Крот 2-3 от Adrew_K2

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Wiking730, 9 сер 2015.

  1. REIDAN

    REIDAN Oberschütze

    Повідомлення:
    67
    Підтягнутись можуть не тільки 5,а ще 55:smile_16: Але який нам смисл робити живу Рекламу про Крота?(собі в убиток?),якщо ця Машина творить Нейморвірні Чуда,як Автомат Калашнік!Якщо,Хто Ще Не Зрозумів-(Справжній МД-Крот,Тільки Той,Який Від Лічного Виробництва Самого АВТОРА,або з ЙОГО Допомоги-НА ЙОГО САЙТІ http://www.radiodom.ucoz.ru/ А Основна Маса Клоно-Кротів,так,то є Той Самий(ПІРАТ)-Тільки Одна Назва! Чим Меньше знають про Крота,тим Більше Наша Доля!Автору Респект і Довголіття:smile_15:

    В Подарунок Всім-Хочу скинуть(один маленький)Фоторезультат (як де які балаболять) про "Дохлого Крота" Який собі просто повзав заду,по між-Грозних МД-Машин(Гаретів,Квазара,Фортуни,Єтрака,Вайтса і Деуса):smile_17:БЕЗ КОМЕНТАРІЙ!!!
    IMG_20161226_120505.jpg IMG_20161112_151252.jpg IMG_20161112_160645.jpg
    С Н А С Т У П А Ю Щ И М - 2 0 1 7 ГОДОМ ! ! ! :smile_12:
     
  2. Цікаві лоти

    1. Бу, в рабочем состоянии, есть коробка и доки
      6500 грн.
    2. Новий,провірений працює
      1000 грн.
    3. Доброго часу доби. Хочу продати, все скопом, дерибану НЕМАЄ. Причина продажі: я за кордоном. 1) Сімп...
      20000 грн.
    4. Плата для самостоятельной сборки всем известного импульсного металлоискателя White's SurfMaster PI....
      200 грн.
    5. (в наявності 5 шт.)
      Новые чехлы на блок для Гарретт АСЕ Расцвета в ассортименте • Камуфляж пиксель • Лес • Олива • Черн...
      110 грн.
  3. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Оце реклама!:smile_12: .Тільки підправлю,дохлі уже не повзають,їх тягають "ЗАДУ":D
     
  4. REIDAN

    REIDAN Oberschütze

    Повідомлення:
    67
    Ну-Да!Тільки,якісь вони живучі,якось робляться!?!)
     
  5. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    "Дохлого Крота",ВОСКРЕС!І кажи на який день?Той що здох,і повзав "ЗАДУ" ожив знов,після того як його потягали "ЗАДУ"!ЧУДО!?:smile_12::D
     
  6. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Подпишусь под каждым словом!!!! Кто не копал с Кротом - не поймёт....

    Соловей, может уже хватит обсирать отличную разработку,а? У тебя есть подобные, или для тебя Деус, которого купил благодаря находкам с Кротом - уже вершина?
    ------------------------
    Всех форумчан поздравляю с наступающим Новым Годом, желаю мирного неба, крепкого здоровья, семейного благополучия и побольше хороших находок под датчиком!!!
    Хай щастить, хлопцi!!!:beer:
     
    Остап Ибрагимович та cer подобається це.
  7. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Присоединяюсь!!!:beer:
    Автор Крота хоть не такой пиз...обол, как Соловей:eek:, а нормальный пацан:smile_14:
     
