Крот 2-3 от Adrew_K2

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Wiking730, 9 сер 2015.

  1. Идущий по следу

    Идущий по следу Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    574
    Адреса:
    Донецк-UA
    а скажите друг какую отвественность должен нести автор по отношению к купленному Вами шлаку с десятых рук, без понятия кто там что паял и что рукоблудил? Вы оплатили прибор продавцу и автор здесь при каких интересах? Если блок спаян криво, детали подобраны не в соотвествии со схемой и назван авторским, продавцом, то что автор должен Вам весь блок перепаять или возместить ущерб? Сделал что мог и где нашел косяки а далее кто знает что Вы именно там сами делали, как пользовали и т.д. Обосрать всяк мастак но здесь пахнет не тем что нужно, я в руках держал авторский прибор, он идеален, там проблем нет и тем более
    а где гарантия что Вы манипулировали так как руководил автор? у Вас есть в электронике полное понимание, может Вы жалом 100 ваттного паяльника влезли паять смд детали. Короче Ваш пост не только безграмотен но и пуст как ведро и Ваша голова уж так как есть говорю.
     
    Shtoltz86 та ARSENAL.UA подобається це.
    1. Пінпоінтер новий, працює статично без помилкових спрацьовувань, (з режимами роботи вібро і звук, тіл...
      480 грн.
    2. Перевірені часом піни виробництва SHRXY - незамінний помічник на копі! Наявність такого девайса дозв...
      730 грн.
    3. Пинпоинтер с литиевым аккумулятором, отличия от того что с батарейками смотрите на вторм видео Видео...
      950 грн.
    4. Професійний та стабільний пінпоінтер металошукач GP-Pointer SHRXY Грунтовий металодетектор - це комп...
      480 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного пинпоинтера Пинпоинтер малыш ФМ2, малыш FM2. Компл...
      50 грн.
  2. Zaporojez

    Zaporojez Gefreiter

    Повідомлення:
    38
    Адреса:
    Запорожье
    Андрей попросил перепать провод по фото блока IMG-d7f7d3271a4eb7c9102416ddac6046d5-V.jpg после етого прибор. Бил еще раз у нево в ремонте!!!
     
  3. Prokaza

    Prokaza Oberschütze

    Повідомлення:
    20
    Адреса:
    Херсон
    Это кака я то ...опа))) обычно, авторские или от хорошего мастера блоки выглядят несколько иначе) меня терзают смутные сомнения
     
    Shtoltz86 подобається це.
  4. Shtoltz86

    Shtoltz86 Schütze

    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    Волынь
    Даний блок точно не зборка Андрія Остапчука! На фото якість пайки як в першого курсу ПТУ, і то не самого кращого учня.... По правді, навіть Деловерівські блоки Квазарів куди краще зібрані. Ви купили фуфло незрозуміло ким зібране, тому не варто засуджувати автора який дійсно є МАЙСТРОМ, і прибор, який при якісній збірці реально крутий!
     
    SYRYUS подобається це.
  5. Adrew_K2

    Adrew_K2 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    220
    Адреса:
    Винница
    Вот какой плохой автор..
    Вы бы сказали что за Крот был. "Крот2" из старых выпусков, катушка треснутая (в ней и проблема), разбаланс огромный , я его ели-ели отбалансировал большим куском феррита до 300 мВ.. Человек по приходу прибора феррит почему-то оторвал, вот и результат. Человеку сочувствую.. Советую - Впредь не покупать БУ приборы не проверив их тщательно! Можно например договориться с продавцом 2-3 дня тестирования.
     
    Останнє редагування: 20 жов 2020
    Vl_service подобається це.
  6. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Все таки авторський МД.:D
    Підтримаю 100%! І добавлю,краще взагалі не купляти різні самокрутки.Не вмієш сам зібрати,не трать кошти.Дешеве мясо,пси їдять. :D
     
    volokhov*UA, пацефист, Vl_service та 2 іншим подобається це.
  7. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Я ні ,і немаю найменшого бажання :D
    Добре що хоя їх почав шуати.:D
    Сидять на параші.А щоб бути авторитетом,потрібно брехати перестати.Тут один собі нік придумав,ну щоб авторитетом стати :D.На мою думку,це шизофренія :D
     
    kiro подобається це.
  8. SYRYUS

    SYRYUS Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    216
    За три виходи,по 3-4 год.прилад,видатним,не назву,на восьмій частоті,в режимі " no iron", тягне багато глибокого заліза,на 15й,від ржавчини,нема спасу.Загалом,так,на не битій хатній плямі,20*30,кротом,крім заліза,шмурдяка і дист.трубки,нічого корисного, більше не пікнуло, після нього, сімплексом в режимі парк1,вискочило,десь півдесятка імперської міді і рад.білон.Може,це й не показник,може,я ще не розібрався,з ним,як слід,але поки що,перевагу віддаю турку.Хочу,ще спробувати Крота зі снайперкою в воді,на 15й.там вже зроблю собі остаточні висновки.
    Всім здоров'я!
     
