Люди,каким местом вы думаете? Жопой!!!!

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Alex Richter, 28 тра 2022.

  1. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Повідомлення:
    206
    Адреса:
    Terra kozakorum
    По радіо сьогодні розказували, що хтось виставив на аукціон щось там з Патріота. Товаріщі вже з ним зв'язалися, у нього все добре. Може хто покаже що там було ?
     
    ivanov1, valdemars, Boris Pryanikov та ще 1-му подобається це.
    1. Фирменная куртка дождевик для защиты от ветра, дождя, тумана и прочих осадков. Лёгкая, достаточно ко...
      250 грн.
    2. стан: як нові, (склад) не використовивалися. По бірці на зріст 190 см та пояс 110 см Брюки Lightweig...
      1000 грн.
    3. Раздельный двухсторонний маскировочный костюм «Кикимора» (он-же Леший, Гилли, Йови) из 5 предметов....
      1600 грн.
    4. Стан: 7/10 ріст 190, пояс 100, груди 110, сидить чотко див. фото. всі замки, ґудзики на місці все пр...
      2410 грн.
    5. (в наявності 5 шт.)
      Оригінальна водонепроникна куртка британської армії MTP. Виготовлена з матеріалу MVP (Moisture Vapou...
      4500 грн.
  2. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.696
    Та було декілька днів тому декілька лотів,якісь кришки - заглушки,якщо правильно зрозумів,ті що від‘єднуються після пострілу.
     
    valdemars та Konrad Lorenz подобається це.
  3. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    73
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    120
    Повідомлення:
    8.748
    Адреса:
    Украина
    Ось

    https://reibert.info/lots/detali-zrk-patriot-lot.1.1060641

    Але що тут секретного і чому це потрапило в новини - особисто я не розумію.
    Органи займаються зовсім не тим, чим потрібно...
     
    _AURUM_, SA-80, Oprishok та 4 іншим подобається це.
  4. User-

    User- Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    28
      продані:
    167
    Повідомлення:
    730
    Цитирую из групы барахолка охотников.
    Вітаю! Будьте Уважні‼️‼️‼️Дана особа (Сукач Олександр) відгукнулася на мою потребу в маскувальному костюмі для виконання Б/З, та представив перші фото з інтернету за власні, сказав що костюм має та відправить за передоплати. Ось його номер карти : 5169155118712411
    Після оплати, на повідомлення не відповідає, костюм не відправив… Повідомлення видалив..
     
    Oprishok, berger2000, syrok та 2 іншим подобається це.
  5. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    9
      продані:
    198
    Повідомлення:
    19.202
    Адреса:
    Украї́на
    Продолжаем продолжать!!!!!!
    Пользователь Sabonmmn (заблокирован)
    ВЧЕРА зарегился,ноль сообщений,ноль симпатий,ноль баллов.
    Рейтинг 0
    НО это не останавливает наших людей.....
    договариваются в личке.

    Пара покупателей оказались бдительными!:smile_12:

    Користивач вимагає предоплату на номер телефону і відмовляється відправляти наложеним платежем.Номер зареєстрований на дівчину,карта банку взагалі на іншу людину.
    Даний продавець аферист!Просить повну передплату на номер телефону який належить якійсь Катерині Стрикало.Модератор перевірте цього продавця!
     
    Jurgen Shmelling, Лорд Грегори, ivanov1 та 14 іншим подобається це.
  6. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    52
    Повідомлення:
    10.627
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Ви не один. З 2010 року тут і жодного кидалова. Все купую тільки тут. Купую в перевірених продавців.
     
    sputnik71, Heinrich Mueller, syrok та 4 іншим подобається це.
  7. syrok

    syrok Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    246
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    527
    Повідомлення:
    632
    Адреса:
    Там где нас нет.
    Я з 2009 і ні одного кидалова все перевіряю)
     
    sputnik71, Heinrich Mueller та Oprishok подобається це.
  8. Шниберсон

    Шниберсон Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    201
    Адреса:
    Україна, Запоріжжя, Київ

    Та таке, якщо чесно. Я приватом з 2018 не користуюсь. Камрад Флажок правий, банк це не показник.
     
    Heinrich Mueller подобається це.
  9. MneNeVezetPoKopy

    MneNeVezetPoKopy Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    235
    Адреса:
    Винница
    Як казав мій один знайомий на кожного розумного знайдеться ще розумніший. Щоб бути цим розумнішим то потрібно працювати не покладаючи рук.
     
    Omikron та Heinrich Mueller подобається це.
  10. Шниберсон

    Шниберсон Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    201
    Адреса:
    Україна, Запоріжжя, Київ
    При чому тут це філософствування?
    Це право кожного обирати той банк, який йому комфортніше. І вибір банку аж ніяк не характеризує людину.
     
    syrok, Sverhx, Omikron та ще 1-му подобається це.
  11. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    9
      продані:
    198
    Повідомлення:
    19.202
    Адреса:
    Украї́на
    Продолжаем продолжать.
    Screenshot_3.png

    Уже жалобы,что кому-то прислал пустішку вместо товара.
    Чем думают?
     
