Люгер 1913 года

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем capt black, 24 бер 2019.

  1. capt black

    capt black Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    76
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    133
    Повідомлення:
    581
    Адреса:
    Украина
    Ммг люгер 1913 года дезактивирован ствол ,вварена шпилька,поставлен жиклер, все остальное родное и не тронуто,выстрел боевым патроном невозможен,подскажите стоимость.

    F2CEFC51-F02C-4E2E-B27B-EE067A510090.jpeg 3B1867F5-5F0F-4BD0-8B12-1030BDA144B7.jpeg CFB694F4-B06A-4E1F-A22D-75EC02D93DDF.jpeg 75091287-F337-40E8-96F7-A5A3A230335C.jpeg 75091287-F337-40E8-96F7-A5A3A230335C.jpeg
     

    Images:

    B1F96E1E-1998-4BFE-A5FD-BA7B747B8830.jpeg
    F2C343F1-BD96-4EC1-89BA-B595FDBF20FC.jpeg
    D4DB68DD-825E-4009-8206-F4FB9A18CB6D.jpeg
    578EC781-45CF-4239-BA6C-174B88ECDB7E.jpeg
    C5CF2B3D-E012-4061-AE46-9981E06106BB.jpeg
    BCBCAAF2-7B34-4A1F-8F63-E438A062A643.jpeg
    Останнє редагування модератором: 24 бер 2019
    Killer-Igel, Криос, gunrifle та 6 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Запропоную значок «Різдво до кожної оселі». Третій Рейх. Без ремонтів та реставрацій. Стан за фото.
      600 грн.
    2. Медаль за присоединение Мемеля. Латунь.Оригинал.Лента неродная.
      23000 грн.
    3. Польова колодка: ХВЗ + Східний фронт. Трохи поїдена жуком.
      600 грн.
    4. Знак трудового фронту(RAD). Таким дістався.
      500 грн.
    5. Состояние на фото.Личная находка.
      1400 грн.
  3. PavelValereevich

    PavelValereevich Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    246
    Повідомлення:
    6.312
    Адреса:
    украина
    номера на запчастях одинаковые?фото в разобранном виде нужны. продается вместе с кобурой? кобура натура или милтек?
     
  4. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    55
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.232
    Адреса:
    OSTWALL
    Как по мне, старовата для Милтека. Специально так не состаришь. Разве что по 300 дней в году на реконах на пузе лазить.
     
  5. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    44
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Цікаво на клейма подивитися. Будь ласка, зробіть фото крупним планом. Дякую
     
  6. capt black

    capt black Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    76
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    133
    Повідомлення:
    581
    Адреса:
    Украина
    B775E548-71F2-49F0-8735-A2715B6C94D7.jpeg 60FC9B32-4A93-46E5-AEE5-41D5DCA4DA08.jpeg 591A25CA-5959-4337-858F-579787BA2A9E.jpeg 1083ED45-99F4-4F09-9F17-8B8368ECCF73.jpeg Фото
     

    Images:

    56EE7C8A-71FF-4CBF-9E4B-87D0F3DA1169.jpeg
    927FD76F-0EA6-43D7-8F90-A3C01F46745F.jpeg
    2B30594B-EA3E-454E-8090-EB1FA4EEB74C.jpeg
    3DAA435C-5E90-4928-9AD6-4313D00E2B97.jpeg
    8E9A68B7-0D8E-4008-9B30-55FB21D3ACAB.jpeg
    Криос, slavapopov, Рост76 та ще 1-му подобається це.
  7. PavelValereevich

    PavelValereevich Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    246
    Повідомлення:
    6.312
    Адреса:
    украина
    что с кобурой? она вместе или нет?
     
  8. capt black

    capt black Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    76
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    133
    Повідомлення:
    581
    Адреса:
    Украина
    A572C057-1C0B-4FB5-8511-AEDB51E95211.jpeg B87A6EAD-9849-43B3-875F-13F591D388EF.jpeg Клейма
     
    Alex Richter, slavapopov, Рост76 та 2 іншим подобається це.
  9. capt black

    capt black Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    76
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    133
    Повідомлення:
    581
    Адреса:
    Украина
    Кабура в комплекте,оригинал.
     
