Квазар АРМ.

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем platon.71, 21 бер 2015.

  1. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.582
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    То вже треба бiльш сучасний прилад придбати, нiж Квазар АРМ!:beer:
     
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. 13 грн.
    3. Пустий, різьба гарна.
      300 грн.
    4. Оксфорд Кордура 1000D Новая
      270 грн.
    5. Сумка швейцарська для боєприпасів, або інструменту. Виготовлена з міцного полотна та шкіряними краям...
      900 грн.
    6. (в наявності 3 шт.)
      Мяка палітурка. Брошура.
      50 грн.
  3. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.582
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    А з окисленими контактами роз'ему - неправильна?:D
     
  4. PAV81

    PAV81 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    306
    Адреса:
    Житомирская обл.
    Вам ніяк не вгодиш :D.
     
  5. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.927
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    :D в МЕНЕ вже кілька днів ,вечером той самий мутель залітає на балкон,я зранку його відпускаю відкриваю повністю вікно.Вбивати шкода,освітлення також не має як вимикати.Що зробити щоб він жив,і не залітав до мене на балкон ? Тут у мене майстерня.:D
     
    Останнє редагування: 9 тра 2024
  6. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.582
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Марлею завiсь балкон! Чи й не проблема? Тут в камрада повiльно сила струму в датчику падае, ось де проблема!!!:smile_12::D
     
    solovey_2005 подобається це.
  7. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.582
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Я вже привiв факт того, як в мене впiвнакала горить лампочка заднього повороту на машинi! Те ж саме може бути й з роз'емом кабеля котушки МД
     
  8. Олег Гончар 3

    Олег Гончар 3 Schütze

    Повідомлення:
    14
    розібрав блок, на платі стоїть три електроліти...два на 470 мФ/16вольт і один 1000мФ/ 16 вольт. За живлення каскаду Тх цей що на 1000 мФ відповідає?
     
  9. PAV81

    PAV81 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    306
    Адреса:
    Житомирская обл.
    Їх має бути два по схемі. На схемі позначені як С3 та С4.
     

    Images:

    Screenshot_20240510-095414.png
  10. Олег Гончар 3

    Олег Гончар 3 Schütze

    Повідомлення:
    14
  11. Олег Гончар 3

    Олег Гончар 3 Schütze

    Повідомлення:
    14
    На фото три синеньких, це ж вони?
     
  12. PAV81

    PAV81 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    306
    Адреса:
    Житомирская обл.
    Так, це електролітичні конденсатори. Два 470 на живлення всього приладу, два 1000 по схемі на живлення Тх.
     
  13. Prinz E

    Prinz E Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    107
    Адреса:
    Ukraine
    Вітаю панство.Ви тут з теорією бавитесь,а я вам скажу з практики - зараз найбільша проблема це нова зелена трава.Є міста де взагалі неможливо ходити,суцільна балаболка.І що цікаво низька,мясиста не реагує,а от тонка і висока дуже реагує.Вирішив зробити дослідження,зробив віник з зеленої трави,поклав Квазара на стілєць і почав махати по датчику - реагує.Перший підозрюваний - екран десь контактує(датчик робив сам і дуже щільно).Положив зверху картон,десь 2 мм,тобто контакту з датчиком нема - все одно балаболка.І тільки на відстані біля 1 см реакції вже нема,тобто треба робить подошву десь в 1 см,зараз міркую з чого зробить,щоб не важка була.Я так розумію статичні заряди між самими травинками проскакують.Взяв одну таку травину,на 5 см довжини 10 Мом опір,тобто токопровідна.Ще один нюанс виліз - дуже не сподобалась мені реакція на доторкання до металевого розєму датчика,а відповідно і до мінуса живлення і до маси приладу,Без датчика реакції нема,а як піключаєш датчик зявляється реакція в вигляді глюка,особливо як що мокрим пальцем доторкатись.Почав дивитись схему - на авторській конденсатор на 470 мкф стоіть зразу на вході живлення.На моїй платі Оззі рев.05.там ще добавлена кнопка вмикання і два польовика в обвязці і тільки потім кондєр на 470 мкф.Впаяв коденсатор на 470 мкф прям в отсіку живлення між + і -...і прилад став набагато тихішим і доторкання до маси є,але набагато менша.Що думаєте про проблему трави?
     
