Квест "Поціль у дрона-камікадзе!"

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Yuber, 17 жов 2022.

  1. BCE

    BCE Leutnant

    Повідомлення:
    1.428
    Адреса:
    Центр
    [​IMG]
     
    Yuber та ViktorKux подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Нові, в оригінальній упаковці.
      950 грн.
    2. Дтк підходить тільки до калібру 7.62. назву не підкажу не знаю. Матеріал сталь 45. Довжина 6.5 см ва...
      800 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      СТОИТ БЛИЦ ЦЕНА - НЕ НУЖНО ЖДАТЬ окончания срока,можно купить СРАЗУ! ДРУГОЙ ТЮНИНГ для АК и AR15 ту...
      3325 грн.
    4. Планка пикатинни (вивер) на АКCУ (вместо штатных прицельных) *стандарт* от мастерской UMZ defence Dn...
      999 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Глушник з полум'ягасником до AR-15 та АК-74 універсальний, складається з двох частин - титанового по...
      4300 грн.
  3. DoublePaulus

    DoublePaulus Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    484
    Адреса:
    місто Київ
    По-перше про українку з банкою помідорів - то народна творчість. Цілком зрозуміла, зважаючи на час її виникнення (березень'22), але все ж.
    По-друге кулі можуть потрапити комусь в голову з летальними наслідками. Таке часто трапляється на сході, де традиційно багато стрілянини на свята. Який сенс рятувати одних і вбивати інших? Я вже мовчу про розбиті вікна напередодні зими.
    По-третє неконтрольована маса озброєного люду в місті, що палить направо і наліво через те, що комусь щось почулось - то просто ідеальні умови для створення паніки і френдлі-файеру. В умовах висотної забудови всі вікна верхніх поверхів будуть розбиті, це якщо хазяїва лишаться неушкодженими. Просто через те, що цивільні ен мають практики зенітної стрільби зі своїх пукалок. Поліціянти також не мають, але то поліціянти. Я вже мовчу про банальне порушення закону, що прямо забороняє цивільним стріляти в межах міста.

    Подбати про свою безпеку можна в інший спосіб, так сказати, пасивний: не витріщатись у вікна, не ігнорувати тривоги і хоча б сидіти якщо не в укритті, то хоч в правильному місці в квартирі. Повірте, цивільний з калашматом і двома магазинами патронів не здатен збити дрон, шанс один на мільон. Але здатен наробити лиха.
     
  4. DoublePaulus

    DoublePaulus Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    484
    Адреса:
    місто Київ
    Взагалі, як на мене, найбільш ефективним засобом проти дронів (і крилатих ракет, до речі) мав би бути комплекс типу Phalanx. (https://uk.wikipedia.org/wiki/Phalanx_CIWS): шестиствольна автоматична гармата, дві РЛС (пошукова та наведення) та пульт керування. Може працювати в автоматичному режимі.
    Має радіус ефективного вогню 1500м (максимум 3600м), темп стрільби 3000..4500 пострілів на хвилину. Вірогідність враження цілі 0,98. Застосовується здебільшого на кораблях ВМС США та 16 інших країн саме для захисту від малорозмірних дозвукових цілей.
    Ця система може монтуватись на шасі трейлера (вага системи 6,2т без БК), я бачив такі в Ютубі. Два десятки таких систем, розташовані на найбільш вірогідних напрямках, могли б захистити Київ або інше велике місто. Аналогічні системи випускають Бофорс і Рейнметалл. До того ж США зписували багало кораблів, оснащених цією зброєю, то ж вони десь у них на складах мають бути на зберіганні.
    Цікаво, чи розглядають наші і союзники такий варіант?
     
    trainee, Otryta та Efor подобається це.
  5. Vitalost

    Vitalost Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    9
      продані:
    31
    Повідомлення:
    134
    Адреса:
    Луцьк
    Це погана ідея...
    А якщо (якимось чудом) збитий мною дрон, впаде на хату сусіда? А не десь на дорозі, наприклад?
    Як мені далі (тут) жити???
     
    II999II та Otryta подобається це.
  6. Serhiygr

    Serhiygr Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.969
    Адреса:
    Kyiv
    Мне интересно другое. Почему за такую ересь на Антошу дело не заводят? По моему стоило бы, чтоб другим было неповадно. Или быть может подобная ересь с ящика наоборот сейчас поощряется?
    Все уже забыли как народ метки искал, а никто не задумывался зачем подобные вбросы были?
     
