Коп лета по-киевски.

Тема у розділі 'Давнина', створена користувачем Rastaarheolog, 15 сер 2019.

  1. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Все разом.
     
    Hirurg ss, Валерий Ч, vik 80 та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Дивіться на фото. При відправці Укрпоштою чи при відправці Новою поштою оплата за пересилку при отри...
      650 грн.
    2. 77 грн.
    3. Очень красивая и яркая старинная бусина.
      225 грн.
    4. Дивіться також інші мої лоти можливо ще щось цікаве знайдете для себе
      275 грн.
    5. Дивіться також інші мої лоти можливо ще щось цікаве знайдете для себе
      330 грн.
  3. хороший человек

    хороший человек Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    171
    Адреса:
    Германия
    спілкуванні мовою)
     
    Hirurg ss, Rastaarheolog та Валерий Ч подобається це.
  4. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Добрий вечір, шановні джентельмени. Дуже кортіло поїхати на коп, але зараз це не на часі, небезпечно, та й місць не багато залишилось:( Моя основна робота поки що на паузі, тому я по приїзду у Київ вже на наступний день знайшов собі іншу тему, теж таку, що подобається, і до чого лежить душа... Працюю без вихідних, мені вони якось раптом стали непотрібні... Це вже не та столиця, яку я бачив раніше... Все тут трохи стало інакше. Кожен робить свою справу, начебто тихо, але сирени і ракети не дають забути про буремні часи... Україна переможе, іншого просто не може бути! Ми всі з Вами станемо свідками величезної події, яскравішої, ніж ми бачили в 1991 році:) Будь яка війна має кінець, час особисто для мене вже стал якийсь спотворений, без дат, без днів... Після роботи ми з друзями влаштовуємо свято для шлунка, хтозна що буде завтра, а сьогодні готуємо те, що подобається. Їжа на вогнищі... Це смачнісімо!:
    1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.jpg 10.JPG


    8.JPG 9.JPG 11.JPG 12.JPG
    13.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG

    А вдома постійно трапляється на очі металошукач... Я так його добряче й не поюзав:( І так щось мені закортіло на коп, шо просто караул! Але ж я не в курсі, як можно хоч кудись поїхати. В ліс нехо, а поля вже всі засаджені:( Ну це таке, поїду, та й щось надибаю, мені абсолютно пофіг куди їхати, тай що копати, важливий сам процес - виїхати із Києва, та провести час на природі, мені цього дуже не вистачало... Збираю свій старий наплічник (50+10 L), беру складану лопатку Mil-Tec, чіпляю про всяк випадок забуту вчора другом 0,5 L банку пива ( я пиво не дуже:( ), трошки їжі, і зранку вирушаю на коп!!! Вперше!!!
    IMG_0000.JPG

    ********ий напрямок майже не змінився, як добре, що я тут добряче орієнтуюсь:) Оцінивши ситуацію на місцевості, блискавично складаю в голові маршрут, ну по типу - менше глаз, побільше магаз... Заїжджаю в перший на маршруті, купити води там, цигарок, та шампанського. Фіг Вам, тільки нал, а в мене - карта, чотири цигарки і якісь монети в гаманці:( Їду далі... Другий магаз - те ж саме, третій - аналогічно:( Заправка попереду - "зачинено":( Заїжджаю в останній магазин, теж тільки налічка... Рахую монети - 75 грн, аллілуя! Пачку цигарок, будь ласка! Можна їхати, сіжкі є, їжа теж, замість води - пиво, а там побачимо... Довго місцину не вибирав, поїхав зразу на задерновані травами схили по ЧеКа_шній темі:)

    IMG_0001.JPG

    Святі угодники! Як це офігенно, коли нічого не падає, не вибухає, не верещить і взагалі не шумить! Тільки шепіт вітру, голоси птахів та повний релакс для мозку... Я зрозумів, що мені не вистачало, саме цього... Вже трохи забув, як користуватись приладом, з останнього копу пройшло майже 109 днів. Коли був на Західній Україні, то замутив там таку коробочку для знахідок, дуже корисна річ, як виявилось:
    IMG_0002.JPG