  14. Олег Гончар 3

    Олег Гончар 3 Schütze

    Повідомлення:
    14
    в даному МД один конденсатор на 1000мФ стоїть. Значить його можна замінить повинно допогти?
     

    Images:

    IMG_20240510_063030.jpg
    IMG_20240510_062556.jpg
    image (1).jpeg
  15. PAV81

    PAV81 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    306
    Адреса:
    Житомирская обл.
    https://reibert.info/members/arch.61420/
     
  16. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.582
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Чекати поки ii скосять, або корови з'iдять, або висохне сама;)
     
    Neo Matrix та Bono777 подобається це.
  17. Prinz E

    Prinz E Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    107
    Адреса:
    Ukraine
    У лісі траву не косять,коров нема,сама висохне і ляже - то вже наступної весни(лютий,березень найкращі місяці).Я так розумію у людей такої проблеми нема,а в мене це головна проблема.І що цікаво ідеш по сухій траві або листю гробова тиша,навіть лопатою перевіряю,на удари теж не реагує,але тільки зявляється зелена тоненька,чаморошна травина - і вже є реакція.А коли трави більше,то вже какафонія по всій шкалі і в кольоровому секторі і в чорному.
     
  18. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.927
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Катушку поміняй.Там ніби Arch мотає під них.На твої забули екран зробити.
     
    Bono777 подобається це.
  19. Neo Matrix

    Neo Matrix Oberschütze

    Повідомлення:
    35
    Доброго часу доби! Підскажіть будьласка чи можна користуватися компенсатором якщо я поправив баланс "кривого" датчика шматочком феріту?
     
  20. Prinz E

    Prinz E Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    107
    Адреса:
    Ukraine
    Ясна річ що можна.Перевірено власним досвідом.
     
    Neo Matrix подобається це.
  21. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.582
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Треба було шматочком ферiту поправляти так, шоб компенсатор з цим датчиком вже взагалi не був би потрiбен!
     
    Neo Matrix подобається це.
  22. Neo Matrix

    Neo Matrix Oberschütze

    Повідомлення:
    35
    З другого разу получилось, вишло 150 mv при +18, але на сонці підіймалось до 500, то мені компенсатором тримати 150? Чи взагалі, не включати його?
     
  23. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.582
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    А Ви компенсатор при доводцi ферiтом виключали, чи оставляли вмикнутим?
     
  24. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.582
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Це щось дуже багато у Вас датчик пливе. Або смола хренова, або отверджувач, або в неправильнiй пропорцii замiсили, або мало мiсили. Датчики на Квазар по термостабiльностi одразу виходять гарнi, спробуйте на Крота-2 зробити, замахаетесь з першого разу! Один чел писал, що вiдбракованi датчики на Крота чудово працюють на Квазарi, в планi термостабiльностi!
     
  25. Prinz E

    Prinz E Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    107
    Адреса:
    Ukraine
    А що,є якийсь вибір смоли,"Хімконтакт плюс" м.Харків.Може і гівно,але іншої нема.Я робив датчик зимою,в кімнаті було +17,розбаланс 200мв вліво,звівся без петлі.Але на сонці пливе,тільки в іншу сторону - зменшується.Перескакує через 0 і може зрости до 300мв вправо.Але на роботу ніяк не впливає,тому компенсатор не вмикаю.
     
  26. Neo Matrix

    Neo Matrix Oberschütze

    Повідомлення:
    35
    Здається вимикав компенсатор, датчик не я робив тому за смолу незнаю нічого, є тріщина мабудь за цього
     
    fedya_valki подобається це.