Куплю дідуся pcp

Discussion in 'Куплю пневматику' started by Dima3210, Dec 6, 2025.

  1. Продавец Dima3210

    Dima3210 Schütze

    Messages:
    2
    Location:
    Дніпро
    Куплю діда, але можливо і файного тато. Чекаю на пропозиції
     
  2. Интересные лоты

    1. Повністью новий , оригінальне упакування , задавайте питання до ставки
      1001 грн.
    2. Супер стан все блищить ,червоний частково зіп, заводська доробка з бойового Пм.Нарізний ствол під к...
      30000 грн.
    3. Повністью новий , на балонах
      1850 грн.
    4. Новий Клапан в зборі, до пневматичної лінійки , пістолетів АНіКС. Без встановлення та експлуатацій
      950 грн.
    5. Ложе резано но кусок есть все на фото с какой модели не в курсе
      500 грн.
  3. Алексей Tyman

    Алексей Tyman Oberfeldwebel

    Messages:
    630
    Location:
    Чернигов
    Який бюджет ?
     
  4. sogra

    sogra Schütze

    Messages:
    6
    Location:
    Нововолинськ
    Теж мене цікавить рср в калібрі папа/ дід
     
  5. Алексей Tyman

    Алексей Tyman Oberfeldwebel

    Messages:
    630
    Location:
    Чернигов
    Нові - б.у ?
     
  6. sogra

    sogra Schütze

    Messages:
    6
    Location:
    Нововолинськ
    Скоріш б.у!
     
  7. Александр Романенко

    Александр Романенко Oberschütze

    Messages:
    12
    20250113_175232.jpg
    Синенька осталася 6.35
     
  8. Вячеслав 81

    Вячеслав 81 Oberschütze

    Messages:
    74
    Location:
    Подольск
    Ну це взагалі щось таке ніяке, вибачте за правду.
     
  9. Алексей Tyman

    Алексей Tyman Oberfeldwebel

    Messages:
    630
    Location:
    Чернигов
    Який бюджет ?
     
  10. Александр Романенко

    Александр Романенко Oberschütze

    Messages:
    12