Копанина

Тема в разделе "Техніка та важке озброєння", создана пользователем Adler3gd 1938, 15 ноя 2025.

  1. Adler3gd 1938

    Adler3gd 1938 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Сообщения:
    109
    Адрес:
    Одеська область
    Вечір добрий! Трохи запчастин на визначення з якої техніки? Дякую
     

    Изображения:

    IMG-20251115-WA0000.jpg
    IMG-20251115-WA0004.jpg
    IMG-20251115-WA0003.jpg
    IMG-20251115-WA0002.jpg
    IMG-20251115-WA0001.jpg
    gall 83 и Necromant нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
    2. Ключ MASCHINENFABRIK-PENIG, піднятий на місці розбитого танку, довжина 21 см.
      888 грн.
    3. Грузовик США. 1944 год… Корсунь-Шев. Операция
      800 грн.
    4. передок от пушки
      250000 грн.
    5. Ящик з Т-34 командирський, непоганий стан. Ящик з сім"ї ветерана танкіста. Все на фото.
      1500 грн.
  3. вездеход

    вездеход Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    17
    Сообщения:
    842
    Адрес:
    Киев
    Вітаю.
    Мото.
    Продаєте?
     
    саша ф, gall 83, Adler3gd 1938 и ещё 1-му нравится это.
  4. _GRAN_

    _GRAN_ Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Сообщения:
    460
    Адрес:
    Україна
    Вихлопна слона
     
    Instructor - Sun, саша ф, gall 83 и ещё 1-му нравится это.
  5. ALexey86

    ALexey86 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    905
    Адрес:
    ВКЛ.
    Последнее фото. Ломаный кусок бакелита, похож на распределить зажигания ГаЗ-АА.
    Третье фото, если память не изменяет, передний кронштейн двигателя Майбах.
     
    Толян81, саша ф, Adler3gd 1938 и ещё 1-му нравится это.
  6. gall 83

    gall 83 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    138
    Сообщения:
    3.143
    Який діаметр фари ?
    З повагою
     
    zundapp500, саша ф и Adler3gd 1938 нравится это.
  7. Adler3gd 1938

    Adler3gd 1938 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Сообщения:
    109
    Адрес:
    Одеська область
    Добавлю ще фото , корпус фари можливо що газ АА чорний колір
     

    Изображения:

    IMG-20251115-WA0011.jpg
    IMG-20251115-WA0012.jpg
    IMG-20251115-WA0010.jpg
    IMG-20251115-WA0009.jpg
    IMG-20251115-WA0008.jpg
    IMG-20251115-WA0007.jpg
    IMG-20251115-WA0006.jpg
    IMG-20251115-WA0005.jpg
    gall 83 нравится это.
  8. Adler3gd 1938

    Adler3gd 1938 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Сообщения:
    109
    Адрес:
    Одеська область
    Можливо корпус фари з полугуса
     

    Изображения:

    IMG_20251115_202941.jpg
    IMG_20251115_202919.jpg
    IMG-20251115-WA0003.jpg
    IMG-20251115-WA0011.jpg
    gall 83 нравится это.
  9. ALexey86

    ALexey86 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    905
    Адрес:
    ВКЛ.
    Тоже от трамблёра ГаЗ-АА.
     

    Изображения:

    IMG_20251115_233706.jpg
    gall 83 и Adler3gd 1938 нравится это.
  10. Adler3gd 1938

    Adler3gd 1938 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Сообщения:
    109
    Адрес:
    Одеська область
    Доп фото
     

    Изображения:

    Screenshot_2025-11-16-09-56-38-604_com.facebook.orca.jpg
    IMG-20251115-WA0002.jpg
    gall 83 нравится это.