Магазин

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем 1798, 22 гру 2021.

  1. 1798

    1798 Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    111
    Адреса:
    Из будущего
    Всем привет
    Подскажите с какой
    Винтовки
     

    Images:

    20211222_085812.jpg
    20211222_085805.jpg
    20211222_085741.jpg
    20211222_085732.jpg
    20211222_085758.jpg
    20211222_085753.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Оригінальна, стан нової.
      200 грн.
    2. Приціл гвинтівки ТОЗ 8-12 з планкою. Все на фото.
      700 грн.
    3. Копія рами тоз 8. Воронена клєвером.
      3000 грн.
    4. Гвинтівка пневматична 1955 року в робочому стані
      4000 грн.
    5. (в наявності 2 шт.)
      Пружиниі якісні,нові.В лоті 2шт(комплект).
      550 грн.
  3. Piasterol

    Piasterol Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    375
    Повідомлення:
    1.895
    Адреса:
    На берегах Борисфуну
    Здравствуйте. Вроди от пулемета ЗБ
     
  4. Dead Мазай

    Dead Мазай Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    176
    Адреса:
    UA
    Здравствуйте.ZB[​IMG]
     
    КАПЕР, Василь Дятлов, 1798 та ще 1-му подобається це.
  5. PavelValereevich

    PavelValereevich Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    246
    Повідомлення:
    6.312
    Адреса:
    украина
    можеть брен может зб.какие клейма есть?
     
  6. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    2.550
    Для BREN магазины коробчатые были на 30 патронов. Спутать можно разве что с BAR и его бельгийскими и польскими версиями, но там ребра жесткости чуть по другому расположены.
     
  7. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.978
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...там вообще совсем иная конструкция (и изготовление)
    :(
    ...БРЕН так и вовсе под другой патрон...
    o_O

    шО пУтать, если это "ЗэтБэ-26/30" ???:)
     
    КАПЕР, duke6kirill та Мансур Львович подобається це.