Пістолет Куплю 1377

Dieses Thema im Forum "Пневматична зброя" wurde erstellt von Ростислав Штельмах, 21. Jan. 2016.

  1. Продавец Ростислав Штельмах

    Ростислав Штельмах Stabsgefreiter

    Beiträge:
    849
    Куплю кросман 1377
    Предложения и цену ниже по теме или в личку
    Спс
     
  2. Интересные лоты

    1. Выпуск 2005 год В отличном рабочем состоянии. Неприхотлива к пулькам ( точно стреляет бюджетными шер...
      9500 грн.
    2. (в наличии 4 шт.)
      Шарики гамо 250 шт в коробке,кал 4.5 мм , цена за упаковку
      160 грн.
    3. Не робочий. Відсутні деякі оригінальні елементи. Прошу оцінювати згідно фото. При потребі, надам дод...
      7500 грн.
    4. В гарному стані
      15000 грн.
    5. Все на фото давно без користування.По оплаті реквізити питайте в личку
      1600 грн.
  3. T@RIK

    T@RIK Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
  4. КАР

    КАР Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Beiträge:
    650
  5. Igor Sukhov

    Igor Sukhov Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Beiträge:
    176
    Ort:
    Киев
  6. Продавец Ростислав Штельмах

    Ростислав Штельмах Stabsgefreiter

    Beiträge:
    849
    Жду ешо предложений с Ув