    Рост76 подобається це.
  10. capt black

    capt black Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    76
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    133
    Повідомлення:
    581
    Адреса:
    Украина
    Фото
     

    Images:

    0D18E1E9-7822-49C8-9554-6AE3539F2110.jpeg
    Рост76 подобається це.
  11. Alex-Arthur

    Alex-Arthur Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    769
    Адреса:
    м. Київ
    За люгер$1200+,які клейма на кобурі,рік?
    З Пов.
     
  12. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    44
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Не був би таким песимистом, а тому накинув би ще соточку... 1300, але розумію, що аукціон може дати і 1500, а то і 2000... копіюя більш поважних камрадів, скажу, що ставте з 1 карбованця, а лот свое набере ))). Як і раніше, голосую карбованцем )) З повагою
     
    slavapopov подобається це.
  13. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    55
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.232
    Адреса:
    OSTWALL
    В комплекте с кобурой - от 1700 у.е. Дешевле не вижу смысла.
     
    gunrifle та slavapopov подобається це.
  14. andy1972

    andy1972 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.120
    Адреса:
    Украина
    Здравствуйте.
    В целом отличный предмет.
    Что касается магазина, то они гораздо более позднего маузеровского периода, кобура тоже позднего пошива периода Второй Мировой.
    По цене - от 1500 дол.
     
    SERGIO*, Killer-Igel, Wiking730 та 9 іншим подобається це.
  15. angrypers

    angrypers Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    123
    Адреса:
    UA
    День добрый, Люгер 1500$, кобура 250$. Как-то так вижу.
     
    slavapopov подобається це.
  16. capt black

    capt black Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    76
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    133
    Повідомлення:
    581
    Адреса:
    Украина
    CA613DCC-7930-47F3-B67C-251B0FD968D1.jpeg Клеймо на Кабуре , все что нашёл
     
    slavapopov, qwerty3 та Рост76 подобається це.
  17. Рост76

    Рост76 General-major

    Повідомлення:
    5.217
    Адреса:
    Рідна ненька Україна.
    Доброго, неплохой и оригинальный комплект стоимость от 1500 вечно зелёных, дешевле нет смысла и второго завоза не будет от слова совсем. Реальный спрос и цену покажет аук.
    С Уважением.
     
    drons, slavapopov, romarios та ще 1-му подобається це.
  18. slavapopov

    slavapopov Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    6.965
    Адреса:
    Донецк Украина
    1500$ с кобурой,вполне реальная цена
     
    Рост76 та Alex-Arthur подобається це.
  19. Askal

    Askal Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    5.364
    Адреса:
    Украина Киев
    1500 маловато...
     
    Рост76, Kurt Knispel 75 та gunrifle подобається це.
  20. andy1972

    andy1972 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.120
    Адреса:
    Украина
    В случае продажи я бы исключил магазин и кобуру из общего лота - они не имеют прямого отношения к пистолету в историческом плане и влиять на его цену особо не будут, а выступать в роли бонусов. Их можно после продать более выгодно: кобура около 220 дол., магазин - 110-120 дол. Пистолет - от 1500 дол.
     
    Останнє редагування: 24 бер 2019
    SERGIO*, Killer-Igel, RIHARD 77 та 4 іншим подобається це.
  21. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    44
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    В продовженні посту поважного камрада, пропоную, продавати окремо не тільки магазин і кобур, а ще й ударник, упор бойової пружини, пружина, кришка спускового, шатун, мотиль, шток, ричаг, шептало, затримка, єстрактор, спуск, винти накладок...у такому разі можливо вилучити ще більші кошти.
    Магазини :
    https://reibert.info/threads/magazin-r-08-ljuger.1090343/
    https://reibert.info/threads/magazin-luger-parabellum-r-08.1025968/
     
