Коронавирус

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Мишель 777, 18 лют 2021.

?

Кто переболел

  1. Болел.

    208 голосів
    38,6%
  2. Не болел .

    148 голосів
    27,5%
  3. Болели родственики , знакомые .

    190 голосів
    35,3%
  4. Легко .

    122 голосів
    22,6%
  5. Средне .

    101 голосів
    18,7%
  6. Тяжело .

    43 голосів
    8,0%
  7. Летальный исход близких , знакомых.

    52 голосів
    9,6%
  8. Болею сейчас .

    32 голосів
    5,9%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
Статус теми:
Закрита.
  1. Валерий Ч

    Валерий Ч Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    853
    Адреса:
    Киев
    Вот Вас это касается в первую очередь. Тяжелые последствия возникают при вакцинировании тех, кто недавно переболел КОВИД и у кого есть антитела. Это и называется антителозависимое усиление инфекции.
    Можете не читать свинособачьи сайты и жить в неведении.
    Я тоже, кстати, переболел с симптомами. Мне это интересно.
    Почему такая реакция на спокойное обсуждение важного вопроса?
    Для некоторых это будет вопрос жизни и смерти.
     
    Dmitriy1976, Мишель 777, tuman та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Одним лотом .ПНВ + Тактический Блок ЛЦУ WADSN AN/PEQ-15A Видимый луч и инфракрасный луч.легкое б/у....
      7500 грн.
    2. Go Pro Hero 7 Silver нашоломна камера з хорошим якістю зображення
      6000 грн.
    3. (в наявності 7 шт.)
      Перископ Білий - (Зима) Виготовлений за допомогою 3D-Друку. Пристрій для спостереження об'єктів з ук...
      399 грн.
    4. Прибор с эопом 3 поколения, дефектов нету, работает отлично, регулировки яркости и фокуса работает в...
      31500 грн.
    5. Продам тепловізор,35 лінза,новий.комплектний.опис в інтернеті є.розрізняє ростову фігуру до 3 км.
      45000 грн.
  3. korch.

    korch. Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    308
    Букв многа патаму шо)) Нужно вникать в терминологию, разбираться. Не у всех есть такое желание. Вот и маскируют показной агрессивностью.
     
    Dmitriy1976, shakilko, Den1029 та 2 іншим подобається це.
  4. Genya

    Genya Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.286
    Адреса:
    București
    Разждражает что вы так усиленно продвигали домены .ru
    Путлер так настойчиво пытался впарить свой шмурдяк украинцам через медведчука, что всё кацапское вызывает агрессию.
    Что хорошего росия в лице путлера может желать украинцам? Ничего.
    Будем считать мою раздражительность последствием перенесенного Ковида, побочные действия, которого, кстати ещё не исследованы.
     
    Останнє редагування: 20 лют 2021
    AndrewDontknow, Боб67, Полтава1982 та 7 іншим подобається це.
  5. Radius

    Radius Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.923
    Адреса:
    Алкоголик из Витебска.
    https://proza.ru/2020/08/26/1288
    Прорекламирую сайт и автора. В статьях обсуждаются различные аспекты возникновения, течения болезни, околовакцинационные вопросы.
     
    Rastaarheolog, Den1029 та Валерий Ч подобається це.
  6. Валерий Ч

    Валерий Ч Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    853
    Адреса:
    Киев
    Вот я и давал ссылку на эту самую Элену Кириченко. Фамилия кстати украинская.
    По делу пишет.
     
    Rastaarheolog подобається це.
  7. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    Повідомлення:
    1.024
    Адреса:
    Ненька. Portae caelestis.
    на початку грудня захворіла дружина:
    - на вечір температура 37-37.5, на вечір-ніч сильно боліли сустави, мязи, ребра, спина...пропав запах який досі не відновився - дуже рідко прориваються окремі запахи

    через тиждень самоїзоляції пропав запах в мене...
    - на вечір температура 37-37.5, кожного вечора з 18-19 і до 1-2-3 ночі щось боліло: 1й день - сильна біль в суставах колін і тазобедренних суставах...2й день - сумашедша біль (точно як судорга) верхніх мязів ноги від коліна до паху..3й день сильні болі в спині (немов зірвав спину якщо хтось знає)..4й день сильно боліли ребра (наче побили)...5й день дика біль (немов судорга) ікрів ніг...6й день знову "зірвав" спину...день проходив нормально а вечір -ніч хоч криком кричи...біль приходила раптово ввечері і так само раптово вночі пропадала...спасався гелем:
    11782_0.jpg.pagespeed.ce.GStxmgCw_e.jpg
    дало ускладнення - пневмонію...ніби вичухався...тести були позитивний потім негативний..запах через тиждень відновився але не повністю - сильні запахи чую а слабі ні...

