L.H.

Тема у розділі 'Erkennungsmarken', створена користувачем Buntara, 12 чер 2019.

  1. Buntara

    Buntara Hauptmann

    Повідомлення:
    2.191
    Адреса:
    UA
    Доброго дня всім.Нічого розшифровувати не треба,тема чисто інформативна,може хто інтересується темою ПСВ,Германською армією,ну і зокрема елітними формуваннями.Тому викладу 2 жетончика із своєї колекції(обидвоє були придбані тут на місцевому ауку з різницею в пів року,обидвоє найдені в Галичині)Але спочатку трішки історії:),десь приблизно півроку тому закралася в мене інтересна ідея чисто спонтанно,-ось інтересно би було зібрати жети всіх черепастих полків(а їх було всьго 4)розумів,що по степені рідкості і малочисельності формувань це майже не можливо,ну що подумав та і забув.Ну і півроку десь тому надибав 92-й брауншвайгский піхотний полк,а тепер ось поповнив зібрання 1-м лейб-гусарським полком,нумер 1(правда мій самий улюблений номер 2,ну маємо-шо маємо,раді і тому).Короче грубо говоря,але мягко виражаясь,ось так не спішучи виконав завдання на 50 проц.,але то і нічого умовно можна вважати,що і на 100(навіть якщо мені вже більше ніколи не попадуть не достаючі полки,то це нічого наприклад 1 і 2 лейб-гусарські були в одній бригаді,а брауншвайгскі 17 гусарскій і 92 піхотний походять історично з чорного корпуса.(розшифровка перший-1. Leib-Husaren-Regiment Nr. 1/3 Eskadron/158,другий-Braunschweigisches Infanterie-Regiment Nr.92,спершу учебний бат,далі 10 рота цього ж полка,перший жет один з типів зразка 1878 року,другий зразка 1915)Посилання на коротеньку історію частин https://topwar.ru/156805-pod-znakom-mertvoj-golovy.html
     

    Images:

    1.L.H.1.JPG
    Dsc-R6LXoAAFGL3.png
    SAM_7065.JPG
    Frau mit автомат, kyltic, Вiтушка та 2 іншим подобається це.