    Був ще неприємний момент з лопатою, так як в наплічник крім складаної лопатки жодна моя інша не влазить, то я зачепив з собою саперну лопату-кірку Бундесвера:
    IMG_0004.JPG

    Механізм складання геть заіржавів, і я добряче похоботився, щоб привести його до тями. Окреме питання - як копати на цілині такою лопаткою? Нуйоговдупу! Над однією ямкою треба попрацювати добряче, як я раніше копав цією лопаткою? Це загадка... Але все добре, це неймовірний кайф - бути в місцині із мирним бекграундом. Це щось! Але води то в мене нема, а пиво закінчилось досить швидко, починаю думати про повернення... І тут звонить наш спільник, типу, ти де, що робиш? Почувши, що я на копі, він блискавично сів в авто, і приїхав на поле зі столиці. Ломка, розумієте лі... І привіз мені товарищ 5+2 L АшДваО, і покопали ми ще декілька годин... Спостерігаючи, як хвацько він копає цілину правильною лопатою, я вирішив замінити свій наплічник, щоб туди обов`язково влазила саперка. Тільки саперка від Фіскарс...
    IMG_0005.JPG

    Результата нема, та й хай йому грець! Ендорфінов більше було, ніж зазвичай...
    IMG_0003.JPG

    Пройшло 13 днів... І знову, бажання покопати набуло непереборної сили... Я замутив собі більший наплічник, поклав туди нормальну лопату, запасний аккум для вєліка, налічман в гаманець, і покермував собі тихесенько на схили ЧК... Ще одне западло - алкоголь в *******ому районі продають тільки із 11:00, а я приїхав туди к 09:00, ледве вмовив продавчиню:) Тепер будемо в курсі, шо там по області... Наплічник більш-меньш місткий, сподобалась спина, реально продуває добряче на швидкості:
    IMG_0006.JPG IMG_0007.JPG IMG_0008.JPG

    Знахідки на цей час для мене не дуже вже важливі, дякувати Богу, що є можливість виїхати в Київську область на вєліку і повернутись живим додому увечері... Дякую, ЗСУ!!!

    IMG_0009.JPG IMG_0010.JPG IMG_0011.JPG IMG_0012.JPG

    На першому аккумі (36 В 10 А/ч) з постійною допомогою педалями я проїхав 46,2 км, потім змінив аккум на другий, ємністю 9,6 А/ч, та проїхавши щє 26 км прикатив на свою хату. Електробайк - це дуже прикольно...

    IMG_0013.JPG

    За два виїзди по траві:
    IMG_0014.jpg IMG_0015.JPG

    Слава нації - смерть ворогам!
    IMG_0016.jpg
     
    Piasterol, WERWOLFE, Павел Леденев та 29 іншим подобається це.
  5. Архимандрит афонский

    Архимандрит афонский Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    912
    Адреса:
    Радомишль
    Не боїтесь копать в такий час?
    У нас один пішов у ліс,натрапив на військових і лишився апарату за 20К на користь ЗСУ.
     
    vostok917, Roma_1985, igor76911201 та 3 іншим подобається це.
  6. Savage Mind

    Savage Mind Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    111
    Адреса:
    Київ, лівий берег
    Так в лес действительно вроде официально запрещено ходить, даже за ягодами/грибами..
    А на луга/поля вроде нет. Или ошибаюсь и лучше не стоит?
     
  7. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Я копав, коли була заборона на коп взагалі. Копав в карантини Короновані. Трошки рию зараз. І, сподіваюся, буду рити й в майбутньому.
    Буває… Деякі взагалі все втратили… Деякі сюди вже і не повернуться:( А є й такі, котрих ми вже не побачимо ніколи:( Прилад то таке…
     
    Piasterol, WERWOLFE, Mishka* та 13 іншим подобається це.
  8. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Всім привіт, це знову Я с добіркою різнокольорових світлин. Працюю майже кожен день, відпочиваю на всі двісті із ста, і навіть, інколи копаю... Всі мої друзі і знайомі живі, столиця тримається, всі чекають на перемогу УКРАЇНИ. ЗСУ найкращі, з нами Бог!!!
    Десь кілька місяців тому мене з товарищем дуже вставила тема з їжею на вогні, тепер таке в нас майже кожен день. Дома вже ніхто і нічого не готує. Ми живемо поруч із озером, і я Вам скажу, тільки нікому?!? Що це - дуже потужно...
    1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG
    7.JPG 8.JPG 9.JPG 10.JPG 11.JPG