    через декілька днів за мною захворіли дочки: у старшої лише пропав запах і більше ніяких симптомів...у молодшої пропав і вкус і запах...зараз потроху відновились запахи і вкус но не до кінця.

    куми теж перехворіли:
    захворів кум потім кума...кум відбувся болями, запахами, температурою..кума + пневмонія...діти в легкій формі- запахи без інших симптомів

    декілька знайомих померли...пневмонія, ШВЛ, смерть...
     
    gudvin696, ДАГОТ, Мишель 777 та 4 іншим подобається це.
  8. Камча

    Камча Major

    Повідомлення:
    2.977
    Адреса:
    Україна, м.Київ
    У світі немає інших досліджень, крім лайна з кацапюрії, або можливо гугл перекладач сьогодні втомився?

    https://www.sozialministerium.at/Corona-Schutzimpfung/Corona-Schutzimpfung---Fachinformationen.html

    https://info.gesundheitsministerium.at/
     
  9. Валерий Ч

    Валерий Ч Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    853
    Адреса:
    Киев
    Досліджень повно.
    Ці проблеми з коронавірусами виявлені західними вченими у ветеринарії ще у 50-х роках.
    А зараз це стало актуальним для людей.
    У тому лайні з кацапюрії сотні посилань на праці західних вчених.
    Фактично то є вижимка з наукових результатів Заходу.
     
    Rastaarheolog подобається це.
  10. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Валерий, не тратьте понапрасну свою клавиатуру. Символы на клавишах со временем стираются. Это Сизифов труд:
    442275200.jpg
    В обществе есть процент людей, которых ничем не прошибёшь. В нашей стране этот процент огромен... Выборы преЗЕка помните? Эта тема просто обречена на срач с момента создания. Помните первую тему? Её грохнули, так как начинался нездоровый кипишь и недопонимания. Вторая тема - https://reibert.info/threads/koronavirus-v-ukraine.1185105/
    Тогда всё только начинало вирусится, например, на конец апреля - 6000 выявленных случаев, 161 человек в минус. Тогда и оконтурился процент упоротых - "два тыжни вжэ пройшлы?", "это Масоны!", "маска зло!" и прочая дичь. В августе и её закрыли, там были те, кто не верил ни в вирус, ни в маски, ни в вакцинацию, цифры на начало сентября такие - 135894 выявлено, 2846 умерло, и всё равно, для упоротых это ни о чём. Рассмотрим эту тему, на сегодня уже почти миллион триста тысяч случаев заражения (1 300 000), двадцать пять тысяч человек не увидят завтрашний день (25045), а тут что? Опять двадцать пять! "Теория заговора", "Вас обманывают", "Вирус у нас в голове", "Масоны выманивают у вас деньги"... Это не смотря на то, что каждый второй-третий форумчанин пишет, что болел он или знакомые. Зачем спорить с такими людьми? Я лично перекрываюсь от вируса, как могу. Работает на сто пудов. И я даже не хочу проверять, садясь в набитый под завязку лоховоз, что будет с моим организмом после Короны. Смерть приходит лишь к мизерному проценту заболевших, а вот побочки, большинство которых ещё не изучены, могут накрыть даже молодых и ведущих ЗОЖ. Исследования ещё только начинаются, но уже сейчас понятно, что лучше не болеть Короной - пожжёные лёгкие, отсутствие обоняние и вкуса вследствие гибели рецепторов, появление в крови маркеров рака крови и ещё целый воз стрёмной и не радостной дичи...
    Вы выглядите чересчур смешным, я протащился, спасибо!!!
     