    Павел Леденев, volokhov*UA, kiro та 2 іншим подобається це.
  9. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Власне мабуть краще було б вказувати яка модель крота і прошивка для розуміння прочитаного
     
  10. Vl_service

    Vl_service Feldwebel

    Повідомлення:
    424
    Адреса:
    Poltava, Ukraine
    судячи із описаного, думаю, що мова про Крот ПРО. Теж продав свого ПРО початківцю з нашої компанії після кількох виходів. Зате камрад задоволений, як слон (у нього ще не було ніяких приладів).
     
    kiro, volokhov*UA та ysabxe подобається це.
  11. SYRYUS

    SYRYUS Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    216
    Так,в мене модель про,прошивка, мабуть,остання версія,куплений,на початку жовтня,в автора.Налаштування ставив G3,S 8,F1,грунт баланс автоматичний.
     
    Vl_service, volokhov*UA, kiro та ще 1-му подобається це.
  12. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Що і годограми не допомагають в визначенні, чи тупо не бачить цілі на смітнику? ((
    Мене цікавив саме про..
     
  13. okhotnik

    okhotnik Schütze

    Повідомлення:
    8
    Адреса:
    Полтава
    У мене Крот-про - це мій перший власний прилад. Купив недорого доки чеаю замовлену фортуну. Досить гарний прилад, навикопував ним купу монеток на горбиках від старих хаток. Залізо теж копав, доки не скрутив чутливість на нього до 5 одиниць. Мені здається глибина найкраща у режимі всіх металів. І ще стало зручніше копати поміж залізяк коли зменшив G3 до G2. Оце такі враження після кількох днів користування.
     
  14. Wladimir PWP

    Wladimir PWP Gefreiter

    Повідомлення:
    71
    Что за посты не понятные?? Хейтеры зашевелились?☺ какие фартуны??? Какое железо? Просто смешно читать такую бредятину!!! Я хожу с Про так же и с Крот2 отходил, если человек имеет небольшие познания в МД то разберется после нескольких выходов с прибором. По глубине, дискриминации и разделению прибор ОТЛИЧНИЙШЫЙ!!! )) а пургогоны пусть ходят с чем там им нравится и не пуркают...
     
  15. Wladimir PWP

    Wladimir PWP Gefreiter

    Повідомлення:
    71
    Об Симплекс все что могу сказать что он не увидил глубоко закопаную мной низкопроводящую цель, Крот Про в цвете ее озвучил. Не знаю какие настройки были на том приборе, случайно встретил копаря, закопал монетосину и попросил ее проверить, не достал!!!) Вот так как то....
     
    okhotnik подобається це.
  16. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    А что за монетосина?
     
    cer подобається це.
  17. Wladimir PWP

    Wladimir PWP Gefreiter

    Повідомлення:
    71
    Цель что первое под руку попалось, 2 коп дореформы, по глубине больше 32 см. Потом еще грудку с верху приложил и симплекс вообще не цеплял, про+ цветом бил.
     
    okhotnik та Vl_service подобається це.
  18. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    щодо вашого тесту з цеглою... зробіть хатку з 4х і покладіть рамочніка чи 1 коп. туди, от тоді зрозумієте що таке діскрім на вспашці, сенсу в іших тестах з цеглою немає

    Capture+_2020-09-12-21-35-07(1).jpg
     
    Vl_service подобається це.
  19. SYRYUS

    SYRYUS Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    216
    Сьогодні, прогулявся дещо,з Кротом.Виявляється,в режимі Кр-Чк,не бачить мідну монету))(цариця полів)
    В режимі Cu-Ag,(мідь,срібло)підгрібає фольгу,пробки і залізні болти,гайки)
     
    kiro подобається це.
  20. melan

    melan Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    352
    Адреса:
    Украина
    все правильно. чтобы виделись лучше низкопроводящие цели шкала металлов сдвигается, соответственно медь уходит в сектор горячих камней.
     
  21. SYRYUS

    SYRYUS Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    216
    Не знав,про такі налаштування.Погано,що автор не дає ніякого опису по фільтрам дискримінації
     
  22. kiro

    kiro Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    337
    Ооо, фахівці підтягнулись. Не робіть з крота секту. Прилад має свої неділоки як і перевагі, і все це вище було описано
     
    SYRYUS, volokhov*UA, valikojan777 та ще 1-му подобається це.
  23. Wladimir PWP

    Wladimir PWP Gefreiter

    Повідомлення:
    71
    На сайте автора люди попросили сделать такой тест... вот и заснял. В чем проблема?)) Тест был как бы между 2-мя приборами. Кротом и аналоговым фирменным.[/QUOTE]
     
  24. Wladimir PWP

    Wladimir PWP Gefreiter

    Повідомлення:
    71
    Оооо, а что не так?) Секта давно уже существует эта...) Если есть какие то недостатки то нужно писать об этом,автор думаю по возможности будет исправлять. Просто надо конкретно описывать проблему, что?как? какие настройки были? что не понравилось и тд... А не -Крот фигня или автор фуфлодел...
     
  25. Wladimir PWP

    Wladimir PWP Gefreiter

    Повідомлення:
    71
    В реж. Чк-Кр вырезается все выше- 83(вди) тоисть крупная медь тоже. но не большую медную монету видит (от частоты тоже зависит), ферит может у Вас не точно чуть отстроен. В реж. Cu-Ag шкала смещена на 20 градусов в низ, по озвучке там все понятно. Режим сделан НЕ ДЛЯ НИЗКОПРОВОДЯЩИХ, а наоборот,под свои отдельные цели, типа рубелыка,талера)) и тд...
     
    Останнє редагування: 27 жов 2020
    Vizitor, okhotnik, Lok Dog та ще 1-му подобається це.