Mark85

Тема у розділі 'Чорний список', створена користувачем xamir, 28 лют 2019.

  1. xamir

    xamir Feldwebel

    Повідомлення:
    280
    Адреса:
    Киев
    Тема с которой все началось. https://reibert.info/threads/stanok-dlja-proizvodstva-sharikov-travmaticheskix.1086337/

    Профиль продавца: https://reibert.info/members/mark85.213179/

    Суть проблемы: 23.02.2019 (суббота) мною на карту продавца была оплачена полная стоимость станка. Продавец пообещал отправку товара 26.02.2019 (вторник). Отправки не случилось. После моего напоминания , отписался что случилась заминка и отправит товар или вернет деньги в среду. После этого тишина. Мои сообщения игнорирует. Хотя на форум заходит!

    Просьба к модераторам. Может на вас отреагирует. С ув.

    P.S. Негативные отзывы о продавце пошли ПОСЛЕ того как я оплатил товар.
     
    minitarn3838 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Легкие и современные ботинки, изготовленные из комбинации прочной натуральной кожи с полиуретановым...
      4000 грн.
    2. Куплено в фірмовому магазині. Коробка. Гарна обувка . Розмір 44-й. По устілці 280 мм це комфортно,до...
      300 грн.
    3. Кросівки тактичні Alligator Посилений підносок і задник із термопластичного матеріалу в тактичних кр...
      2650 грн.
    4. Черевики з колекції Merrell. Модель з рифленою, неслизькою підошвою. - Виріб містить матеріали, виго...
      2750 грн.
    5. Кросівки Grisport Vibram Cordura BOA Матеріал взуття: нубук+тканина CORDURA® Країна-виробник: Італія...
      3970 грн.
  3. иван777444333

    иван777444333 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    44
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    94
    Повідомлення:
    4.826
    Адреса:
    Копгород
    Это пипец, все на одни грабли, наложку отменили?
     
    Leibstandarte, Meuller, ANARXIST та 6 іншим подобається це.
  4. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.808
    Адреса:
    Україна
    Наложка значно здорожчує вартість. Зрозуміло, що втратити можна більше, але в профілі цієї людини були спочатку позитивні відгуки про те що відправив товар вчасно, і рекомендують його до співпраці. І то відгуки писали не новічки, а камради які на форумі вже багато років. Інакше для чого тоді передбачити можливість давати коментарі в профіль, і кидати в нього відгуки? Це ж напевно створено для того щоб бачити порядність продавця.
    П.С. Недавно купив пласмасову хернюшку в неті за 76грн. наложкою, то Нова пошта збрила 22грн. за доставку грошей (76грн.) назад відправнику за товар. Були б нормальні лояльні тарифи, то може і більшість і купувала б наложкою.
     
    xamir подобається це.
  5. Q-TEKEN

    Q-TEKEN Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    252
    Повідомлення:
    2.828
    Адреса:
    Харьков
    Мой заказ был выслан наложкой, но мне это не помогло. Опять же по своей наивности и халатности при осмотре. Дома уже выяснилось, что товар я вроде как и получил, но его комплектация и состояние совершенно не соответствуют заявленным словам и фото! Конечно же на связь со мной больше никто не вышел. Если понадобится готов предоставить модератору переписку, а так же в случаи полного игнора выложу в тему все данные, что у меня есть на этого персонажа. Правда не уверен, что они помогут, но зато "шоб гуглилась ця паскуда!". У меня все. Пока.
     
    Рост76, Иван Чонкин, иван777444333 та ще 1-му подобається це.
  6. Nesterhunt

    Nesterhunt Oberschütze

    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Киев
    У меня такаяже история с этим продавцом .
    Заказал шарик 1.5 , получил , дома нормально пересмотрел : качество ужасное , вес от 0.5 до 1.2 , из некоторых торчат металические предметы .
    Написал ему что хочу вернуть , ну а дальше вы поняли :)
     

    Images:

    Screenshot_20190221-125452.png
    Рост76 та иван777444333 подобається це.
  7. Q-TEKEN

    Q-TEKEN Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    252
    Повідомлення:
    2.828
    Адреса:
    Харьков
    видели бы Вы, что случилось с матрицами, после их "делания", человек явно собирал активно деньги на лечение, так как такой подход и поведение, это не кидок, а явный диагноз...
     
    Иван Чонкин, xamir та иван777444333 подобається це.
  8. иван777444333

    иван777444333 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    44
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    94
    Повідомлення:
    4.826
    Адреса:
    Копгород
    Вроде все взрослые, а поведение детей, я товар даже за 20 грн у не проверенного мной продавца не покупаю без наложки, да я чуток переплачу - не вопрос, но зато не буду считать себя кинутым. Дело не в сумме, а в принципе.
     
    natal, byr4yn, ANARXIST та 3 іншим подобається це.
  9. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.808
    Адреса:
    Україна
    А що Ви маєте на увазі "перевірений чи неперевірений продавець"?
     
  10. Иван Чонкин

    Иван Чонкин Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.945
    Адреса:
    Украина, Сумы
    Коли мова йде про 76 грн та 22 грн відповідно (майже третина вартості) - тоді можна сказати, що вартість значно зросла. А як товар коштує кілька тисяч грн, то не так значно воно відчувається (не так давно робив замовлення вартістю майже 8000 грн і вагою до 12 кг). Вартість доставки без наложки - 108 грн, з наложкою - 305 грн. Так, я переплатив майже 200 грн, але я перевірив товар і впевнився, що віддаю свої гроші саме за те, що замовляв. І саме головне - я не жалкую про це. А тут мова йде про 3000 грн. Колись запитував у співробітника НП про вартість наложки, то мені відповіли, що окрім вартості самої зворотньої доставку туди входить і певний відсоток від вартості товару
    Так, писали не новачки, але камради з невеликою активністю на форумі (переглянув їхні профілі), і їх було всього 3. Продавець всього 2-3 місяці на форумі, про що далі можна довго розмовляти? По суті - жоден Білий список чи купа позитивних відгуків навіть від метрів форуму не дають 100% гарантії порядності продавця і обопільно позитивного фіналу продажу чи обміну. Тут люди зі стажем на форумі і репутацією іноді такі фортелі викидають, що просто диву даєшся (ДімаКіровоград кілька років тому такого галасу наробив, форумчан на кілька десятків тисяч гривень взув на своїй такій солодкій пропозиції) та інших прикладів можна навести. Недарма ж правилами ЧС "адвокатура" в цих темах заборонена. Відповідач має сам відповідати за свої дії чи доводити свою правоту. Правда і всі на пряму непричетні до цих випадків не мають права залишати свої повідомлення у таких темах цього розділу (згідно тих самих правил ЧС)
     
    ANARXIST та Kurt Stunde подобається це.
  11. иван777444333

    иван777444333 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    44
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    94
    Повідомлення:
    4.826
    Адреса:
    Копгород
    С которым работал не раз или знаешь лично
     
    ANARXIST, Рост76 та Иван Чонкин подобається це.
  12. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.808
    Адреса:
    Україна
    Ну Ви ж не купуєте на форумах товари тоннами. Да і як знати людину особисто якщо покупець з Києва а продавець з Полтави? Ну і по-любому потрібно хоч раз придбати якийсь товар. Тобто, знову ж таки виникає ситуація коли Ви в камрада щось вперше купуєте.
    П.С. Я наприклад за весь період на форумі лише один раз придбав двічі в однієї ж людини (не враховуючи тем коли людина продає щось однотипне роками як наприклад дріб чи кулі). Ну і як тоді робити? А якщо людина відмовиться наложкою відправляти? Я наприклад коли щось продавав то дивився в профіль про відгуки. Ці ситуації різні бувають, наложка також не варіант. Ну і саме головне - в нього купували товар камради з довгою репутацією, і написали позитивні відгуки.
     
    xamir подобається це.
  13. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.808
    Адреса:
    Україна
    Ну да, я в ДімиКіровоград також щось хотів купити (вроді він РОПами торгував) - вчасно прочитав про нього негатив.
     
    Иван Чонкин подобається це.
  14. xamir

    xamir Feldwebel

    Повідомлення:
    280
    Адреса:
    Киев
    Камрады! Какая разница. Наложка или нет. Посмотрим на это с лучшей стороны. Одним Г....ном на форуме стало меньше)))
     
    SenatorOAR, Иван Чонкин та Q-TEKEN подобається це.
  15. xamir

    xamir Feldwebel

    Повідомлення:
    280
    Адреса:
    Киев
    Рано или поздно он все равно это бы сделал. И кинутых могло быть больше.
     
    Иван Чонкин та Q-TEKEN подобається це.
  16. Q-TEKEN

    Q-TEKEN Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    252
    Повідомлення:
    2.828
    Адреса:
    Харьков
    Так как тема открыта давно, пострадавших хватает, а реакции модераторов нет - выкладываю данные для индексации (если я где-то не прав - скажите).

    0996479167 Андрей (так представился кидала)

    Лактионова Валентина Олександрівна (его ДРОПП - сообщник)


    Судя с инфы в гугле:

    Думаю у этого нового Одессита только ее паспорт и он еще имеет пачку аналогичных. ИМХО.



     
    Останнє редагування: 2 бер 2019
    Иван Чонкин подобається це.
  17. xamir

    xamir Feldwebel

    Повідомлення:
    280
    Адреса:
    Киев
    Полностью ПОДДЕРЖИВАЮ и подтверждаю реквизиты главных действующих лиц !
     
  18. xamir

    xamir Feldwebel

    Повідомлення:
    280
    Адреса:
    Киев
    Также есть реквизиты карты ПБ сообщника
     
  19. Q-TEKEN

    Q-TEKEN Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    252
    Повідомлення:
    2.828
    Адреса:
    Харьков
    а те кто кидал деньги на карту - в банк звонили? групповая жалоба как никак... хотя бы заблокируют_)
     
  20. xamir

    xamir Feldwebel

    Повідомлення:
    280
    Адреса:
    Киев
    Уточнение: карта ПБ на Лахтионову Валентину Александровну
     
  21. Q-TEKEN

    Q-TEKEN Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    252
    Повідомлення:
    2.828
    Адреса:
    Харьков
    наложка на Лактионову
     
  22. Nikolai28

    Nikolai28 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    112
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    217
    Повідомлення:
    129
    Адреса:
    Львівська
    Також ---ПОПАВ...Сказати що редіска то мабуть буде ДУУУЖЕ ласкаво.

    Отримав посилку-від стану гільз вжахнувся гільза в глині - мокра-оплатив за 500 шт. отримав 477 шт. з них 30 шт. з відірваними і тріснутими шийками а ще 112 шт. настільки мяті що фулсайз ім не допомагає і того на цвєтмет пішло 142 шт. Замість 500 шт. я отримав 335 шт. придатних для використання за призначенням і та вся від довгого лежання в мокрій глині майже чорна. .
     
    Иван Чонкин подобається це.
  23. xamir

    xamir Feldwebel

    Повідомлення:
    280
    Адреса:
    Киев
    Через приложение приват24 хозяин карты Лахтионова Валентина Александровна
     
    Иван Чонкин подобається це.
  24. Q-TEKEN

    Q-TEKEN Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    252
    Повідомлення:
    2.828
    Адреса:
    Харьков
    Администрация будет принимать меры по обнародованию клонов данного персонажа? Пусть страна знает своих героев! Уверен, что таких аккаунтов, как действующих, так и уже забаненых наберется с десяток...
     
    byr4yn, ANARXIST, vgvg4 та ще 1-му подобається це.