Лебель

Тема в разделе "Знайдене в землі та переробки", создана пользователем Бісмарк, 14 авг 2014.

  1. Бісмарк

    Бісмарк Feldwebel

    Сообщения:
    1.153
    Адрес:
    Тернополь Украина
    Оцените пожалуйста даный предмет.
     

    Изображения:

    SAM_4917.JPG
    SAM_4918.JPG
    SAM_4919.JPG
    SAM_4920.JPG
    SAM_4921.JPG
    SAM_4922.JPG
    SAM_4923.JPG
    SAM_4924.JPG
    SAM_4925.JPG
    Валентинос и Oprishok нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 3 шт.)
      Тубус від детонаторів КД-8А з комплекту міни Гроші отримані з продажу підуть на потреби підрозділу Т...
      199 грн.
    2. Звезда восточных добровольцев 57 в серебре с мечами.Клейм нет
      2000 грн.
    3. Weihrauch / Arminius HW 4, 4 мм Flobert (Randz. long), 4" (дерево) — майже новий.
      14500 грн.
    4. 3000 грн.
    5. (в наличии 2 шт.)
      Шукаєте універсальний ніж, який впорається з будь-яким завданням? Обвалювальний ніж Satori — це те,...
      105 грн.
  3. Pum_purum

    Pum_purum Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    19
    Сообщения:
    1.740
    Адрес:
    Україна.Горби!!!
    Вы хотели сказать два предмета?Я думаю с 400 до 500 грн
     
  4. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Сообщения:
    2.838
    Адрес:
    Київ
    Доброго дня!Лебель думаю 500 гривень в такому стані!Стан клинка радує,але гарда..Ви б його почистили акуратно,тоді і ціна б більша була!
     
  5. GOMERAS

    GOMERAS Schütze

    Сообщения:
    13
    Другой клинок немного сваркой обработали за сотню максимум
     
  6. Alex Irvin

    Alex Irvin Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    115
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    201
    Сообщения:
    984
    Його непогано обробили..Переламаний був і поганенько зварений.Плюс пластини фіксатора і накладок нема.150 - стеля.
     
  7. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    8
      проданные:
    167
    Сообщения:
    3.964
    Адрес:
    Україна
    Штик Гра коштує набагато більше чим 150 гр в такому стані
     
  8. Alex Irvin

    Alex Irvin Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    115
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    201
    Сообщения:
    984
    А в скіки б ви його оцінили ?
     
  9. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    8
      проданные:
    167
    Сообщения:
    3.964
    Адрес:
    Україна
    Дивлячись з якого боку прилавка стояти
     
    Itto и Alex Irvin нравится это.
  10. Alex Irvin

    Alex Irvin Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    115
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    201
    Сообщения:
    984
    Не спорю,правильно підкреслили.Але все ж речі ціняться в хорошому стані і комплектні...А тут переламаний,хіба що на реставратора або початківця.Проте це лише моя думка,автор теми сам визначиться наскільки він йому цінний:)