Корпус наградного годинника Пегасус

Тема у розділі 'Годинники', створена користувачем Володимир Погорілий, 7 лис 2017.

  1. Володимир Погорілий

    Володимир Погорілий Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    193
    Доброго вечора.Найденний корпус наградного годинника Пегасус,з надписом "Лейб Гвардии Кирасирский Его Величества Полк.За Мобилизацию.Лошадь от Генерала Преженцова-П.Цветнову. Є бажання данний годинник реставрувати,Комради потрібний циферблат до даного корпусу діаметром 45-46 мм.
     

    Images:

    DSCN5325.JPG
    DSCN5326.JPG
    DSCN5327.JPG
    DSCN5328.JPG
    minitarn3838 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Вилка з офіцерського польового набору вермахт. Виробник Colsmann & Co, Werdohl 1942 року, матеріл не...
      1250 грн.
    2. В гарному стані, без явних сколів та тріщин. Присутні сліди використання. Цікаве ранішнє клеймо орла...
      2550 грн.
    3. Большая тарелка Вермахт в хорошем состоянии.сколов,трещин нет
      1300 грн.
    4. Оригінал в гарному стані. Можна використовувати за прямим призначенням. Є клеймо знизу.
      665 грн.
    5. Все, як на фото. В чудовому колекційному стані. Гарне підгалузурне клеймо. Столові прибори для масшт...
      1240 грн.
  3. Valdes

    Valdes Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    128
    Адреса:
    Ukraine-Kharkov
    Вам для реставрации нужно изготовить циферблат ,или вы ищете оригинальный?
     
  4. Vanderbild

    Vanderbild Leutnant

    Повідомлення:
    3.918
    Адреса:
    Борисфен
    Вы занимаетесь изготовлением?
     
  5. Володимир Погорілий

    Володимир Погорілий Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    193
    Я ищу оригинальный циферблат в идеальном состоянии.
     
  6. intro

    intro Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    348
    Адреса:
    Украина с. Ключевое
  7. Володимир Погорілий

    Володимир Погорілий Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    193
    Камрад спасіба Вам за информацію, даний механізм з циферблатом мною викупленний,потрібний ще один циферблат.
     
  8. часовщик

    часовщик Moderator

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.273
    Адреса:
    Україна
    сетка в хорошем сохране..и надпись вроде правильная...
     
  9. Володимир Погорілий

    Володимир Погорілий Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    193
    Камради Всим привіт.Хотів би додати трішки інформації по даному годиннику.
    Цей годинник-сімейна реліквія,яку приніс прадід після служби ви РІА.Але як до сімейної реліквії почав відноситься тільки я.По надпису що є на кришечці це нагорода за мобілізацію перед Російсько-Японською війною. Прадід служив в 1914-1917 роках, це видно по фотографіях, тема " фото військового" розділ "Чердак".Де він його взяв,мені не відомо, нікому він про це не говорив до мене він дійшов в дуже "плачевному стані. простими словами-конструктор.За певний час в інтернеті я накупляв декілька "донорів" в різному стані.Практично було все,кроме циферблату.Днів 10 назад купив механізм з циферблатом,але циферблат з " павутиною" .Хотілося б ідеальний але дякую й за це. Буду реставрувати,адже річ цікава, повязана з історією і моїм прадідом.Всім камрадам велике дякую, за участь в даній темі.Можливо десь вспливе циферблат(орігінал) в ідеальному стані пишіть. Номера на троьх кришечках і на механізмі одинакові.
     
    G-Class та intro подобається це.