    Rayceff та Alex-Arthur подобається це.
  22. andy1972

    andy1972 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.120
    Адреса:
    Украина
    Я ценю Вашу иронию, но приведенные выше ссылки, увы, имеют весьма отдаленное отношение от магазина показанного ТС: итальянский современный вообще не в тему, а фрезерованный с бакелитовой пяткой зачастую стоит дешевле, чем с алюминиевой - еще в 2016 г. за него просили и давали 100$ https://reibert.info/threads/ljuger-r-08-magazin-sklad.756575/
    Сейчас привезти такой гораздо сложнее и цены поднялись.
    Но это лишь мое мнение, как поступать - дело вопрошающего.
     
    Останнє редагування: 24 бер 2019
    SERGIO*, Killer-Igel, Airsoft та 8 іншим подобається це.
  23. gunrifle

    gunrifle Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    876
    Адреса:
    Україна
    Апарат – в районе 2000++ (без кобури, яка бачіться орігінальною)
    Кобура – ще з 160 уверх (в залежності від стану, клейм, і тп, – треба більше інфо)
    Моя думка.

    Так часи складні, але існують вічні цінності вже не підвладні часу. З часом цей предмет ––––> лише вгору.
     
    Рост76, Gunter, Askal та 2 іншим подобається це.
  24. Alex-Arthur

    Alex-Arthur Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    769
    Адреса:
    м. Київ
    Вітаю Шановних Комрадів. Оцінка у кожного своя. Для цінителів Р 08,які дійсно розбираються,відомо які рокі,виробники мають колекційну цінність. Самі цікаві це випуски третього рейху яки по ціні перевищують випуски першої світової( Black Widow,G mauser.моряк,Krieghoff- для Люфтвафе+ S код,Simson ,як приклад). Має бути ідеальний колекційний стан(номери,покриття,маг на одних номерах,рельси в гарному стані).Це частина факторів яка впливає на ціну і не тільки. Тому DWM в пошкодженому стані не може коштувати$2000. (Особиста думка,без образ ((()
    З Пов.до всіх
     
    gunrifle, Рост76, tolstiyyyy та 3 іншим подобається це.
  25. andy1972

    andy1972 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.120
    Адреса:
    Украина
    Доброго дня. Хотілось би почути Вашу думку які пошкодження Ви бачете саме в цьому екземплярі? Відсутність рідного магазину до уваги не беремо - це звісно мінус коллекційний, але в комплектаційному сенсі. Кобуру теж, бо вона «не з цієї опери».
     
    Останнє редагування: 25 бер 2019
    Шулько, gunrifle та Рост76 подобається це.
  26. andy1972

    andy1972 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.120
    Адреса:
    Украина
    Я поважаю Вашу особисту думку, але на мій погляд у кожному історичному періоду виготовлення Лю є свої цінні і коштовні моделі. Якщо брати Германію, то у Маузера (період ІІІ Рейха) це насамперед Krieghoff з серією для Люфтваффе, малочисельна G-серія і популярна (але більш на грунті комерції) так звана "Black Widow". Моделі від Simpson - цінуються через невеликий тираж.
    Але все таки самими цікавиви в коллекційному сенсі и не менш, а той більше коштовними за ІІІ Рейх, є моделі до 1917 року виготовлення. Поперше це самий ранній період DWM з 1900 по 1906 роки (М.1900 - М.1906) включаючи "Морську модель" 1904р. Далі "Артилерійську модель" з 1913р., дуже рідкісну серію "Death Head" «Мертва голова» для штурмовий загінів (1917-1918 років). Звісно, це не повний список, а лише те, що пригадалось насамперед.

    Якщо брати розклад по теперешнім цінам, достатьо переглянути відомі аукциони, наприклад https://simpsonltd.com/lugers/?sort=pricedesc
    Там же можно переглянути ціни на моделі DWM 1913р. https://simpsonltd.com/search.php?search_query=Luger 1913 DWM&section=product
     
    Останнє редагування: 25 бер 2019
    SERGIO*, Killer-Igel, gunrifle та 2 іншим подобається це.