  8. REIDAN

    REIDAN Oberschütze

    Повідомлення:
    67
    Шановний solovey_2005!Я Не займаюсь Рекламою Крота,бо в Цему Не Має Необхідності,а тільки 100% Собі в Убиток!І Хтоб,та щоб,там не Гавкав-(Дохлий,Сліпий,Інвалід,Галіма дитяча погрімушка,Шарманка і тд)-хочу Наголосити,що Кращого МД-(по якості і кількості знахідок,та стабільності роботи,глубині,можливостей в настройках,та в Ціні)Вибачте мене,але я до цього часу Подібних-Кроту(Що Від Самого Автора http://www.radiodom.ucoz.ru/ )Приборів,Чомусь Ще Не Зустрічав.(В ДОКАЗ Цьому,Є-Результати Тестів,та в Якості по Копу!Але,є Цікавий Ньюанс(Ті Балабольщики,що обсирають Крота,Підпільно в Ничку,як ті Криси,в себе в арсеналі,маючи Цього ж Крота і Ним же Самі Вибивають Жирні Місця!І коли в свою,та на адресу Автора,що до Прибора,Льється Куча Гімна-Пропонуєш Ім,щоб Відповісти За Свій Базар і Довести Це на РЕАЛЬНОМУ Живому Тесті При Всіх Свідках,то Вся Маса Цих Застяних Шакалів-пищать в Своіх норах,(Бо багато з Них знають,чим це Все Скажиться!
    Так,що-Розбирайтесь з Своім Кротом і Буде Вам Щастя!!! З ПОВАГОЮ! З НОВИМ РОКОМ!:beer:
     
  9. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Взаимно!!!:beer:
     
  10. REIDAN

    REIDAN Oberschütze

    Повідомлення:
    67
    ВСЕХ КРОТОХОДЦЕВ И ГОСТЕЙ В ТЕМЕ:З НОВИМ 2017 РОКОМ!!!:beer:Больше Радости и Счастья!!!:smile_12:
     
    cer подобається це.
  11. KILo07

    KILo07 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    36
    Повідомлення:
    137
    Адреса:
    Украина
    Приветствую всех Кротоводов.С наступающим Новым годом.Принимайте в свою секту.Вчера получил от Андрея Крота.С настройками разобрался- ни чего там сложного нету.Сегодня ходил тестировать на грунт, предметы приведенные на фото.Нак-15 см(цветной сигнал), крестик маленький- 15 см(цветной), крестик большой- 20 см(цветной), + над землей несколько см.Чешуйка- 15 см(цветной), боратинка- 20-25 см(цветной), 15 коп.- 25 см(цветной), 5 коп.- 30 см(цветной).Кусочек браслета РЖВ- 25 см(уверенный цветной сигнал).Не много походил возле огородов- мусора ппц.Из находок гильзы(четко), кусочки меди и сережка(бижутерия)- сантиметров с 20.Это при том, что первый раз работаю с цифровым МД! DSCF6182.JPG DSCF6183.JPG
     
    SEREGA87 подобається це.
  12. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Федя тільки що приїхав до дому.а ти тут слиною давишся:D.Зроблю не величке поясненя,за час екслуатації так званого МД Крот.викопав з десяток дінарів ним,півтори роки в поле не брав.Все інше знаходилось Кортесом,Вайтсом ,Фортуною,Деусом.Фортуною М,за три дня підняв на десяток деусів в минулому році.:D.Крім пошуку.і паяння я ще на основну роботу ходжу!Приблизно так.
    Про дохлого Крота написав REIDAN,читай уважно,чи до глухоти склероз і вибіркова сліпота добавилась ?Усіх з наступаючим Новим Роком!!!Удачі і ЗДОРОВЯ :beer:
     
  13. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Соловей, во всём мире людей с физическими недостатками уважают, а ты - как из СССР выполз вроде..... Сочувствую....
    Ну да бог тебе судья, я с Кротом копаю не просто отлично, а ОТЛИЧНО
     
  14. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Да, ребята, а может нам всё-таки надо поддерживать Соловья? )))) Чем меньше Кротоводов - тем больше нам находок будет. Всякие Фортунисты-онанисты один хрен нам много чего оставят, это железоуглеродно..... Проверено!
     
  15. ruslanMRF

    ruslanMRF Obergefreiter

    Повідомлення:
    96
    Адреса:
    Полтавська область
    Ну що такій людині скажеш? ...
    Здоровя вам та щастя і помніть що потрібно відноситися до людей так , як ви хотіли б щоб відносилися до вас... бо зло породжує тільки зло...
     
