Котелок Вермахт

Тема в разделе "Третій Рейх", создана пользователем Виталий25, 1 июн 2023.

  1. Виталий25

    Виталий25 Schütze

    Сообщения:
    15
    Адрес:
    Харьков
    Доброго времени суток!
    Подскажите пожалуйста ваше мнение по данному котелку ( все родное?).
    Был найден на чердаке!
    И примерную стоимость.
    С ув. Виталий
     

    Изображения:

    photo_2023-06-01_22-41-46.jpg
    photo_2023-06-01_22-41-48.jpg
    photo_2023-06-01_22-41-50.jpg
    photo_2023-06-01_22-41-54.jpg
    photo_2023-06-01_22-41-57.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Легендарний німецький радіоприймач DKE38. Практично не вживаний! Кількість пташок просто зашкалює! :...
      13000 грн.
    2. Трубка для паління вінтажна виробництва Франціі
      350 грн.
    3. Брусок оригінального німецького мила часів Рейху.
      300 грн.
    4. Дуже класний німецький розбірний станок для гоління. На кришці скол, решта - в нормі!
      700 грн.
    5. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      550 грн.
  3. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    103
    Сообщения:
    5.433
    Адрес:
    Україна
    Доброго!
    Видится хороший М31, Linnepe & Schiffer, Lüdenscheid.
    С уважением,
     
  4. Виталий25

    Виталий25 Schütze

    Сообщения:
    15
    Адрес:
    Харьков
    Благодарю за ответ.
    С уважением
     
    Bangalor нравится это.