    Мишель 777, Ваня-30 та Валерий Ч подобається це.
  11. Андрей Стреляев

    Андрей Стреляев Feldwebel

    Повідомлення:
    279
    Адреса:
    Україна. Донецька обл.
    Уважаемые, на вопрос отвечу так - каждый должен заниматься своим делом!
    И не сунуть своё в те области, где не является специалистом!
    Я не вирусолог, даже не инфекционист.
    Потому какое то профф мнение о вакцинах высказывать просто не имею права.
    А на счёт самого их производства и технологии Валерий Ч отчасти прав - технологии новые и материал для вакцин не обычен.
    Ну то так - я в этом не особо. Статьи научные просматривал..
    С Уважением.
     
    Ваня-30, tuman, Den1029 та 2 іншим подобається це.
  12. Radius

    Radius Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.923
    Адреса:
    Алкоголик из Витебска.
     
    korch., Rastaarheolog та Валерий Ч подобається це.
  13. korch.

    korch. Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    308
    Хтось помре, хтось отримає ускладнення, хтось навіть не помітить- у всіх по різному. Особисто я зробив один висновок- вберегтися не вдасться, як не старайся(хіба що на нічний спосіб життя перейти)) Хворіли і ті, хто маску носить або респіратор, і хто ні. Просто тому, що вдома контактів не уникнеш, а рідні так чи інакше десь та і підхоплять болячку. Всі мої знайомі і я в тому числі захворіли "в сім"ї", так би мовити. Все, що можна зробити пересічному- намагатись вести здоровий спосіб життя і уникати довготривалих контактів з іншими, особливо в закритих приміщеннях чи транспорті. Все інше- маски, антисептики і особливо рукавички)- самообман. Звичайно, якийсь мізерний ефект маска дасть, але краще взагалі уникати контактів, якщо це можливо. Якщо ні- треба готуватись до боротьби з болячкою, так чи інакше ії не уникнути при близьких контактах, з маскою чи без. В усякому разі так вже показала практика. Он чехи вже по дві маски будуть носити, мабуть, з однієї толку мало) Максимум, на мій погляд, розраховувати можна лише на деяке зменшення "дози". Виходячи з цього логічно було б продавцям та іншим "контактним" особам носити не маски, а респіратори- хоч якийсь захист... А в нас -"в тому числі виготовлені самостійно"), тобто звичайнісінька ганчірка. Тепер мене цікавить, хто захворіє повторно і як багато таких буде. Поки що серед моїх знайомих таких випадків не було. Були люди, що важко перехворіли на самому початку, і через пів року точно мали контакти з хворими(до того ж у них такі "бонуси" як діабет і гіпертонічна хвороба), але обійшлось. Можливо, таки імунітет. Х.з.
     
    Dmitriy1976, Мишель 777, Genya та 3 іншим подобається це.
  14. vik 80

    vik 80 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    355
    Адреса:
    умань
    Знаю людей перший раз перехворіли легко, другий важко з ШВЛ.
     
    Мишель 777, ДАГОТ, Валерий Ч та 3 іншим подобається це.
  15. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    Повідомлення:
    1.024
    Адреса:
    Ненька. Portae caelestis.
    маска, рукавички, дезинфектори не самообман а лише ймовірність зменшити ризик "загребти повним ротом" кінську дозу вірусу...а якщо це хоч і малий но шанс - то чому ним нехтувати?
    в комплексі всі заходи направлені щоб розтягнути в часі момент захворювання маси людей, бо наша медицина просто не справиться з лавиною захворювань...а так невеликими партіями перехворіють всі або практично всі...головне щоб не одночасно...а результат захворювання буде у кожного свій...хтоі не замітить, хто легко, хто тяжко а кому і не судилось виздоровіти...
    я з дружиною і старша дочка в групі ризику: щодня контактуємо з десятками людей...майже рік протримались...і я думаю це завдяки привентимним заходам...
     
    NIA, gudvin696, Мишель 777 та 4 іншим подобається це.
  16. Radius

    Radius Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.923
    Адреса:
    Алкоголик из Витебска.
    Господа, вы думаете, это огромный плюс. Есть одно "но" - в РИ, СССР, ранней Украине, Европе ХХ века вопросы медицинского характера государственного уровня решались государственными медицинскими институтами.
    Сейчас они решаются частными корпорациями в угоду прибыли и найти крупицу правды в этом потоке псевдонаучной информации очень тяжело.
    Нынешнюю ситуацию можно описать ëмким словом - разруха, когда все занимаются не своим делом.
     
