Котелок на ПМВ?

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Votum, 20 лют 2020.

  1. Votum

    Votum Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    56
    Повідомлення:
    690
    Подскажите пожалуйста что за котелок и цену? По виду ПМВ клейм не обнаружено, ручка у крышки стальная, дужка тоже.
     

    Images:

    IMG_20200220_135753.jpg
    IMG_20200220_135337.jpg
    IMG_20200220_161349.jpg
    IMG_20200220_135637.jpg
    IMG_20200220_161259.jpg
    IMG_20200220_161324.jpg
    IMG_20200220_135538.jpg
    IMG_20200220_135508.jpg
    Militaria IMA-U.S.A, Kox 263-1 та Oprishok подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Чайник солдатський РККА 4-х літровий, все на фото.
      875 грн.
    2. До Вашої уваги Тарілка під перші страви, зі столовой для составу бійців Wehrmacht. Тавро підглазурне...
      1450 грн.
    3. Фляга старовинна кишенькова вінтажна виробництва Франціі
      450 грн.
    4. Штопор вінтажний старовинний виробництва Франціі у робочому стані.
      400 грн.
    5. Черпак РККА на 1945 рік, клеймо “Артель 9 мая” ДН-СК, 2 зірки. Довжина 31 см, діаметр ковша 9 см, ма...
      450 грн.
  3. Малежкин

    Малежкин General-leutnant

    Повідомлення:
    10.514
    Адреса:
    Украина
    Немец М1910.
     
    Bakay, Kox 263-1, Oprishok та 2 іншим подобається це.
  4. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    В районе 650 -700.

    На них спроса нет. Тем более без клейм.
    Вот эмалированый на ПМВ , да с клеймом - это да !
    А эти партийники на ауке практически вечные лоты.
     
    Малежкин, Montigomo, Votum та ще 1-му подобається це.
  5. Votum

    Votum Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    56
    Повідомлення:
    690
    Militaria IMA-U.S.A подобається це.
  6. Paradise

    Paradise Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Украина
    Вы неправильно выставили его. Это котелок не на ПМВ, а на межвоенный, «пограничный» период, изготавливался для Рейхсвера, полувоенных организаций вроде СА, Альгемейне СС и нсдап.
     
    shvarzz та Kox 263-1 подобається це.