko Smollik

    Sashko Smollik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    195
    Адреса:
    Рівне
    Так!!!!! НКВД це завжди свято)))
     
    Орел_УА, сіроманець 78, ВОРОН77 та ще 1-му подобається це.
  7. Запорожець

    Запорожець Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    29
    Повідомлення:
    3.954
    Адреса:
    Київ
    будемо мати на увазі...
    Можна фото ваших НКВД в приватку?
     
    Sashko Smollik та ВОРОН77 подобається це.
  8. Sashko Smollik

    Sashko Smollik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    195
    Адреса:
    Рівне
    2 (1 из 1).jpg 2 (1 из 1)-2.jpg 2 (1 из 1)-3.jpg 2 (1 из 1)-4.jpg 2 (1 из 1)-5.jpg 2 (1 из 1)-6.jpg 2 (1 из 1)-7.jpg 2 (1 из 1)-8.jpg 2 (1 из 1)-9.jpg 2 (1 из 1)-10.jpg
     
    Sonya, Kurbat 78, ОТЕПАН та 3 іншим подобається це.
  9. Sashko Smollik

    Sashko Smollik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    195
    Адреса:
    Рівне
    2 (1 из 1)-11.jpg 2 (1 из 1)-12.jpg 2 (1 из 1)-13.jpg 2 (1 из 1)-14.jpg 2 (1 из 1)-15.jpg 2 (1 из 1)-16.jpg 2 (1 из 1)-17.jpg 2 (1 из 1)-18.jpg 2 (1 из 1)-19.jpg 2 (1 из 1)-20.jpg
     
    Kurbat 78, Helo, Walter Vogel та ще 1-му подобається це.
  10. Sashko Smollik

    Sashko Smollik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    195
    Адреса:
    Рівне
    2 (1 из 1)-21.jpg 2 (1 из 1)-22.jpg 2 (1 из 1)-23.jpg 2 (1 из 1)-24.jpg 2 (1 из 1)-25.jpg 2 (1 из 1)-26.jpg 2 (1 из 1)-27.jpg 2 (1 из 1)-28.jpg 2 (1 из 1)-29.jpg 2 (1 из 1)-30.jpg
     
    Kurt Winterkorn, Sonya, Kurbat 78 та 4 іншим подобається це.
  11. Sashko Smollik

    Sashko Smollik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    195
    Адреса:
    Рівне
    2 (1 из 1)-31.jpg
     
    Helo подобається це.
  12. Sashko Smollik

    Sashko Smollik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    195
    Адреса:
    Рівне
  13. Sashko Smollik

    Sashko Smollik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    195
    Адреса:
    Рівне
  14. Sashko Smollik

    Sashko Smollik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    195
    Адреса:
    Рівне
  15. Sashko Smollik

    Sashko Smollik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    195
    Адреса:
    Рівне
    2 (1 из 1)-63.jpg Я думаю, ця прекрасна дама стане гарним закінченням мого звіту з даного заходу!!!))) Всім дуже дякую і буду радий побачитись з кожним наступного разу!!!!!!!!!
     
    xima6113, Орел_УА, ОТЕПАН та 6 іншим подобається це.
  16. CAM

    CAM Feldwebel

    Повідомлення:
    294
    Адреса:
    Діаспора
    Fantastica!
    От що значить добрий фотограф!
     
    Орел_УА, Walter Vogel, БАЛАН та 3 іншим подобається це.
  17. Chill

    Chill Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.203
    Адреса:
    Київ - Торонтівщина
    Сподобалися фотки бою. Сподобалися фотки взагалі. Не сподобалося: абсолютно нові "тільки з магазину" строї на повстанцях, не вірю. Пілотки наліво і на потилиці - це перепрошую тільки в армії на Троєщині так носили, а в РККА і в німців було на право наперед, так що - не вірю. Якісь фантастичні кашкети, мазепинки і петлюрівки із сучасними тризубами - не вірю. А іще, таке враження, що половина повстанців вдягають строї два рази на рік. Вдягнути мало, треба вміти носити і триматися як вишколений боєць, а не босяк. Знов не вірю.
     
