М-35 а чи варто..?

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Rudolf Ribbentrop, 10 лип 2013.

  1. АСИРИС 1984

    АСИРИС 1984 Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    3.930
    Адреса:
    Белая Церковь
    Самый лучший вариант-дочистить и оставить как есть,или чтобы посмотреть есть ли там декали нужно пошкрябать наждачкой, но это уже конкретное вмешательство.
     
    Rudolf Ribbentrop подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Оригинальный ползун в сборе MG-34. Не коп. Складское хранение. Весьма хорошее состояние. Есть клеймо...
      900 грн.
    2. Ударник пулемёта MG-34 в отличной кондиции (ЗиП). Новый, в смазке, есть клеймо приёмки Wa. В компле...
      2350 грн.
    3. В продажу рукоятка мг15 Матеріал горіх
      4200 грн.
    4. Затворна рама ДП Є клейма
      5500 грн.
    5. Ящик цілий, все в мастилі.
      9300 грн.
  3. Rudolf Ribbentrop

    Rudolf Ribbentrop Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    35
    Повідомлення:
    3.517
    Адреса:
    Україна
    Гадаю найкращим варіантом буде краще так залишити як є.
     
    АСИРИС 1984 подобається це.
  4. АСИРИС 1984

    АСИРИС 1984 Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    3.930
    Адреса:
    Белая Церковь
    Мудрое решение,мне почемуто кажется что декалей там нет,я вообще сторонник максимально сохранять шлем уж если декали скрыты перекрасом-так и должно быть,зачем менять исторический облик;),хотя любопытство очень часто берет верх:D
     
    Rudolf Ribbentrop подобається це.
  5. Rudolf Ribbentrop

    Rudolf Ribbentrop Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    35
    Повідомлення:
    3.517
    Адреса:
    Україна
    Повністю згоден,навіщо міняти первозданний облік,хай залишається такою,як донесла мені її історія,та й усе,це уже остаточно!Сперечатись не буду,можливо дійсно декалей там і не має,адже ще раз пояснюю на тому відео,що у темі в нім. кінохроніці боїв за Ковель лише одинічні солдати маю декалі на каска,а СС так взагалі мало.Тому вірогідніще,що там справді нічого не має,але попри це шолом мені і так дуже подобається:smile_12: !
     
    АСИРИС 1984 подобається це.