    Зараз допишу цей звіт, і бігом на озеро. У нас сьогодні буде справжнє кулінарне чаклунство... Так як всі мої речі для копу мають камуфляжне забарвлення, з яким зараз не дуже безпечно, то я кілька тижнів шукав собі речі з не військовим луком. Почав з наплічників:
    58.JPG 59.JPG

    Подивившись на безліч моделей, вирішив залишити собі такі:
    56.JPG 57.JPG

    50, 60 та 70 літрів. На всі випадки життя такого комплекта вистачить. Можливо, докуплю ще 80 літрів, тоді питання по наплічникам буде закрито років на 5-8. А, до речі, лопата Fiskars (80 см) в наплічник 70 літрів влазить впритул. В вісімдесятку влізе без проблем, в 60 літровий взагалі не залізе, це так, для інформації... Переходимо до археології:

    Третій мій коп з початку війни. 03.07.2022, неділя:
    12.JPG 13.JPG 14.JPG 15.JPG
    16.JPG 17.JPG 18.JPG

    Четвертий коп. 18.07.2022, понеділок:
    19.JPG 20.JPG 21.JPG 22.JPG 23.JPG

    П`ятий коп. 22.07.2022, п`ятниця. Початок збору зернових у Київській області:
    24.JPG 25.JPG 26.JPG
     
    WERWOLFE, Hirurg ss, Bono777 та 13 іншим подобається це.
  9. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Шостий коп. 24.07.2022, неділя:
    28.JPG 29.JPG 30.JPG

    Їде камрадік:
    31.JPG 32.JPG

    Ходимо далі:
    33.JPG 34.JPG 35.JPG

    На зворотній дорозі почалася злива. Ідеальна погода для пошуку на пляжі:
    36.JPG 37.JPG 38.JPG 39.JPG

    Мої знахідки з полей за три виїзда та пляжа:
    40.jpg 41.JPG

    Коп вчора, 30.07.2022, в суботу. З ранку я на вєльчику поїхав до камрадика у сусідній район Києва, там залишив свій байк, та й двинули ми в гості до нашого вєло-копача із Обухова:
    42.JPG 43.JPG 44.JPG
    45.JPG 46.JPG 47.JPG

    Десь в обід приїхав ще один наш спільник, та привіз нам трошки шампані, це було дуже в тєму:
    48.JPG 49.JPG 50.JPG
    51.JPG 52.JPG 53.JPG

    Ввечері повернулись ми до столиці. Я сів на свій електро-байк і без будь-якого напрягу потулив собі до дому:
    54.JPG

    Знахідки на всіх за день:
    55.JPG

    Ще обов`язково буде. Усе норм!
    60.jpg
     
    WERWOLFE, Hirurg ss, Steppen_Wolf та 21 іншим подобається це.
  10. r225

    r225 Oberschütze

    Повідомлення:
    12
    Адреса:
    Киев
    Пост №507, передостаннє фото: праворуч ЛЕП. В перші дні війни ракета обірвала один з кабелів. Метрів з 15 від дороги є воронка. Зараз вона вже заросла соняхами, тому з дороги її не дуже й видно.
     
    Bono777, valikojan777, Валерий Ч та 2 іншим подобається це.
  11. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Добрий день, шановні форумчани! Трошки покопали вчора з спільниками, провели мікро-розвідку полів Київської області, та знайшли нове місце по КР, про яке навіть і не здогадувалися... Будні та побут копаря виглядає у мене плюс-мінус так:
    H.JPG J.JPG A.JPG B.JPG C.JPG
    E.JPG F.JPG K.JPG D.JPG L.JPG

    Восьмий коп з початку війни. Субота 06.08.2022. З ранку я на електро-байку їду до спільника у сусідній район:
    IMG_0001.JPG

    Залишив у нього вєльчік та шолом у гаражі, та покотилися ми на польові археологічні дослідження:
    IMG_0002.JPG