    Лорд Грегори, Oprishok, von Goltz та 5 іншим подобається це.
  12. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    9
      продані:
    198
    Повідомлення:
    19.202
    Адреса:
    Украї́на
  13. Slavuh

    Slavuh Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    269
    Адреса:
    Україна
    На форуме, наверно повезло, не сталкивался с "кидалами". Сам раз "провтыкал" со ставкой - но это было началом полномасштабной войны и я пытался вывезти свою семью и мне уже было не до сделки (там и цена была 25 гривен), но и сейчас стыдно перед продавцом. Прошу прощение перед ним и Вами.
    С уважением.
     
    capt.A.Smollet, valerka та MneNeVezetPoKopy подобається це.
  14. Parabellum_007

    Parabellum_007 Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    67
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    126
    Повідомлення:
    277
    Адреса:
    Ukraine
    Вітаю, шановне панство!

    Кидки на Райберті - це проблема як покупців (які перераховують кошти нульовикам), так і адміністрації.
    Безумовно, адміни виконують багато дуже важливої роботи по виявленню, перевірці і блокуванню шахраїв. Але! Всі дірки вони закрити фізично не можуть, а нові акаунти-одноденки з'являються десятками і сотнями.

    Правила форуму ситуацію не рятують, бо (давайте будемо чесними) мало хто навіть з старожилів їх уважно вивчав.

    Отже, питання номер раз. Чому б наприклад не прописати в правилах Райберту, що всі оплати за лоти здійснюються ВИКЛЮЧНО на картку Приватбанку. Тобто будь-який продавець якщо хоче щось продавати тут зобов'язаний завести картку Приват. А якщо людина по своїм релігійним чи іншим переконанням не бажає оформити таку картку - продати нічого на Райберті не зможе.

    Питання номер два. Чому б не зробити правила реєстрації на форумі максимально жорсткими. Тобто щоб вже на етапі реєстрації до акаунту ОБОВ'ЯЗКОВО підв'язувався наприклад номер телефону, акаунт в соцмережах, пару адрес електронної пошти (основну і резервну). І реєстрацію кожного користувача проводити після поверхневого розгляду його заявки адміністратором. Тобто користувач заповнює анкету - адмін на протязі наприклад 7 днів розглядає і видає рішення, реєструвати персонажа чи відмовити. Безумовно, це не дає ніяких гарантій, але! Це дуже ускладнить життя шахраям, які для того щоб зареєструвати новий акаунт, змушені будуть витрачати багато часу і зусиль. Тому їм простіше буде пошукати "клієнтів" на інших ресурсах, з простішими правилами реєстрації.
    Роботи в адмінів стане набагато більше, плюс зберігання масивів даних користувачів, плюс софт для підтвердження адрес електронної пошти і номера телефону (шляхом розсилки підтверджуючих кодів) - це значні складнощі. Але тоді Райберт отримає відповідну репутацію.

    Ось такі мої фантазії. І якщо з пунктом номер 2 є багато питань, то пункт перший змінити реально легко.

    З повагою до всіх учасників.
     
    Heinrich Mueller, valerka, Бек та 2 іншим подобається це.
  15. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.860
    Адреса:
    Україна
    Може просто при реєстрації заставити на авку класти фотку фейса і поруч розкритий паспорт і фіг з тим приватбанком?:rolleyes:
     
    valerka, Boris Pryanikov, ak1993 та 2 іншим подобається це.
  16. Wadospyro

    Wadospyro Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    216
    Лоти
      на продажу:
    25
      продані:
    541
    Повідомлення:
    2.513
    Адреса:
    Україна
    Шось останнім часом багато кружляє "заставити", "заборонити". А лиш треба "Не баранити"
    На 100% не забезпечишся... тут відправляє все нормально, і одного разу за3.14дарасюється особа, то тут нічого не зробити. А скидати вчорашнім по 10-20к, то це ким треба бути???
     
    kripers338, Montigomo, spomb та 7 іншим подобається це.
  17. Yuriy Grigorev

    Yuriy Grigorev Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    698
    Вітаю. А чого саме Приватбанк? В них є якісь додаткові інструменти для захисту покупця? Але ж крадії купують ті картки в телеграм каналах ,а до моменту коли виявиться обман,він має купу часу. Скоріш це приведе до того,що обманутих стане більше,бо розслабилися через Приват банк. Не вийде перекласти власну відповідальність на фірму,якщо схилений до гонитви за халявою. Перекласти відповідальність - дорога послуга з будь якого боку.
    З повагою
     
    Хейль подобається це.
  18. Parabellum_007

    Parabellum_007 Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    67
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    126
    Повідомлення:
    277
    Адреса:
    Ukraine
    Фотка фейса з паспортом нічого не дає.

    По-перше надійне зберігання таких даних на серверах - це нереальнмй геморой. Я вже мовчу про те, що з точки зору законності це м'яко кажучи тонка крига.

