Магазин 7.62х51

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Savur, 17 бер 2021.

  1. Savur

    Savur Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    136
    Повідомлення:
    3.800
    Адреса:
    Галичина
    Доброго дня,
    Прошу допомогти з ідентифікацією магазинів
     

    Images:

    IMG_20210317_161929.jpg
    IMG_20210317_161956.jpg
    IMG_20210317_162015.jpg
    IMG_20210317_162054.jpg
    IMG_20210317_161355.jpg
    IMG_20210317_161406.jpg
    IMG_20210317_161347.jpg
    Егор Задорожный та Paddie подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Бинокль старовинний військовий виробництва Франціі Робочий стан. Зображення чисте, але лінзи треба ч...
      680 грн.
    2. Оригинальная кобура Манлихер М1905. Отличное коллекционное состояние. Кобуры для пистолета Манлихер...
      7200 грн.
    3. Бронещит піхотний часів Першої Світової війни Німеччина. Розміри 60 см х 45 см.
      3200 грн.
    4. Антуражний предмет! Німецький бінокль. Бадьорий коп, був в кофрі, але він посипався…. Решта на фото...
      1000 грн.
    5. Ключ з села під Черкасами, функціональний, в непоганому стані, вага 1.6 кг. За словами власника прад...
      1000 грн.
  3. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    2.550
    HK G3
     
    Мансур Львович, SergZSK, Acubens та 4 іншим подобається це.
  4. Savur

    Savur Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    136
    Повідомлення:
    3.800
    Адреса:
    Галичина
    дякую! а червоний колір що може означати?
     
  5. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    2.550
    Могу только предположить. Учебные боеприпасы по стандарту НАТО маркируются синей краской (попадались фото магазинов с синей маркировкой). Возможно, эти магазины использовались в учебном подразделении и специально были покрашены в красный, чтобы подчеркнуть, что они снаряжены боевыми патронами.
     
    SergZSK, Acubens, Мансур Львович та 2 іншим подобається це.
  6. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Повідомлення:
    2.362
    Адреса:
    UA
    В магазины спереди вкручены шурупы. Они явно должны мешать работать пружине и подавателю.

    P.S. А рабочих магазинов, желательно алюминиевых, от G3 у Вас нет?
     
  7. Savur

    Savur Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    136
    Повідомлення:
    3.800
    Адреса:
    Галичина
    пружина з подавачем в шурупи не впираються, інших немає
     
    Егор Задорожный та F_R_A_G подобається це.
  8. leninzp

    leninzp Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    140
    Адреса:
    Запорожье
    20210521_161022.jpg Это магазины под ранний холостой патрон
    По сути просто гильзы завальцовуют звёздочкой.
    А что бы не было перекосов и утыканий, в передней части сделана вставка.
    С красным цветом все ещё проще:
    Чтобы по ошибке боевые патроны не использовать)))
     
    Останнє редагування: 21 тра 2021
    TarASha, Bangalor, Savur та 3 іншим подобається це.
  9. Savur

    Savur Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    136
    Повідомлення:
    3.800
    Адреса:
    Галичина
    дякую, вичерпно)
     
  10. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    2.550
    Скорее, чтобы по ошибке не примкнуть магазин, снаряженный боевыми патронами :) Ведь если внутри вставка под короткий холостой, по идее боевой туда просто не войдет.
     
    Мансур Львович, TarASha, SergZSK та ще 1-му подобається це.
  11. leninzp

    leninzp Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    140
    Адреса:
    Запорожье
    Так и есть:smile_12:
    Просто неправильно выразился)))
     
    Егор Задорожный та SergZSK подобається це.