Квазар АРМ.

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем platon.71, 21 бер 2015.

  1. us7ign

    us7ign Obergefreiter

    Повідомлення:
    197
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    Как и любые другие компоненты, которые могут выйти из строя - электролиты текут или высыхают, керамика лопается или закорачивается и т.д. Но это таки уже ремонт. И от марки сильно не зависит. Видел такие проблемы в офигенно фирменных японских аппаратах с оригинальными японскими комплектующими.
     
    solovey_2005 та Bono777 подобається це.
    1. Пінпоінтер новий, працює статично без помилкових спрацьовувань, (з режимами роботи вібро і звук, тіл...
      480 грн.
    2. Видео: www.youtube.com/watch?v=9gZZJPkMufc Основные характеристики: Чувствительность на пятак - до...
      900 грн.
    3. Перевірені часом піни виробництва SHRXY - незамінний помічник на копі! Наявність такого девайса дозв...
      730 грн.
    4. Тренчик он же непотеряйка он же пружинка он же страховка. Сделан из нейлона (один из самых прочных...
      140 грн.
    5. Видео: www.youtube.com/watch?v=9gZZJPkMufc Видео немного устаревшее, но для того чтобы ознакомиться...
      950 грн.
  2. SerChubov

    SerChubov Gefreiter

    Повідомлення:
    32
    Адреса:
    Ужгород Украина
    Получил вчера предупреждение от модератора. За несоблюдение особых правил раздела, п.2 - публикация фотографий....
    Сегодня хочу иправить ситуацию.
    В дополнение к вчерашним фотографиям свой находки даю описание прибора и его ходовых настроек в тот день:
    Квазар АРМ, прошивка 2.3.4., катушка - элипс DD30х22 14кГц от Stuff.
    Filter: fast
    PWM: 50
    Vol.var.: 1
    Sound scheme: 3
    GEB: 5,2°
    Speed of GEB: off
    Mask: первые 3-и сектора(до 90°) + крайний правый на 3°
    Birier: 6
    Мусорка(много кованных гвоздей, старый красный кирпич, кусочки ржавого металла)
    Глубина залегания монеты: около 5 см.
    Звук: звучало как сигаретная фольга
    VDI: около +30
     
    Arch, Bono777 та Sasheek подобається це.
  3. melan

    melan Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    352
    Адреса:
    Украина
    Понты это все. Так сказать раздувание щек для пущей важности.)) Я ребятам делал пару приборов еще в 2015 году, работают нормально, до сих пор в них никто не заглядывал. Смысла пока нет. Датчики только меняли из за повреждения кабеля.
     
    solovey_2005, Bono777 та us7ign подобається це.
  4. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Ні там набагато все складніше,на розємі контакти підігнути,і підлаштувати фазу .Ви пропустили,ДЕЛОВЕРА народженна мертрвою!Товариш замовляє для своїх самокруток ,комплектуючі у брндових виробників ,класс 0,1 !:D.Іноді такого начитаєшся,і думаєш плакати чи сміятись?Початково всі користувачі Квазара мали программатор і кусок феріта.Нинішня еліта відправляє самокрутки на сервіс :D
     
    форт55, Wolfgrey, us7ign та ще 1-му подобається це.
  5. Будулай58

    Будулай58 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    113
    Адреса:
    Радомышль
    Какие там контакты!:D Некоторые так и ходят весь сезон без подлокотника- сломался. Ну хотя-бы кусок коры шнурком привязали. А про стальной болт которым намертво зажат датчик я молчу. Есть категория людей до того беспомощных что диву даешся-как можно прожить сорок лет и ничему не научиться:mad:
     
    форт55 та Arch подобається це.
  6. us7ign

    us7ign Obergefreiter

    Повідомлення:
    197
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    зазвичай у них є мама...

    але пан Соловей правий - я не подумав про ферит та програматор. в мене дійсно є і я знаю що с ними робити...
     
  7. intelBro

    intelBro Feldwebel

    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    м. Ч
    кто-то пользовался квазаром амфибией от Сапера на пресных пляжах..?как результаты..?
     
  8. Arch

    Arch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    959
    Адреса:
    Украина
    Чисто совет от души - лучше не стоит, поберегите нервы и время. К тому же есть уже и отличные в плане конструктива амфибии да еще и дешевле.
     
