Легедзино 2018. Быль, ставшая легендой.

Тема у розділі 'Штаб', створена користувачем АлексгоР, 28 тра 2018.

Статус теми:
Закрита.
  1. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    Це звичайно добре, але в жодній із заявок ППД не задекларовано;)!
     
    1. Залізний хрест 1 класу з штангою повторного нагородження. Якісна фабрична репліка.чіта деталізація....
      350 грн.
    2. Нагрудний знак підводника (нім. U-Boot-Kriegsabzeichen) — бойовий нагородний знак кайзерліхмаріне, я...
      298 грн.
    3. Коробка для зберігання Ваших нагород. З подушечкою для однієї відзнаки. Або без для багатьох. Екошкі...
      498 грн.
    4. Якісна копія Залізного хреста Другого класу періоду 2-ї світової війни Матеріал: метал сплав (не маг...
      250 грн.
    5. Срібна шпанга "За ближній бій"
      400 грн.
  2. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    Уважаемые руководители клубов! Кому нужны оригиналы приглашений на мероприятие просьба поспешить с заявками. Приглашения будут отправлены только тем клубам, которые успеют прислать заявки до 7.00 завтра, 24.07.2018г. После заявки приниматься будут, но приглашения в лучшем случае в электронном виде. Ближайшая неделя у меня будет в поездках, потому если не реагирую на личку или электронку звоните 067-265-67-91 или 093-960-86-22. Спасибо за понимание.
     
    Rastlos, URAN-U2, yan 2011 та ще 1-му подобається це.
  3. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    Сьогодні, чи точніше учора, в Легедзиному була нарада за участю районної влади та органу місцевого самоврядування. Як виявилося, з боку Умані саме через наш захід почали латати дорогу. Чи підхопили ініціативу Тальнівчан Уманські автодорівці не знаю, але надіюсь що так.
    Очікується більше двох тисяч глядачів, тому було вирішено зробити не одну, а дві глядацькі зони. У звязку з цим було вирішено перенести табори та стоянку на кількасот метрів північніше. На схемі вони позначені таким-же кольором, як і попередні. Координати центру площадки таборів - Широта: N 48.79821° = 48°47.89' =48°47'53.6" Довгота: E 30.49834° = 30°29.9' =30°29'54". Майданчик для автотранспорту біля німецького табору через те, що ділянка перед табором РСЧА засіяна люцеркою.
    Дане місце є табором студентів, які проходили тут археологічну практику, тому тут є певні зручності - туалети сільського типу та дві літні душові кабіни. Між таборами знаходиться господарська будівля, у якій є електрика - можна підзаряджати гаджети та ін. З огляду на те, що в лавах принаймні РСЧА передбачається чимала кількість військовослужбовців-дівчат, для них обладнано кімнату на 10 осіб, з антуражними двоярусними ліжками, на яких є матраци та подушки. Одна з груп РСЧА зможе скористатися армійським 10-ти місним наметом, який залишився після студентів.
    З прикрих новин - техніки найімовірніше не буде. Найближчі товариші чомусь не можуть знайти чим її доправити, хоча витрати я зобовязувався оплатити. Інші-ж затребували таку суму, що можна було-б сміливо двічі забезпечити усіх учасників і пальним, і харчуванням і набоями.
    Учора мав розмову з "німцями" і почув давно очікуване питання - хто буде ними керувати. Користуючись нагодою повідомляю. У звязку з вкрай повільним реагуванням реконструкторів Вермахту та СС в плані надсилання заявок, є думка зачекати приїзду усих груп, а потім призначити того, кого за давнім козацьким звичаєм обере більшість (РСЧА при цьому приймати участі зрозуміло не будуть). Заявки-ж продувжуватиму приймати я.
    Ще раз повторюсь - для одержання бланку заявки скиньте мені листа на мою електронку, і я вам його надішлю. Не зню, може хакер з мене нікудишній, але вордівські файли Райберт не закачує. Якщо зволікаю з відповіддю - не парьтесь. Найближчі пять днів буду у місцевості де звязку нема. Буду намагатись вибиратись на узвишшя і якось викручуватись.
     

    Images:

    карта легедзине супутникова оновлена.jpg
    bayan, Rastlos, "Sol" та 4 іншим подобається це.
  4. R@Mzes

    R@Mzes Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    104
    Повідомлення:
    3.300
    Адреса:
    Житомир, Сурина гора
    Заявки ще приймаються?
     
    АлексгоР та fondmx подобається це.
  5. Rastlos

    Rastlos Gefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    75
    Повідомлення:
    44
    Адреса:
    Украина, Одесса/ 172 Inf.Reg..kiev
    Принимаются на сколько я понял. Пиши сюда

    Для получения бланка заявки обращаться aleks.oks@ukr.net
     
    АлексгоР подобається це.
  6. Teodor Klaus

    Teodor Klaus Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.094
    Адреса:
    Украина, г.Умань
    В пятницю хтось заїзжає?
     
  7. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    237
    Повідомлення:
    15.253
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    з 9.00 вже будуть люди.:beer:
     
    Teodor Klaus подобається це.
  8. АлексгоР

    АлексгоР Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    517
    Адреса:
    Украина, Черкасская область
    Ну з 9-ти це навряд. Хіба хто піджене телепортаційний пристрій. А от десь з 11-ї, то так, заїде актив нашої групи. Під вечір, можливо ще підтягнеться хтось з одинаків. Усі-ж заявлені групи задекларували приїзд наступного дня.
    До речі, стосовно заявлених, чи точніше не заявлених груп. До мене почали доходити чутки, що груп збирається приїхати більше, ніж заявлено. Я розумію, ну не встигли за два місяці визначитись і прислати попередню заявку. Сам бувало за три дні до виїзду присилав, але-ж присилав, попередивши заздалегідь телефоном про приїзд. У кого і на це часу не знайшлося - вибачайте. Це явний вияв неповаги до решти товаришів та камрадів, які перебуваючи у таких-же самих умовах, чомусь встигли все зробити правильно. Хто не заявився, до участі в заході допущені не будуть. Хто встиг, чи ще встигне, ласкаво просимо!
     
    bayan, yan 2011, ВЛАДИМИР 9591 та ще 1-му подобається це.
Статус теми:
Закрита.