    Dmitriy1976, Валерий Ч та Kostik69 подобається це.
  17. korch.

    korch. Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    308
    Я в жодному разі не закликаю відмовлятись від засобів захисту- лише акцентую увагу, що це не найкращий спосіб вберегтись від болячки, і покладати на них всі надії марно. Так, можливо, зменшити дозу. Все. Тому слід бути морально готовим до хвороби всім, от що я мав на увазі. Пересидіти «в домікє» не вийде)
     
    Ваня-30, ДВ762, Валерий Ч та ще 1-му подобається це.
  18. Radius

    Radius Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.923
    Адреса:
    Алкоголик из Витебска.
    Не дойдëт. К сожалению публика требует простых и понятных действий. Элементарное понимают, сложную систему рычагов причинно-следственной связи уже нет, а это знаете ли очень и очень. Это диагноз.
    Вакцинироваться будут, думать и анализировать не будут. Политику приплести к медицине и здоровью это вобще быстрее всего.
    Ужасно то, что ни одного голоса на государственном уровне про восстановление и укрепление здоровья.
    Идиоты-с.
     
    Dmitriy1976, Ваня-30, korch. та 3 іншим подобається це.
  19. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    Повідомлення:
    1.024
    Адреса:
    Ненька. Portae caelestis.
    після того як пішла інфа про повторні захворювання я в вакцинацію перестав вірити...якщо в організмі перехворівшого антитіла зберігаються до пів року (чув таку інфу)- то до задниці буде та вакцинація...кожні 6 місяців вакцинуватись - це буде піпець...
     
    Боб67, Полтава1982 та Rastaarheolog подобається це.
  20. korch.

    korch. Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    308
    Так я, собственно, никакой идеи и не продвигаю- просто делюсь мыслями о происходящем. Статистического материала набралось уже более чем. Есть страны с масочным режимом, есть без, есть вообще без коронавируса) Туркменистан, например) Но вот незадача- все вроде бы правильные усилия и меры не дают ожидаемого результата. Так, временная передышка ценой в несколько триллионов чего-то там) Что наводит на мысль о том, что есть неучтенные факторы и стратегия выбрана не так шоб очень...
     
    Den1029 подобається це.
  21. korch.

    korch. Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    308
    На Українській Правді була стаття нашого імунолога, прізвище не запам"ятав. Там він розповідав про механізм виникнення імунітету і т.п. в прив"язці до Ковід19. Якщо коротко- все не так погано, як здається) Имунітет таки є, і він не на пів року) А випадки повторного зараження він пояснював індивідуальними особливостями людського організму- таке трапляється і з іншими хворобами. Якщо знайду- викладу сюди.
     
    jokercop, Dmitriy1976 та Den1029 подобається це.
  22. Ваня-30

    Ваня-30 Obergefreiter

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    бандерштат ,тайга
    після того як пішла інфа про повторні захворювання я в вакцинацію перестав вірити...якщо в організмі перехворівшого антитіла зберігаються до пів року (чув таку інфу)

    не в всіх, і незажди....
     
  23. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.714
    Адреса:
    Україна.
    Не нужно давать нам оценки. Не нравиться тема - пробегайте мимо.:beer:
     
    Rastaarheolog, Валерий Ч, ДВ762 та ще 1-му подобається це.
  24. korch.

    korch. Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    308
  25. korch.

    korch. Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    308
    Трохи не те, що шукав, але наш імунолог посилався в тому числі на це дослідження.
     
  26. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.714
    Адреса:
    Україна.
    Мне наверно на каждой странице нужно напоминать, что маска не защищает от вируса, она, как вы правильно сказали, уменьшает дозу, а самое главное препятствует распространению вируса. Если в автомобиле один пассажир болен, и находится без маски, то вероятность заражения всех остальных 90-100%. Если больной в маске, то вероятность снижается до 30%, а если все в масках, то вероятность снижается до 10% (исследование медиков из Германии).
     
    Останнє редагування: 20 лют 2021
    Rastaarheolog, Vladimir N., Ваня-30 та 3 іншим подобається це.
Статус теми:
Закрита.