    В області вже є повністтю зорані поля:
    IMG_0003.JPG

    Приїхали:
    IMG_0004.JPG IMG_0005.JPG

    Походивши десь з годину-дві, вирішили подивитися ще на декілька точок. Переїжджаємо:
    IMG_0006.JPG

    Подивилися, можна вже розпочинати коп, місця потрошку з`являються. Насамкінець їдемо до нашого камрадіка в Обухів, він, десь катаючи на вєльчику, побачив кераміку на полі. Треба все ретельно перевірити:
    IMG_0007.JPG IMG_0008.JPG

    А місце те виявилось з КееРкою:) Як корисно катати на велосипеді...
    IMG_0010.JPG

    Обійшли все, роздивилися... Камрадіки-дослідники:
    IMG_0009.JPG

    Трошки накопали:
    IMG_0011.JPG

    На днях щє буде...
    M.jpg
     
    Сергей Фирсов, WERWOLFE, Hirurg ss та 14 іншим подобається це.
  12. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.795
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    Щасливі люди , заздрю білою заздрістю :smile_12: А тут вже майже і забув як металошукача тримати і яка затишно буває на природі :confused: Кожного дня ( і ночі) то реактивна , то стволова прилітає по місту і області... Добре хоч у вас відносна тиша і є змога відпочинку від війни. Ну хоч за людей порадів і то вже приємно:beer:
     
    sputnik71, Hirurg ss, remez198 та 6 іншим подобається це.
  13. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Це все завдячуючи ЗСУ… Відігнали орків, дали нам можливість жити! В Києві було гаряче в перші тижні:
    610BCF83-8951-49C3-B528-CF0567439836.jpeg 7A518A9F-0755-4520-BCF6-B26B60F41AB2.jpeg AF3A59B9-9B43-415C-B40D-D102D5BB4DF8.jpeg
     
    Останнє редагування: 7 сер 2022
    WERWOLFE, Hirurg ss, Валерий Ч та 5 іншим подобається це.
  14. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.795
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    В нас було так само ( а може і гірше , важко сказати). А зараз щодня і щоночі прилітає то С-300 , то Іскандери ,то РСЗВ, то зі ствольної подарунки. Добре , годі , тема не про це. Життя триває. Віримо в ЗСУ!
     
    Останнє редагування: 7 сер 2022
    sputnik71, Hirurg ss, ХапалАнДаг та 5 іншим подобається це.
  15. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Всім привіт, 15 серпня 2022 року цій темі виповнилось вже ТРИ роки! Як швидко плине час... Одна мить, і 86503 переглядів, 21 сторінка, 513 відповідей...

    У нас в столиці поки що спокійно, живемо, працюємо та відпочиваємо:

    0_001.JPG 0_003.jpg 0_005.jpg
    0_008.JPG 0_002.JPG 0_004.JPG

    07.08.2022. Дев`ятий коп з початку війни. Дочекалися ми дощів, та й погребли з камрадиком на пляж. У таку погоду там точно тусити ніхто не буде:
    A_001.JPG A_002.JPG A_003.JPG

    08.08.2022. Десятий коп. Поїхав подивитися на одне поле в Київській області:
    A_005.JPG A_006.JPG A_007.JPG A_008.JPG

    13.08.2022. Одинадцятий коп. Пляж Києва у дощ:
    A_009.JPG A_010.JPG A_011.JPG A_013.JPG

    Зустріли там трьох копачів. Риють по песку, та під водою:
    A_014.JPG A_015.JPG A_016.JPG
    A_017.JPG A_018.JPG A_019.JPG

    15.08.2022. Дванадцятий коп. Київська область. Коп за трактором Т-150:
    A_021.JPG A_022.JPG A_023.JPG A_024.JPG

    Все, що я зловив за три вихода:
    A_025.jpg A_026.JPG

    Сьогодні так, а там побачимо... Слава ЗСУ!!!
    A_027.jpg
     
    Останнє редагування: 19 сер 2022
    WERWOLFE, Steppen_Wolf, Maks007 та 14 іншим подобається це.
  16. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Нові фотографії на стіл розкладу,
    Немає на світі ні Бога, ні чорта, лише ЗСУ!

