Кортик общевойсковой СССР

Тема у розділі 'Росія', створена користувачем Александр1313, 20 гру 2020.

  1. Александр1313

    Александр1313 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    154
    Адреса:
    Донецкая обл.
    УВ.форумчане.подскажите по кортик клейм нет.спасибо.
     

    Images:

    IMG_20201214_111900.jpg
    IMG_20201214_111844.jpg
    IMG_20201214_123053.jpg
    IMG_20201214_123033.jpg
    IMG_20201214_111649.jpg
    IMG_20201214_111646.jpg
    IMG_20201214_111508.jpg
    IMG_20201214_111501.jpg
    IMG_20201214_111445.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Магазин на Маузер мод. WTP1/2 кал.6.35мм на 6 мест
      3000 грн.
    2. Реквізити переможцю лота скину в особисті
      140 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Маскировочная сетка для шлема (Италия) Ital. Stahlhelmnetz, braun, orig, neuw Назначение: Сетка для...
      150 грн.
    4. Секира ( алебарда) КР
      550 грн.
    5. (в наявності 1 шт.)
      Пряжка Германской имперской армии "Пруссия" KOPPELSCHLOSS PREUSSEN MESSING. - Высококачес...
      800 грн.
  3. Александр Русявый

    Александр Русявый Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    147
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    313
    Повідомлення:
    1.677
    Адреса:
    Stadt Kiew
    Здравствуйте, похоже они были удалены механически
     
    Александр1313 та oficer3095 подобається це.
  4. thebig

    thebig Moderator

    Повідомлення:
    6.518
    Адреса:
    Deutschland, Köln
    Добрый вечер,
    предположу 1957 год.
     
    Александр Русявый та Александр1313 подобається це.
  5. Viktor S.

    Viktor S. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    782
    Адреса:
    Ukraine
    Згоден із коментарем вище, річ 50-х років.
    Більш точно треба порівнювати піхви із більш раніми зразками.
     
  6. thebig

    thebig Moderator

    Повідомлення:
    6.518
    Адреса:
    Deutschland, Köln
    А для чого їх треба порівнювати з більш ранніми зразками?
     
    oficer3095 подобається це.
  7. Viktor S.

    Viktor S. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    782
    Адреса:
    Ukraine
    Різний малюнок =різний період.
     
  8. thebig

    thebig Moderator

    Повідомлення:
    6.518
    Адреса:
    Deutschland, Köln
    Малюнок загальновійськових кортиков відрізнявся у 1955 році. Вони, як звісно, були позолочені. Отже, для чого їх порівнювати з кортиком з цієї теми, коли
    і так зрозуміло, що це за кортик? Не треба тут нічого ні з чим порівнювати.
     
    Koloben та oficer3095 подобається це.