    Otryta подобається це.
  7. DoublePaulus

    DoublePaulus Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    484
    Адреса:
    місто Київ
    Так якщо саме МВС свого ж міністра ні в хєр не ставить і тупо ігнорить його накази, то шо казати про цілого антошку?
     
    Cacker та Otryta подобається це.
  8. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    А якщо Ви навіть не намагалися, хоч мали таку можливість, збити дрон, який поцілив по хаті Вашого сусіда? Як з цим потім жити?
     
    Yukka подобається це.
  9. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Ось також непоганий варіант:

    FB_IMG_1666040490437.jpg
     
  10. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Щирокий резонанс у соціальних мережах з цього питання, ініційованого радником міністра МВС Антоном Геращенко, спонукав й самого міністра Дениса Монастирського висловити свою позицію.
    Власників зброї просять НЕ стріляти по дронах-камікадзе серед багатоповерхівок
    Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський закликав залишити збиття БПЛА спеціально навченим фахівцям.
    "Хочу звернутися до городян, які володіють зброєю. З пістолета, карабіна не варто стріляти серед багатоповерхівок. Це може призвести до травмування і більшої біди, ніж можливість збити дрон", - зазначив він.
    Допомогти силам ППО знищити безпілотник можна іншим способом – повідомивши про пересування ворожого об'єкта через додаток чи поліцію.
     
    Otryta подобається це.
  11. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Трохи гумору в стрічку. Не відхиляючись від сабжу!:D

    Деренчав, як мопед!
    FB_IMG_1666076226323.jpg
     
    capt.A.Smollet подобається це.
  12. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Кулі від стрілкотні з самоліквідатором? Ооо!:smile_15:
     
    a_nakoy та ViktorKux подобається це.
  13. ViktorKux

    ViktorKux Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.054
    Адреса:
    Ukraine
    ))) Ні,то я про цивільну писав , тема про цивільну. З повагою
     
    Yuber подобається це.
  14. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Ну, то яка різниця, в принципі? Мені важко уявити собі хімію розчинення куль у повітрі!:)
     
    ViktorKux подобається це.
  15. ViktorKux

    ViktorKux Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.054
    Адреса:
    Ukraine
    Може контейнер, може запал.
    Багато різного. З повагою
     
  16. Vitalost

    Vitalost Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    9
      продані:
    31
    Повідомлення:
    134
    Адреса:
    Луцьк
    ха, та я не проти по ним пошмаляти:D і ця думка вже давно свербить...
    я про те шо можна наробити більшої шкоди, ніж доброї справи (хата сусіда то як приклад)
     
    Otryta та Yuber подобається це.
  17. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Уявляєте, скільки такий набій коштуватиме?!!!
     
    ViktorKux подобається це.
  18. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Так, це є одним з неврегульованих законодавством аспектів, який стримує. Дилему: не спинити руйнації об'єкту критичної інфраструктури, чи не вибити шибку сусіду - не вирішено. Питання найменшої шкоди, в цьому випадку, залишається відкритим.

    Сьогодні вранці над моєю хатою пролетів Шахед-136, який поцілив у Дніпровську ТЕЦ. Пролетів низько і нешвидко. Гадаю, що маючи таблиці прицілювання, а я їх мав, з вірогідністю 40-50%, я зміг би влучити в нього. Можливо, хтось із місцевих мисливців також долучився би до сафарі. Та, нажаль, вчорашні застереження міністра МВС Монастирського, охолодили мій запал...:(
     
    ViktorKux та curbis подобається це.
  19. Vitalost

    Vitalost Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    9
      продані:
    31
    Повідомлення:
    134
    Адреса:
    Луцьк
     
    Yuber подобається це.
  20. ViktorKux

    ViktorKux Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.054
    Адреса:
    Ukraine
    100-200 грн ?
    Якщо споряджати рушницю через три, то може і не так дорого. З повагою
     
  21. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Цікава інформація про способи боротьби з Шахедами:

