Ласта АК

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Jkow, 21 вер 2023.

  1. Jkow

    Jkow Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    824
    Підкажіть хто в курсі яку ласту краще взяти з болтами що заміняють оські усм чи взяти з короткими гвинтами та посверлити ствольну коробку?)?_?(?)
     

    Images:

    IMG_20230921_072807.jpg
    апы.jpeg
    akms1974 та FrauFitzer подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. В соответствии с законом продам Карабин Roessler Titan 6, с двумя стволами калибром 30-06 и калибром...
      250000 грн.
    2. Состояние на фото.Доставка Укрпочтой+25грн.
      20 грн.
    3. 375 грн.
    4. Тонкі без підкладки. Матеріал фліс. Розмір 9.5 - 10.
      95 грн.
    5. Kruk CRC 1U044B Long Handguard FOR SALE: Kruk CRC 1U044B Long Handguard Need more rail estate and be...
      4000 грн.
    6. Розмір 280/200 мм. Матеріал комбінований. Можна зменшити обьем застібнувши защіпки.
      245 грн.
  3. StrelokPS

    StrelokPS Oberleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    58
    Повідомлення:
    3.973
    Адреса:
    Украина
    Краще всього приварити, але треба чітко позиціонувати.
    Якщо РАВівс вам нічого не зробить - можна і посверлити. Але з чітким позиціонуванням. А так найпростіше з заміною осей УСМ. Але тут ще питання в кронштейні(більш-менш тільки америкосовські).
    Краще подивіться в сторону заміни кришки, з планкою.
    Але нашо то все вам?
     
    akms1974 та Jkow подобається це.
  4. FiveSe7eN

    FiveSe7eN Gefreiter

    Повідомлення:
    36
    Адреса:
    Украина
    Є сумніви в стабільності СТП при кріпленні важких тепло та нічних прицілів на кришну з планками. З легкими коліматорами проблем не буде, але саме тут виникає питання "нашо то все вам?"
     
    akms1974 та Jkow подобається це.
  5. Jkow

    Jkow Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    824
    За допомогою такої планки як на фото вдалося досягти такого результату як на другому фото. Відстань 100м малярний скотч яким заклеєні пробоїни має ширину 3 см. Звичайний акмс 1962 рік та добре підібраний набій. ;)
     

    Images:

    1712984402857.jpg
    IMG_20240402_080120.jpg
    akms1974 та vova2016 подобається це.