Вітаю шановні. Зорієнтуйте по ціні даного револьверу. Стан практично ідеальний. Чи вартий він уваги колекціонерів та що він може коштувати ? Зарання вдячний
З 400 і до якої реальної ціни він може дійти? Не знаходив проходів таких екземплярів в нас на форумі... Дякую
Може і муси дійти навіть до 1500 і більше...дивлячись на попит коллекціонерів. На короткий термін ставити таку річ не раджу! Річ коллекційна. І в такому стані не рядова!
Ребята, вы уверены, что это Лебель? Написано саl. Lebel - 8 мм - патроны не найдете. У Жука показаны два Лебеля, но этот имеет отличия.
https://www.svvruellan.com/details-...al-de-la-manufacture-darmes-de-564-989098728/ Тіко з коротким стволом
Воно то так..але є нюанс... я не думаю шо це конкретно Лебеля модель Думаю це з різновиду St. Etienne
Думаю це з різновиду St. Etienne. Знайти не можу з довгим стволом..вже очі тріщать від тих моделей А я не казав шо то Лебель