  9. Arch

    Arch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    959
    Адреса:
    Украина
    Далеко не понты, вы судите людей и приборы по себе, а люди то разные совсем. Кто то даже знает как прибор работает , всмысле обрабатывает сигнал, а кому то открутить четыре винта и вскрыть блок это непреодолимые сложности, не говоря уже о наличии мультиметра. Нормально собранные приборы работают годами в правильных руках и проработают столько же, может раз в 4-5 лет заменить кабель на датчике, но если блок слеплен левой ногой и бывало такое что банально динамик отрывался и делал КЗ на плате что даже проц вылетел и плату тупо под замену ,потому что оно фекалия в целом , если б кто вовремя заглянул может еще б как то проработал блок.
     
  10. Arch

    Arch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    959
    Адреса:
    Украина
    Тобто з ваших слів я розумію що ви в болгарсько-циганських самокрутках "типу в атвєтствєнних мєстах" замінюєте одне лайно на інше й за це дерете з людей гроші? Я вірно розумію?
    Що МД це не вимірювальний прилад й туди можна тулити різне лайно ?
     
  11. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Щоб щось розуміти,потрібно мати чим!Відпав гучномовець і коротнув плату до неремонтно спроможності,це лохам.І по комплетуючим,є у мене товарищ Бабич .В.В РаДеван ,за більш як десять років нашого спілкування,ще ні разу невідмовив в комплектуючих.Або радив де купити,якісне .:D.Фуфло це ваш кінь :D.Що делавера що "МАСТЄРА" комплектуючі беруть з однієї коробочки.Що в тих що в інших є брак,у перших обєми і низька цінна.От і бісить "МАСТЄРІВ" що без діла сидять.МД це чергове хобі, було радіаматорство.ex US5NCB,ex UT4NC,UT0NR.Рибна ловля,дівчата.На сьогодні якраз займаюсь вимірювальними приладами,лайно ніколи нетулив ,щоб обходилось без профілактики :D.Не люблю я ту саму роботу робити,по кілька разів.Так зрозуміло?
    Ніксатовський хвалили.В очі небачив.
     
    Останнє редагування: 23 чер 2021
    us7ign подобається це.
  12. melan

    melan Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    352
    Адреса:
    Украина
    Интересно как вы отличаете SMD резистор купленный у китайцев на Али от такого же резистора но купленного в солидной конторе, который в ней стоит дороже???
     
  13. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Все простіше,солідна фірма купляє в китайців,накручує цінну на зарплату прибуток.Виходить дорожче.Кондесатори нормальні СМД купити проблема.Резистори можна наковиряти з брендової в минулому побутової техніки,галогенка,фен пів години і жменя готова,тестер в руки в 0 можна підібрати :D
     
    sos1234 подобається це.
  14. Arch

    Arch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    959
    Адреса:
    Украина
    Представьте я никогда ничего не покупал на али и т.п. сайтах, даже не знаю как это делается.В моих блоках никогда не увидите китайский дисплей за 1,5$ и керамику ниже X7R. Так уж сложилось давно, что знаю хороших людей которые могут привезти то что нужно по хорошим ценам. Знаю кто откуда и как тащит в Украину, бренд не имеет значения, знаю как оно растаможивается.
    Резисторы не имеет смысла отличать, это же мелочь они стоят копейки, а вот SMD кондеры могу просто по внешнему виду отличить где NPO,а где X7R/X5R или не дай бог Y5V, для того что бы точно пощупать есть RLC-2 и микроскоп. Нормальные особенно сейчас стало трудней купить.
     
  15. Arch

    Arch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    959
    Адреса:
    Украина
    Слово "от МАСТЕРА" не имеет никакого значения, у каждой сборки есть свои косяки и проблемы которые могут со временем вылазить и делать серьезный гемор. Конечно если прибор нормально работает то в 99% случаев его никто отправлять не будет. Если у человека есть сомнения то он конечно отправит и по любому с пожеланием сделать еще что то, из того что вы перечислили.
    В Квазаре применяют и пленку и электролиты, керамику и тантал. Пленке ничего не будет как и электролитам, температура не та и наработка слишком маленькая что б они высохли. А вот многие даже именитые мастера частенько грешат дешевой керамикой, которая нередко трескается или уходит в КЗ.
    Некоторые особо одаренные даже умудряются вместо хорошей керамики SMD которая стоит денег, ставить китайские желтые выводные "подушечки" и рассказывать на видео за "мегаАП" платы. Что бы говно динамик раньше времени не вылетал даже ставить на выходе MC34119 электролиты.
    IMG_20201031_130754.jpg
     
