М-40 спустя год...

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Serg-SPB, 5 бер 2010.

  1. sanek1941

    sanek1941 Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    56
    Повідомлення:
    743
    Адреса:
    Україна. Місто-Герой
    а для чего она? по мелалу ? по бетону ?
     
  2. Цікаві лоти

    1. Ікона 19 вік. В латунному окладі.
      2000 грн.
    2. Все, як на фото, В доброму колекційному стані. Гарний інтерʼєрний поедмет. Є клеймо з номером 1214 G...
      1490 грн.
    3. Ніж для листів, конвертів ( для кореспонденції). Зроблено у вигляді залізничного костиля. Матеріал -...
      785 грн.
    4. Німецька єгерська трубочка з мисливським сюжетом на чаші. Не курена!
      1200 грн.
    5. Стан по фото. Масивні. Є клейма.
      1490 грн.
  3. sanek1941

    sanek1941 Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    56
    Повідомлення:
    743
    Адреса:
    Україна. Місто-Герой
    спасибо
     
  4. BaltBomber

    BaltBomber Obergefreiter

    Повідомлення:
    70
    Адреса:
    SPb
    Первый колпак - это как первый секс :)
    Респект тебе, земляк! Отличная работа!
     
  5. Jupiter

    Jupiter Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.536
    Адреса:
    Tbilisi
    Слов нет
    Одно удивление и восхищение!
     
  6. Стрелок

    Стрелок Leutnant

    Повідомлення:
    2.616
    Адреса:
    Украина , Днепропетровск. .
    Финишную!;):beer: Главное , чтоб свежая по сроку изготовлению была !!! Касон из ничего . Отличная работа . Железное терпение .