Лампа?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем саша85, 6 лис 2022.

  1. саша85

    саша85 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    466
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    926
    Повідомлення:
    586
    Адреса:
    Рівненська область
    Доброго дня! Підкажіть по знахідці, дякую!
     

    Images:

    Screenshot_20221106-123253.png
    Screenshot_20221106-123245.png
    Screenshot_20221106-123241.png
    Screenshot_20221106-123237.png
    Screenshot_20221106-123233.png
    SанЬіч 74 та Falconer подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Міцні, не сипляться,стан на фото. Багнет входить.
      350 грн.
    2. Бебут кулиметних бригад РІА зразка 1907року
      15500 грн.
    3. Манлихер унтер с родной жабой , отличное коллекционное состояние, боевняк точен, но геометрия...
      1433 грн.
    4. Немецкий саперный штык бучер.Первая мировая война. Кнопка работает.
      8500 грн.
    5. Тригранний штик до російської піхотної гвинтівки зразка 1826 -1828р.в.Штик трішки почишено від бруду...
      900 грн.
  3. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    2
    Повідомлення:
    13.240
    Так! Голова паяльної лампи...
     
    Лорд Грегори та zubrik подобається це.
  4. БЛК

    БЛК General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    66
    Повідомлення:
    8.132
    Приветствую. Карбидная лампа, вернее то , что от неё осталось. На подобии такой.[​IMG]
     
    SergZSK, Хейль, SанЬіч 74 та 7 іншим подобається це.