    SerChubov, Bono777 та us7ign подобається це.
  16. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Так в Україні якісна кераміка відсутня. І плівка якісна в кількох магазинах. гриваень за штуку жаба душить заплатити. Покажи свою плату ???:D Покажи НП0 з ємністю більшою за 4700 пф??? Справді за лохів всіх вважаєш???
     
    Останнє редагування модератором: 23 чер 2021
  17. us7ign

    us7ign Obergefreiter

    Повідомлення:
    197
    Адреса:
    Файна Юкрайна
    тут всі джентльмени і прийнято вірити на слово
     
    solovey_2005 подобається це.
  18. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    :smile_12: Особливо коли рекомендують провести профілактику МД ,ато почнеться сезон і буде черга!:D
     
  19. intelBro

    intelBro Feldwebel

    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    м. Ч
    какие это..? немного почитал на форуме, не видел ничего такого..
     
  20. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Ой, не скажіть - я зазвичай для серійки все ж купую, бо треба не декілька штук, а постійно. З власного досвіду скажу, що, як правило, з однієї стрічки по опору лягають у допуск практично усі, навіть якщо, скажімо, номінал у 2.2ком фактично 2,197 - то уся партія буде така, +/- 2-3 одиниці у третьому розряді. По ТКО вони теж будуть однаковими, бо одна стрічка - значить один "заміс". А от для одиничних проектів також колупаю з "донорів", у мене багатенько плат з різної апаратури - від аудіо-відео до материнок і пральних машин. Так от якось потрібно мені було 2 резистори на 3,6кОм - перерив усі свої завали донорів, і жодного не знайшов - довелося "хатку" будувати з 3,3+0.3. А що до конденсаторів ви праві - це велика проблема, і навіть донори її не вирішують, бо ВІМА зустрічається рідко, а глина - бог його знає, для чого вона там ставилася і які її параметри. Та ще хрін з тими пасивними елементами - з активними зараз взагалі засада.
     
    форт55, Arch та Bono777 подобається це.
  21. intelBro

    intelBro Feldwebel

    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    м. Ч
    Ніксатовський..? Ніксат це нік майстра..?
     
    Arch подобається це.
  22. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Так, нік. Але інформацію в темі обговорень діліть на 2. Практикується підсадними недобросовісна "реклама", типу 70см на пятак єкатининівський і тд, це ще з теми вайтса пішло, з квазаром думаю так само, не читав тему, та якщо люди ті самі, то й басні ті самі 100%. Прилади нормальні, та вже дійшло до того що їм і рівних нема,всі топові мд курять в стороні, Харкевич в темі задвигаєo_O:D
    Ну наприклад є дуууже секретна точка бг, на яку треба поставити регулятор, обов'язково до мікрона, і яякк попре на всіх грунтах, а це типу як в асі фіксований бг виходить. Зрозуміло що це вміє тільки він, тому у всіх інших 40см+- на пятак , а в нього70. Чому збірник не ставе мітку на тій секретній точці то хз, мабуть дуже зайнятий, або Харкевич його не навчив:D

    ПС У знайомих були квазари від Arch, хвалили роботу, він вище присутній в темі. Єдине що мушу зазначити, то іноді має місце затягування терміну виробництва, якщо не принципово то замовляйте.
     
    SerChubov, Zaporojez, Arch та 2 іншим подобається це.
  23. intelBro

    intelBro Feldwebel

    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    м. Ч
    Arch на скільки я зрозумів амфібії не робить..?
     
  24. Arch

    Arch Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    959
    Адреса:
    Украина
    Ні амфібії не роблю, тільки сухопутні. Ніксатовський Квазар жодного разу не бачив в живу, але конструктив він зробив бомбезний й також ставить прилади на дійсно хороші штанги, не пожалкуєте.
     
    intelBro, Cladotrix та Bono777 подобається це.
  25. intelBro

    intelBro Feldwebel

    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    м. Ч
    а частоту в його приладах не підкажете..? мені б побільше..