Лес 2014.

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем Der Stahlhelm, 12 січ 2014.

  1. Der Stahlhelm

    Der Stahlhelm Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    959
    Адреса:
    Kapital-land
    Ну и ещё немного ! 012.JPG 015.JPG 002.JPG 014.JPG 013.JPG 004.JPG 003.JPG 014.JPG
     
    Mark_Jugend, STORM 04, Лесной комар та 18 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Німецькі сонцезахисні окуляри.
      1000 грн.
    2. Мундштук вінтажний виробництва Франціі Всередину можна покласти фільтр. Як новий.
      350 грн.
    3. Легендарний німецький радіоприймач DKE38. Практично не вживаний! Кількість пташок просто зашкалює! :...
      13000 грн.
    4. Латуний станок для бриття Ротбарт з чіткими клеймами DRGM и DRP. Непоганий стан, можна використовува...
      1100 грн.
    5. Стан по фото. Клейма! Коробка!
      470 грн.
  3. Alex73

    Alex73 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    913
    Адреса:
    Великая Германия
    У нас тоже снега по колено. Про коп теперь можно забыть на некоторое время.:(
     
  4. Der Stahlhelm

    Der Stahlhelm Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    959
    Адреса:
    Kapital-land
    Да,когда я один,то и мне больше везёт,(не в обиду камрадам).А насчёт снега,нелюблю ходить по снегу, тк снег скрывает и мусор из за которого лишний раз спину гнуть нужно,и со склон в низ скользиш.
     
    A10A та REY подобається це.
  5. Окопщик

    Окопщик Leutnant

    Повідомлення:
    1.581
    Адреса:
    На щедрой земле
    Камрад,спасибо Вам за красочные отчёты и фото хороших находок.Всегда приятно смотреть Ваши отчёты.
     
    REY, Ruff та Der Stahlhelm подобається це.
  6. Aleksandr-novichek

    Aleksandr-novichek Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    21
    Повідомлення:
    7.304
    Адреса:
    Украина
    Приветствую. А есть какая-нибудь инфа по этому кольцу??