    Особливості іранських дронів-камікадзе
    Shahed 136 - "сліпий", не керується оператором, не має оптичних приладів, йде по заданому маршруту (не прямо, змінюючи висоти), вражає ціль із заздалегідь заданими координатами. В ідеальних умовах точність та радіус ураження достатні для знищення, в т. ч. окремо розміщеної броньованої техніки.
    Вибухає при ударі по перешкоді, землі або цілі, навіть якщо був пошкоджений у повітрі. Може оснащуватися таймером самознищення при м'якій посадці.
    Бойова частина – 20-40 кг. Радіус ураження уламками – не менше сотні метрів, висока руйнівна потужність. Легко "розбирає" цегляні стіни та перекриття з бетонних плит.
    Супутникова навігація типу CRPA (фазована решітка стійка до дії РЕБ) + інерційна система.
    Швидкість може змінюватись приблизно від 100 до 180 км/год. Розмір літака приблизно 3×3 м.
    Дуже галасливий бензиновий двигун без глушника, нагадує мопед, бензопилку.
    Величезний запас ходу-не менше 800 км.
    Засоби РЕБ
    Для ефективного джемінгу приймача типу CRPA необхідно кілька перешкод із різних сторін (до 4). Тобто кілька станцій РЕБ, які прицільно діють на літак з різних сторін. Вся електроніка розташована у металевих корпусах. Радіоуправління на маршруті не використовується. Тому теоретично протидія засобами РЕБ має вкрай малу ефективність.
    Цілком немає сенсу застосовувати РЕБ проти "шахедів" на маршруті до цілі. У разі придушення літак, ймовірно, автоматично переходить на інерційну систему (рух прямою), поки не залишить радіус впливу РЕБ. Після чого відновлює точне позиціонування та маршрут.
    Потужне придушення сигналів супутників може бути ефективним лише безпосередньо біля можливої цілі (радіус до 2 км). Але в кращому випадку це знизить точність заходу на ціль, чого, однак, іноді може бути достатньо.
    Засоби поразки
    Найефективніший спосіб - загороджувальний вогонь. Коли розрахунок бере випередження з великим запасом (в 2 рази) і веде вогонь 1-2 секунди у фіксовану точку на шляху літака без ведення (не рухаючи зброю) — літак повинен сам залетіти в хмару куль.

    Очевидно, остання рекомендація стосується виключно автоматичної зброї!
     
    bushiDo4834 та Vitalost подобається це.
  22. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Vitalost, та отож! Лаю себе за нерішучість! Міг би завадити влучанню, та не наважився...:(
     
  23. DoublePaulus

    DoublePaulus Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    484
    Адреса:
    місто Київ
    На крайняк і це згодиться. Але перевага Фаланкса в повністю автоматичному виявленні цілі, розрахунку параметрів пострілу, сам постріл і перевірка чи вражені ціль чи ні. Така сама гармата з ручним керуванням буде витрачати значно більше БК і мати значно меншу ефективність.
    Думаю, Фаланкс здатен майже 100% забезпечити безпольотну зону в радіусі 1,5..2км. Автоматичні гармати більшого калібру (але так само з автоматичним наведенням) - і того більше. Особливо зважаючи на примітивність траекторій цих мопедів.
    На місці того ж Бофорса я б вже грузив перші гармати і віз би сюди. Такої реклами як при обороні Києва ніхто ніде не надасть. Ще й безкоштовно.
     
    Yuber подобається це.
  24. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Шкода, що Ви, або якийсь інший українець, не входите до склада ради директорів Бофорса!:( З пов.
     
    rumun та DoublePaulus подобається це.
  25. DoublePaulus

    DoublePaulus Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    484
    Адреса:
    місто Київ
    Мені теж дуже шкода... я б не відмовився, чесно. І при тому б не забував, що я українець.
     
    Yuber та rumun подобається це.
  26. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Думка військового.

    Як остопиздила ця війна. Стріляти по дронах чи не стріляти? Блядські ці питання зайобують. То може, не вагаясь, приклацнути враз магазина і трассєрами хуярити, аж поки не розжариться ствол твого АК?
    Ну а згодом? Про наслідки можливі не подумать? Один лиш тільки раз і вже крадеться замполіт з своєю усмішкою хижей. Розслідування, догана, прокурор, наряд по кухні і каструля. У ній брудна картопля та лушпіння. А над нею сидить той фраєр що любив стріляти. Такіє варіанти єбав я в рот і в носа.
    Гамлєт харка у нєбо і тиче фак північному сусіду.
     
    bushiDo4834, livsha, Артем Українець та 5 іншим подобається це.