Кораблёв Николай Николаевич.

Тема у розділі 'Зниклі безвісти', створена користувачем Старий Похабич, 25 вер 2015.

  1. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.524
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    Здравствуйте. Когда возили именного бойца в Каховку, в Скадовске на пляже обратилась девушка помочь в поисках дедушки. Вот он.
    https://www.obd-memorial.ru/html/info.htm?id=54176309
    Не ясно одно-где похоронен, есть ли могила или был перенос, и увековечен ли этот человек. Знаю -поможете, так как раздел и поисковики по архивному поиску здесь сейчас на высоте. Спасибо! кораблёв.jpg
     
    ASKOT1 подобається це.
    1. Тяга спуску, робоча
      100 грн.
    2. Магазин на Колт обр.1911г. калибр 45 состояние хорошее складское
      3000 грн.
    3. Револьвер системи Лефоше.під реставрацію.
      4000 грн.
    4. Продам редкий курок на жандармский/командирский Наган..Все оригинал.Без вмешательств.Прекрасно/прави...
      8957 грн.
    5. (в наявності 4 шт.)
      Пружина якісна,новоробна.В лоті 1шт.
      370 грн.
  2. driverland

    driverland Oberleutnant

    Повідомлення:
    5.047
    Адреса:
    West Alpen
    Ну так в расширенном поиске в ОБД галочку на поиске захоронений оставьте и по списку смотрите, каждого 5 точно увековечили при переносе.
     
  3. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    22
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    34
    Повідомлення:
    15.065
    Адреса:
    Лісостеп
    Немає людей з того списку в списках поховань в ОБД, я вже перші дві сторінки пролистав. :rolleyes:

    Корабльов є в цій базі: http://old.v-ipc.ru/Ref/all.asp

    upload_2015-9-25_22-1-21.png

    Але ці дані краще уточнювати, треба писати запит в Польський Червоний Хрест. У Польщі тільки вони тими питаннями відають.

    upload_2015-9-25_22-3-52.png

    Чому уточнювати: Саша Дударьонок раніше шукав Погудіну з 383 СД, теж біля Водокачки загинула, за день до Корабльова.
    Вона чомусь рахується в Білостоці перепохована: http://www.poisk-pobeda.ru/forum/index.php?topic=1014.0
     
    Останнє редагування: 25 вер 2015
    mastak-ua, ASKOT1 та Старий Похабич подобається це.
  4. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    22
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    34
    Повідомлення:
    15.065
    Адреса:
    Лісостеп
    Останнє редагування: 25 вер 2015
    ASKOT1 та mastak-ua подобається це.
  5. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.524
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    він бьеться по подвигу народа. тільки записаний 1903 роком! витягніть хтось будь ласка наградний, в мене побитий екран на ноуті, не можу.
     
    ASKOT1 та Allex761 подобається це.
  6. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.524
    Адреса:
    Бишівська Хунта
  7. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.524
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    [​IMG]
     
    ASKOT1 та Allex761 подобається це.
  8. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Повідомлення:
    6.212
    Адреса:
    Україна
    Ось що Войцех з приводу Погудіної пише:
    http://forum.vgd.ru/post/111/11544/p655790.htm#pp655790

    Screenshot_1.png

    Ця Водокачка приблизно на однаковій відстані від Білостоку і Сокулки. По списку АПН Корабльов похований (перепохований) у Сокулці, то мабуть так воно і є.
     
    Останнє редагування: 26 вер 2015
    Старий Похабич, Allex761 та ASKOT1 подобається це.
  9. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.524
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    тим більше вказана вулиця...
    та й нагороду пллучив за Сокулку...за бої в самому місті.
     
    ASKOT1 подобається це.
  10. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    22
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    34
    Повідомлення:
    15.065
    Адреса:
    Лісостеп
    ASKOT1, mastak-ua та Старий Похабич подобається це.
  11. mastak-ua

    mastak-ua Moderator

    Повідомлення:
    6.212
    Адреса:
    Україна
    П'ять днів минуло, фронт посунувся.

    Біля Водокачки є висота 159, якраз на північний захід, як у донесенні записано, приблизно 800 м від станції, дивлячись від чого рахувати. Чи не в бою за цю висоту загинув?

    Screenshot_2.png

    http://etomesto.com/map-belarus_zapad/?x=23.263404&y=53.313979