    Adrew_K2 та Остап Ибрагимович подобається це.
  16. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Я тебе не зачіпав?
    Десалєкс так про квазар писав.
    І я не без не доліків,наслідки травм,але хоч іноді стараюсь дружити з здоровим глуздом.:D.А якщо МД такий суперовський,то мовчи!Народ спродає фірмені МД????:D:D:D,Пересяде на кроти,все знайдуть!Тобі не залишиться ,рариків.
    Ти читай повідомленя підряд.З головою хоч іноді потрібно дружити.Я написав вище ВСЕ по чесному.
    Це не я сказав :D ""Автор Крота хоть не такой пиз...обол,"".Мене не СКЛОНЯЄТЕ в темі ,забули!І не почуєте правду про себе."З НОВИМ РОКОМ :beer:
     
  17. ruslanMRF

    ruslanMRF Obergefreiter

    Повідомлення:
    96
    Адреса:
    Полтавська область
    Якщо ви рахуєте що людина яка вам щиро побажала щастя,здоровя не друже з головою, тоя навіть не знаю що вам відповісти.
    І ще як ви думаєте , ви не образили в вище написаному, людину в якої в дійсності є вади слуху?
     
  18. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Для меня DesAlex - это вчерашнее "гiiмно в ополонцi" - не авторитет он, поверьте

    Правильно робе, я як зiiбрав Квазара - фiшера Ф-5 геть засунув, а як зiбрав Крота - Фiшера того продав......Паганий прибор - та я б не сказав, дуже чуйно вiдрiзняе металли, але чуйка в нього слабувата, у Фiшера тобто, не у Крота.
     
    Останнє редагування: 31 гру 2016
  19. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Руслан, я вже не ображаюсь на таких....
    Мене бiльше касирши на касах ображають, коли просиш розмовляти трошки гучнiше, а вони - так само балакають. Та менi вже все пофiг, я нi на кого не ображаюся..... Звичка....
     
  20. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    136
    Лоти
      на продажу:
    25
      продані:
    296
    Повідомлення:
    4.814
    Адреса:
    украина.хотин
    Всех кротоводов с Новым Годом , счастья здоровья и хороших сигналов под катушку ...
     
    SEREGA87 та Остап Ибрагимович подобається це.
  21. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Взаимно, дружище!!!!!
    Всем всех благ и поздравлений!!!!
     
    SEREGA87 та cer подобається це.
  22. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Взаимно, дружище!!!!!
    Всем всех благ и поздравлений!!!!
     
    cer подобається це.
  23. KILo07

    KILo07 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    36
    Повідомлення:
    137
    Адреса:
    Украина
    Поздравляю всех с наступающим Новым годом, мирного неба над головой и хороших сигналов под катушки!
     
  24. REIDAN

    REIDAN Oberschütze

    Повідомлення:
    67
    KILo07:beer: РАД ВАС ПРИВЕТСТВОВАТЬ В КРОТ-ТЕМЕ!Ждём Вас на Нашем Сайте! http://www.radiodom.ucoz.ru/ :smile_16: там Вы узнаете ещё много интересного и полезного и найдёте Много Друзей:smile_12:!

    А этот Ваш ник-KILo07 Случайно не с МД Копом связан?:smile_15:С УВ!!!
     
  25. KILo07

    KILo07 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    36
    Повідомлення:
    137
    Адреса:
    Украина
    REIDAN, с копом я весь связан)))то просто сын регистрировал и поставил такой ник.на сайте radiodom.ucoz.ru я частый гость.Но я больше предпочитаю там читать и познавать что то новое, чем писать.удачи в Новом году:beer:
     
    Остап Ибрагимович подобається це.
  26. REIDAN

    REIDAN Oberschütze

    Повідомлення:
    67
    И ВАМ ВСЕГО НАИЛУЧШЕГО!:beer: