Ложка SS-Reich

Тема у розділі 'Третій Рейх', створена користувачем Шагом Марш!, 27 тра 2025.

  1. Шагом Марш!

    Шагом Марш! Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    20
    Повідомлення:
    563
    Адреса:
    Дніпро
    Добрий день! :)

    Попалась така ложка, розміром як чайна. Наче все гуд, але щось трошки смущає.
    Допоможіть, будь ласка, у визначенні оригінальності.

    Дякую!
     

    Images:

    зображення_viber_2025-05-27_07-55-18-093.jpg
    зображення_viber_2025-05-27_07-55-19-201.jpg
    зображення_viber_2025-05-27_07-55-20-270.jpg
    Снимок.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Стан на фото. В рідній фарбі клеймо Ф2
      1350 грн.
    2. Макеты двух минометных мин СССР 50 мм. Состояние по фото. Без взрывчатых веществ. Цена за 2 шт.
      300 грн.
    3. З болота.Вимив через щілину.коцнув лопатою.
      400 грн.
    4. Верхняя часть противотанковой мины. Лот 3 Запескоструена. Металл крепкий. Всё на фото. Для любых це...
      700 грн.
    5. Хорошее состояние.
      1600 грн.
  3. arbuzz

    arbuzz Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.610
    Адреса:
    Киев Украина
    Приветствую.
    Я с оригинальностью не вижу проблем. И основа ложки, и производитель ложки, и клеймо SS - правильные.
    С уважением, Илья
     
    knife231, Вiтушка, sergeyk2 та 2 іншим подобається це.
  4. Шагом Марш!

    Шагом Марш! Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    20
    Повідомлення:
    563
    Адреса:
    Дніпро
    Дуже Вам дякую! :beer: