Куплю Troy Shadow X5

Тема у розділі 'Куплю МД', створена користувачем РОМАН-75, 16 лис 2020.

  1. Продавец РОМАН-75

    РОМАН-75 Feldwebel

    Повідомлення:
    970
    Адреса:
    ДНЕПР
    Неспешно куплю
    TROY SHADOW X5
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Продам або виготовлю під замовлення котушку до металошукача Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, ТХ-850,...
      1200 грн.
    3. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
    4. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Super...
      6150 грн.
    5. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
  3. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.763
    негодный
     
  4. AsviS

    AsviS Schütze

    Повідомлення:
    44
    Адреса:
    Киев
    ще шукаєте троя? чи вже знайшли?
     
  5. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.008
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Вроде бы как лучьший среди аналоговых... Или не так?
    Тоже рассматриваю вариант покупки.
     
  6. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.763
    Был лучшим пока новые не появились!
    Так и этот, не плох, но устарел, как Аська .
    Пробуйте, этого никто не запретит! :beer:
     
  7. AsviS

    AsviS Schütze

    Повідомлення:
    44
    Адреса:
    Киев
  8. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Ти ж сусідній темі Акку, на трой шадов міняєш, а тут негодний.
     
  9. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.763
    Я меняю что бы продать. Шурупаешь??
    Сигнум нашим не нужен, что ребята хотят купить на то и меняю. Проблема твоя в чём??
    Я могу сигнума продавать, менять на что угодно. Сикер как основной. Остальные как вино с разными вкусовыми качествами.
    Что плохого что хочется потестировать усё??
     
    Останнє редагування: 7 лип 2021
  10. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.008
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Извините Александр, но мне тогда не понятно на каком Вы основании в другой теме делаете выводы про ТРОЙ? Вы же писали, что он типа был, а теперь устарел...
     
  11. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.763
    Вот на каком основании . Просто ответил так как и вы
     
  12. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.008
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Тогда еще раз повторюсь. Меня сюда пригласил продавец, так как я ранее писал в другой теме что купил бы ТРОЙ. Там Вы написали, что Трой устаревший аппарат есть новые получьше. Я так понял, что Вы пользовались ним так как всем пишете такие выводы. А теперь оказывается Вы его и в руках не держали или как?
     
  13. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.763
    конечно. даже с Сикером сравнивал. а проблема ваша в чём?
     
  14. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Не хотів писати, але все ж таки напишу. Саша ти хитрожопий балабол ( шкода мат на форумі заборонений), коли тобі вигідно ти брехатимеш і викручуватимешся, як завгодно. Скільки б я з тобою не звязувавсь, потім жалкував сильно, дві котушки, що я в тебе брав на маску глючні. Одну повернув, ти мені розказував, що в мене прибор глючний, а катуха справна, через пару місяців її в тричі дешевше продава на фіолетовому, як глючну. Друга катуха була ремонтована, ти заморозивсь, хоча і знав. Карбонова штанга з маски, яку я в тебе брав для товариша, виявилась ніхрена не карбоновою і ти прекрасно знав, що вона під карбон фарбована, прийшлось собі залишити, бо незручно перед товаришом. І це далеко не все.... Думав, ти знінивсь за пару років, та ні, став, ще гіршим чим був.
    Не звязуйтесь з сашою.
     
    yorg38, Cladotrix, Wiking730 та 4 іншим подобається це.
  15. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.763
    Сам ты балабол и был балаболом. Не знаю под кого ты лег но вреш ты сильно. Карбон не карбон, Нада же такое сморозить, ты вроде не бландинка.. Если бы глючная катушка была, ты бы не брал ещё одну.
     
  16. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Ну, да, ну да.... В тебе завжди стандарті наєзди, то ліг під когось, то "проблема твоя в чом ?". Цікаво, якщо тему в Ч.С. створити на скільки багато хренових відгуків на тебе збереться.
    Катухи було дві, одна типу з скидочкою від коілмена, яка глючною чомусь виявилась, друга, відразу після неї (під заміну запропонував)10×12, рижа, з кабелем відірваним біля гермоввода, після того, як я тобі її повернув, ти довго мені розказував, що не в курсі. За штангу з нижнім лівим коліном думаю теж прекрасно пам'ятаєш. Шкода давно було, фоток не лишилось.
     
    Останнє редагування: 8 лип 2021
    Cladotrix подобається це.
  17. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.763
    Ты бреши да не забрехуйся.
    Не один датчик, без проверки в лесу не продавался. И кому нужны были видео работы всем предоставлялось. Негатива и на тебя полно. А по поводу выгоды , я бы тебе пару слов сказал хороших. Я за все свои годы тут не на одном приборе не наварился , насрать сколько поставишь, всё равно дешевле чем купил всё уходит.
    Твой корч с железным корпусом был глючным, и не рассказывай про нормально работающий прибор . Х.ни Натулят а потом что бы оно работало.
     
  18. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Стопе, це не ти часом той мастєр, який моєму "корчу жєлезному", роги скрутив, та скрутив так, що я пожалів чувака який його купив, і викупив через рік свій прилад ?
     
  19. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.763
    Твой корч в моих краях не ездил, но отзывы были)))
     
  20. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.763
    Вот тебе ответы на твои наезды. Нефиг лазить туда где ничерта не понимаеншь! И Ремонтами масок, я не замался и не занимаюсь. Так что твой мастер левый гусь. Хочется высказаться, иди в курилку там и маты можно писать)) А Предьявлять непонятно что,.....
    Что с нижней штангой не так было?? Родная карбоновая блин штанга!!!! Что там не так?? o_O
     
  21. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    А мені хлопчина, той, що купив, трішки іншу вєрсію розказав. Розказав, що віддав маску одному знамєнітому масководу з форума, шоб настроїв...... Після настройки, я пожалів хлопчину і викупив її назад, потім Володя ще довго після знамєнітого мастєра її в чувства приводив. Твої дві котухи доречі і на других приборах перевірялись, і ти це знаєш, вони і там глючили. Маска моя звичайно була дуже старою, з самих перших випусків, але працювала вона нормально. Цікаво звідки ти про неї наслишан. Якщо вона окрім мене, і злопчини, який купив не була ні в кого. Котушку з неї, яку я тобі з доброю душею відправляв, для зняття параметрів, ти вихвалював сильно, а маска глючна. Як так виходить ?
     
    Роман Жданов та Cladotrix подобається це.
  22. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Нижня штанга була вже китайська фарбована під карбон.
    Справедливості ради, брав у тебе дві штанги, першу собі, просто агонь. А другу брав знайомому, і така ,фігня нехароша вийшла, брав, як з 4про, а приїхала не зовсім вона.
    Ну та ладно, те, що хотів тобі колись висказати, висказав. Життя розсудить, або модератори. Будем надіятьсь, шо в тебе тільки зі мною така фігня вийшла, то катухи глючні, то штанги якісь не такі. Доречі, якщо в мене Маска глючна, чому ти котушку під номером 3 ( навіть номер пам'ятаю), на фіолетовому, як глючну продавав, після того,як я її тобі повернув ?
    ТС, вибачь, що в тему воліз.
     
    Cladotrix подобається це.
  23. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.763
    Мои катушки работали ,и вио этому 40 шт подтверждение.
    Ты прибор высылал для катушек??? Нафит ты бред тут несёшь?? Спроси у любого мастера по Маскам сделает он катушку что бы работала адекватно на маске без подстройки???
    Мои мотались на один прибор, не подошла вертались назад. Дальше обсуждение считаю не умесным.
    Это уже не твоего .... после твоих слов
    Нужно было Леонидовичу отправить, а не самому колупаться. Не важно ,ты всё высказал в чужой теме?
     
  24. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.763
    не фантазируй. Это как можно под карбон покрасить? Какие то наезды галимые я тебе с Маски продал, я тут причём? Я что её красил?
     
  25. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.763
    Даже Роман - 75 меня знает хорошо. Пускай выскажется и удалит эту тему. Срач розвёл. Не ожидал галимого наезда.