Кортик ВМФ СССР

Discussion in 'Скільки коштує?' started by I_Fes, Mar 12, 2021.

  1. I_Fes

    I_Fes Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    26
    Location:
    Днепр
    Приветствую уважаемое собрание!
    Прошу оценить - сколько может стоить сей девайс?
    Спасибо IMG_2948.JPG IMG_2947.JPG IMG_2949.JPG IMG_2950.JPG IMG_2953.JPG IMG_2952.JPG
     
  2. Интересные лоты

    1. Стан по фото. Масивні. Є клейма.
      1490 грн.
    2. Німецька єгерська трубочка з мисливським сюжетом на чаші. Не курена!
      1200 грн.
    3. Оригінал . Коп. Ігольниця у вигляді слуги-негра, що розриває собі на грудях камзол та ніби каже нам...
      485 грн.
    4. Все, як на фото. У цілком робочому стані. Є клейма.
      1680 грн.
    5. Ікона 19 вік. В латунному окладі.
      2000 грн.
  3. NAVS79

    NAVS79 Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    2,871
    Хороший моряк, но немного поношен. 3500 - 4000 гривен.
     
  4. Рост76

    Рост76 General-major

    Доброго здоров'я, 3500 грн і до бажання мати в себе таку річ.
    З Повагою.
     
  5. Kotovsky

    Kotovsky Oberfeldwebel

    Messages:
    453
    Location:
    Киев
    На мой взгляд эфес и ножны не соответствуют году выпуска на клинке.
     
  6. I_Fes

    I_Fes Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    26
    Location:
    Днепр
    Кортик находился в руках одного человека с момента получения в училище - так что подмена маловероятна.
    Думал что он стоит дороже...
    Всем большое спасибо!
     
  7. Viktor S.

    Viktor S. Stabsfeldwebel

    Messages:
    782
    Location:
    Ukraine
    3200-3500 грн
     
  8. Милюта Скуратов

    Милюта Скуратов Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    2,343
  9. Рост76

    Рост76 General-major

    Доброго здоров'я, подивіться на ОЛХ там бачив на днях за 8-м тис грн, правда 80-го року. Скріншот під спойлером, при бажанні подивіться добавив ще ЗИК 53-го року, да то не є показник ціни але є бажання продати саме за такі гроші.
    Screenshot_2021-03-15-14-33-38-560_com.android.chrome.jpg Screenshot_2021-03-15-14-35-45-458_com.android.chrome.jpg
    З Повагою.