    А по-друге - нормальні люди свій фейс з паспортом тупо не хочуть світити зайвий раз. Бо від витоку даних ніхто не застрахований. А у шахраїв на такий випадок заготовлена величезна "база"
    фоток лівих людей з лівими паспортами.
     
    Bakay та capt.A.Smollet подобається це.
  19. Parabellum_007

    Parabellum_007 Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    67
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    126
    Повідомлення:
    277
    Адреса:
    Ukraine
    Безумовно, картка Привата - це ніяка не гарантія. Але це всього лиш один з нюансів, який ускладнить життя шахраїв.
    Чому саме Приват? Бо в ньому на відміну від всяких Ощадів, Альфа-Банків тощо можна легко дізнатись на кого зареєстрована картка (прізвище, ім'я власника картки).
     
    Oprishok, Heinrich Mueller, valerka та 3 іншим подобається це.
  20. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.860
    Адреса:
    Україна
    А типу все інше що Ви перерахували хочуть світити,включно з соцмережами? Ви ж стверджуєте самі що від витоку даних ніхто не застрахований. Мене взагалі нема в соцмережах, як і багатьох інших і що робити, реєструватись на фейсбуці щоб зареєструватись на райберті? Заводити декілька єлектронних пошт? Я пас. Тому потенційні покупці при реєстрації махнуть рукою на форум і пройдуть мимо, якщо порахують що з них вимагають забагато. Ну зареєструються продавці , а далі що, кому будуть продавати, один одному? Крім торгівельної частини є ще сам форум з спілкуванням, заходять поспілкуватись і заодно можуть щось купити. Не буде форумчан, трафіку, і форум крякне.
     
    vajs, Хейль, Yuriy Grigorev та 2 іншим подобається це.
  21. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Повідомлення:
    2.429
    Адреса:
    Україна
    О/
    Ніяка світлина геть нічим не допоможе за умов пригніченої мозкової діяльності.
     
    Хейль, ivanov1, Heinrich Mueller та ще 1-му подобається це.
  22. kostyany4

    kostyany4 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    102
    Адреса:
    Україна
    Вітаю. Якщо виконувати прості правила покупки - то ризик кидка буде мінімальний. Не бачу сенсу на модераторів чи адміністратора ще вішати додаткові початкові перевірки....

    Наприклад- мене взагалі в соц мережах немає, я шахрай?)

    Нагадаю прості правила. З досвіду.
    - дивитися дату реєстрації людини
    - відгуки за різний період різними форумчанами
    - не закритий профіль (хоча тут не все так однозначно, це один з маркерів)
    - наявність повної інформації про товар, фото, відео товару саме від продавця (якщо виникають підозри- фотки можна перевірити через Гугл об'єктив, наприклад)
    - можливість попросити додаткові фото/відео матеріали по товару
    - можливість зателефонувати продавцеві (також не все так однозначно, не всі хочут давати свій телефон, хоча складнощів тут немає)

    І саме головне!
    Якщо є якісь підозри (свіжа рега, нульовик, низька ціна з мінімум відгуків тощо)- наполягати на накладений платіж з задатком за дорогу (150-200 грн на НЕ габаритний товар), або навіть оформити безпечну ОЛХ -доставку. Саме відмова такого в купі з іншими маркерами - можуть натякнути, що краще не купляти в цього продавця.

    P.S. Нещодавно форумчанин мені не повірив і не захотів робити передоплату взагалі. Я йому зателефонував, запропонував олх-доставку або залог 200 грн. Для нього відгуки не показник, мої відео огляди теж, жива бесіда теж. Ціна товару 1000 грн. Люди різні, тож все розумію. Але іноді черезчур підозрілі)))

    P.S.2. По картці. Покупцям треба давати ті картки, при поповненні яких висвічуються реквізити продавця (ПІБ), а також з мінімальною комісією і відомого банку (Приват в цьому норм).

    З повагою.
     
    Останнє редагування: 1 лют 2024
    Joker_1981, Хейль, Alex Richter та 3 іншим подобається це.
  23. Yuriy Grigorev

    Yuriy Grigorev Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    698
    Доброго дня. Тонка крига… окрім відсутності у соц.мережах ,неодноразово дорікали тим,що мій номер не бʼється в getcontact ,а в купі з відсутністю карти привату - це майже вирок. А взагалі ,я з Вами згоден
    З повагою
     
    Oprishok та kostyany4 подобається це.
  24. Billy Phelan

    Billy Phelan Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.017
    Адреса:
    Одесса
    Ну давайте ещё пропишем, что отправка ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО Новой почтой. Многие, кстати, поддержат, я уверен. С какой стати нужно лоббировать определённый банк? Это навязывание услуг, что запрещено Конституцией.
     
    Yuriy Grigorev подобається це.
  25. Yuriy Grigorev

    Yuriy Grigorev Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    698
    Как я понял,то причина в том,что этот банк показывает имя владельца карты и ,на мой взгляд,это правильно - если я номер карты знаю,то нет причин,чтоб имя от меня скрывать . Если другие банки будут делать также,то вопросов не останется