Kraftstoff Sandrik

Discussion in 'Знахідки' started by Andrew_verm, Apr 3, 2018.

  1. Andrew_verm

    Andrew_verm Schütze

    Messages:
    4
    Гутен таг всім, вчора мені попалася така річ з побутового сміття, можливо хтось знає якусь інформацію про дану каністру?
    Одне шо там ясно це фірма сандрік яка власне їх і виготовляла.
     

    Images:

    IMG_20180402_121028.jpg
    IMG_20180402_120809.jpg
    IMG_20180402_120800.jpg
    1. Магазин на Колт обр.1911г. калибр 45 состояние хорошее складское
      2800 грн.
    2. Наган под жевело 1912 год ,приятное состояние ,доки в комплекте +40 шт , жевело.
      35000 грн.
    3. Материал: Полиуретановая смола ,сталь Состояние: По фото Местонахождение: Киев Оплата: На карт...
      500 грн.
    4. Мідна царська протирка-шомпол до револьверів системи Наган зразка 1895 р. Рідкісний колекційний пред...
      800 грн.
    5. Продам редкий курок на жандармский/командирский Наган..Все оригинал.Без вмешательств.Прекрасно/прави...
      8957 грн.
  2. A10A

    A10A General-leutnant

    Messages:
    23,984
    Location:
    Київ, Україна
  3. Jamaica

    Jamaica Leutnant

    Messages:
    1,753
    Location:
    Понаехал
    SANDRIK - словацкая компания, которая до сих пор работает.
    http://sdkfz7.free.fr/summary.htm
    Добавьте фото дна.
     
    Roma_1985 likes this.
  4. Andrew_verm

    Andrew_verm Schütze

    Messages:
    4
    Дно аналогічне цьому, в трохи гіршому стані
     

    Images:

    6.JPG
  5. Andrew_verm

    Andrew_verm Schütze

    Messages:
    4
    Але цікаво чи вона з повоєнних років чи після?
     
  6. Jamaica

    Jamaica Leutnant

    Messages:
    1,753
    Location:
    Понаехал
    Надписи Вермахт не наблюдаю, а с телефона казалось, что есть. По форме и отсутствии надписи - послевойна.
     
  7. Jamaica

    Jamaica Leutnant

    Messages:
    1,753
    Location:
    Понаехал
    А ещё нужно учиться пользоваться поисковикам :)
     
  8. wr1

    wr1 Oberfeldwebel

    Messages:
    322
    Location:
    Беларусь, Минск
    Приветствую!
    Для информации...Даже с тиснением(набитыми) СС - отличие ОРИГИНАЛА от КОПИИ.
    С уважением!
    1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
     
    Roma_1985, Shtirlitc and Andrew_verm like this.
  9. Andrew_verm

    Andrew_verm Schütze

    Messages:
    4
    Дуже хороша відповідь, дякую за інформацію, виходячи з цих фото в мене оригінальна але цікавить той факт яких саме років ця каністра, я повністю всю обшарив і ніяких дат чи цифер не знайшов, та не можу вияснити її цінність..