Манліхер вишибний?

Dieses Thema im Forum "Кулі та гільзи" wurde erstellt von Рома ЗУБ, 22. Jan. 2022.

  1. Рома ЗУБ

    Рома ЗУБ Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Доброго часу доби товариству.
    На копі трапився такий припас. Закритий рівненькою такою заглушечкою (не розбирав), на рукоблуд не схоже, на кулю перевернуту та встромлену теж.
    Хто в темі підкажіть будь ласка!
     

    Images:

    IMG_20220122_165729.jpg
    IMG_20220122_165753.jpg
    IMG_20220122_165801.jpg
    IMG_20220122_165811.jpg
    IMG_20220122_165822.jpg
    IMG_20220122_165919.jpg
    IMG_20220122_165929.jpg
    IMG_20220122_170002.jpg
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 10 шт.)
      ММГ.Гильза латунь тировой отстрел..…Пуля сидит плотно.Вставлена в обжатую гильзу.Все в размере
      40 грн.
    2. (в наличии 2 шт.)
      25 макетов патронов на ленте. В патронах гильза пробита , пули сидят плотно. Лента новая. Цена указа...
      650 грн.
    3. (в наличии 254 шт.)
      ММГ 7.62х39 .Все стреляное.Пуля сидит плотно (впресована в обжатую гильзу).Макет в размере.
      17 грн.
    4. Л-051 50-мм піропатрон радиолокаційний ППР-50. Стан на фото. У наявності 10 шт.
      90 грн.
    5. (в наличии 44 шт.)
      ММГ.тировой отстрел.гильза и пуля не магнит. пуля сидит плотно..ммг в размере
      25 грн.
  3. MiXaNiK

    MiXaNiK Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    870
    Лоты
      на продаже:
    29
      проданные:
    1.973
    Доброго.
    На фото не очень видно.
    Но такой вышибной был,очень похож..
     
    Рома ЗУБ gefällt das.
  4. Рома ЗУБ

    Рома ЗУБ Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Щиро дякую за відповідь, саме про вишибний і подумав щойно його викопав. А не підкажете де могли застосовувати такі?