    BeKon, Орел_УА, CAM та 2 іншим подобається це.
  18. ВОРОН77

    ВОРОН77 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    457
    Адреса:
    Україна, рій Сіроманці Ворон
    Вірю не вірю- це як у грі )))))).
    Дядьку Орест з великою повагою до тебе скажу, що справді дехто з хлопців форму одягає не два рази на рік ,а один і тільки на МАРШ СЛАВИ у Львові чи погано це, думаю що ні і з цим всі погодяться.
    Також до маршу пошили хлопці собі нові кітелі і я собі придбав ,новий кеітель і сорочку, спеціально до МАРШу СЛАВИ, то мені не треба було його одягати ????
    Якщо друже ти помітив, то в голові лави першими йшли справжні реконструктори УПА із ВІК"Повстанець" -11 козаків, із рою "Сіроманці" з ПАМЯТІ - 12 стрільців тай із інших роїв з ПАМЯТІ, що базуються на ЛЬвівщині було пристойно одягнуті і споряджені у все своє, людей так ще 15-20, також були інші реконструктори з інших клубів,які не відтворюють УПА, але на МАРШ СЛАВИ приїхали з поваги до УПА.
    Всі інші учасники справді виглядали менш правдоподібно це я визнаю, але це урочистий марш, а не реконструкція. У кожного себеповажаючого реконструктора є форма на святкова (для урочистостей) і більш потерта і користована для тактик та реконів.
    Так є ще недопрацювання, але їх з кожним роком стає чим раз тим менше. І це ви ДРУЗІ бачите.
    P.S. Заувагу по носінню пілоток візьмем до уваги, обовязково.
     
    Камерад, Орел_УА, Galicien Nazar та 6 іншим подобається це.
  19. Teodor Pauli

    Teodor Pauli Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    49
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    106
    Повідомлення:
    1.289
    Адреса:
    Львів
    Гадаю треба навчитися розрізняти марш, тобто урочисту подію, на яку одягають чистий однострій, пуцують до блиску взуття і т.п, від "окопної правди", де всі дружно дусять воші і розчісують брудними нігтями боки.
    Щодо решти "фе" - правильно відповів Ворон.
     
    Стрелок, Камерад, Орел_УА та 4 іншим подобається це.
  20. Chill

    Chill Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.203
    Адреса:
    Київ - Торонтівщина
    Не треба підміняти чистоту строю виглядом речі тільки з магазину. ПОвстанці на всіх фотках чисті, охайні, підтягнуті, хоч і видно що не в новому. Багато людей на марші - в новому, але не підтягнуті, постанова не військова. Ну і фантазійні речі яким чином виправдовуются, га?. І я не про Повстанець і не про Сіроманців, ці мають марку і репрезентативно тримаються. "Нє вєрю" - це Станіславський сказав би.
     
    BeKon подобається це.
  21. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Повідомлення:
    1.020
    Адреса:
    Київ
    доречі, Ворон, якраз ти у новому строї виглядав як треба. он Шугай - теж любо глянути. справа не у нових речах. а в манері носити стрій. доречі, вигляд козаків багато в чому залежить від командира підрозділу. я, гадаю, на ОС-2013 всі чули як я ганяв по однстроях. і патика мого теж бачили - я їм по спині гладив хто стояв навперекосяк
     
    Орел_УА, Запорожець та ВОРОН77 подобається це.
  22. CAM

    CAM Feldwebel

    Повідомлення:
    294
    Адреса:
    Діаспора
    Традиційна дилема кількість / якість :)
     
  23. ОТЕПАН

    ОТЕПАН Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    424
    Адреса:
    Львів, Рій "Сіроманці" Гонта
    Слава Україні,
    хлопці, я чогось не розумію, про що йде мова, якщо про те що потрібна стройова для нас усіх, тоді я погоджуюся.
    Зараз по розмові вигдядає, що почнемося жерти як коти в марцю.
    І це мене зовсім не тішить, як зараз тішаться наші "любі друзі" коли ми починаємо гаркатися.
    Про шо мова, не підтягнуті? Значить треба було взяти нам почесну варту пр.... вдягнути в гарні випрасовані однострої і без душі випустити на львівську бруківку. О то би всі тішилися, який гарний крок, які легені ідуть всі як від одної Мами.
    Чи краще коли ідуть під прапорм бахорі, які ще навіть постави не мають, разов з вуйками по 40 років і дідами які ще пам'ятають ті часи, коли за цей стяг розпинали. Я вважаю, що для усіх, хто був на марші це не піар і не показуха, а шана тим людям, які віддали свою молодість, здоров'я і життя, щоб ми зараз жили.
    Для ме особтсто, цей марш це шана яку я відаю свому дідові і хлопцям які за мене боролися, щоб я міг спокійно ходити і жити на своїй землі.

    А от як навчити усіх правильно марширувати, над цим потрібно справді подумати.
     
  24. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Повідомлення:
    1.020
    Адреса:
    Київ
    ОТЕПАН, ми трохи про різні речі розмовляємо.
    справа не у почесній варті. ти подивися на повстанські фото і на деяких персонажів з даної реконструкції. багато "вояків" схожі на босяків з підворотні.
    а дівчатка у кашкетах на пару розмірів більше - це нормально? а однострій перекособочений, пасок на яйцях - це нормально
     
    BeKon та Norman2 подобається це.
  25. Thorwald

    Thorwald Feldwebel

    Повідомлення:
    1.020
    Адреса:
    Київ
    BeKon подобається це.
  26. Bopoda

    Bopoda Obergefreiter

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    Ukraine
    це як в небелиці "Реконструктор в мирний час в заповіті вказує, щоб його прикопали десь на городі , чи при дорозі в рові - бо не по "уставу ".