M17 - LGK.Sb 66

Тема у розділі 'Країни до 1918 року', створена користувачем SStraus, 18 лют 2012.

  1. SStraus

    SStraus Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    972
    Адреса:
    Rußland, Moskau
    Рогача у меня пока три! У одного есть клеймо на ухе ЕТ64, у него же клейма и на кумполе. У второго, только затылок, а у третьего вообще клейм не обнаружено! Хотя сохран хороший...
    Спасибо за инфо:smile_12:
     
  2. Цікаві лоти

    1. Марки поштові трофейні кацапські , у лоті все що на фото
      590 грн.
    2. сост.на фото
      200 грн.
    3. сост.на фото
      250 грн.
    4. сост.на фото
      160 грн.
    5. сост.на фото
      200 грн.
  3. SStraus

    SStraus Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    972
    Адреса:
    Rußland, Moskau
    Снова извините за оффтоп, для интересующихся: каска ушла за 316 евро.

    А эта http://reibert.info/forum/showthread.php?t=229522 без подшлема за 379 евро. Подшлем оставил себе:)
     
    1 людині також подобається це.