    1.JPG 2.JPG 4.JPG 3.JPG
    5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG
    9.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG
    26.JPG 27.JPG 28.JPG 16.JPG
    13.JPG 14.JPG 15.JPG 17.JPG
    18.JPG 19.JPG 20.JPG 21.JPG
    22.JPG 23.JPG 29.JPG 30.JPG
    24.JPG 25.JPG
     
    WERWOLFE, vik 80, Nikola_y та 12 іншим подобається це.
  17. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Будні і побут копаря...
    A.jpg B.JPG C.JPG D.JPG

    Тринадцятий коп 24.08.2022. Від ракет подалі...
    E.JPG F.JPG G.JPG H.jpg
    J.JPG K.JPG L.JPG M.JPG

    Тільки-но ві второк обговорювали речі кам`яної доби, і ось тобі на - очима сокирка із кременю, неоліт...
    N.jpg
     
    WERWOLFE, vik 80, Steppen_Wolf та 14 іншим подобається це.
  18. Dimonhig

    Dimonhig Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    196
    Адреса:
    Винница
    Це ще київська,чи вже наша вінницька?))
     
    vik 80 та Rastaarheolog подобається це.
  19. Архимандрит афонский

    Архимандрит афонский Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    912
    Адреса:
    Радомишль
    Для повної картини ще не вистачає десяток бальзамованих трупаків русофашистів.
     
    Wiking730, vik 80, хороший человек та 2 іншим подобається це.
  20. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Обухів.
    Теж про це говорили на параді:)
    E856773D-95CD-4B4A-8900-511DFA824C67.jpeg
     
    Wiking730, Валерий Ч, WERWOLFE та 8 іншим подобається це.
  21. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    27
    Повідомлення:
    2.694
    Адреса:
    Київ,Україна
    На Вінничині теж топорики красиві є;)
    upload_2022-8-26_11-41-27.png
    upload_2022-8-26_11-42-5.png
     
    curbis, vitalik 981, VitalicBondarchuk1974 та 18 іншим подобається це.
  22. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Ненадовго відійшов, продовжимо:)
    23.jpg 24.JPG 26.JPG 27.JPG

    Мій сьогоднішній (чотирнадцятий) коп у сусідньому районі Київської області. Все по схемі:
    1.JPG 2.JPG 3.JPG

    Заїхали до камрадіка в Обухів:
    4.JPG

    Та поїхали разом в В. Ольшанку. Не встигли трохи, наше поле вже засаджене:( Ми такі не одні були. Зустріли колег на точці:
    5.JPG

    Трохи подивилися на нові місця. Польова розвідка (при можливості) не завадить:
    6.JPG 7.JPG

    Всюди Голяковна археологічна культура:( Їдемо насамкінець на геть нове місце у Тростинку. По Ван-Соілу там, начебто, поле вже готове:
    8.JPG 9.JPG 10.JPG

    На місці працював Claas 930 Axion з плугом Lemken Euro Diamant 10:
    16.JPG 17.JPG 18.JPG

    Я домовився з водієм про металодетекцію, і коп почався:
    11.JPG 12.JPG 13.JPG 14.JPG 15.JPG

    Як класно, коли навкруги лише тиша...
    19.JPG 20.JPG 30.JPG 21.JPG

    Щось є по Домонголу сьогодні:
    22.JPG

    Не забувайте про небезпеку:
    28.PNG

    Вушка на маківці всюди...
    25.JPG

    Будьте здорові всі, за деякими виключеннями...
    29.jpg
     
    Wiking730, Валерий Ч, Gregson та 12 іншим подобається це.
  23. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Я знову у ефірі, час якось дуже швидко плине... Коротше кажучи, ми стали трошки схиблені на фуді*, булімія** постійно десь поруч ...

    * Фу́ді (від англ. Food, з англ. — «їжа») — людина, яка має особливий інтерес до їжі та напоїв, вважає їх більш значущими речами, ніж просте задоволення фізичних потреб. Фуді - це цілий рух, що активно набирає свою популярність, свого роду субкультура, що об'єднує людей, що відрізняються від інших у своєму ставленні до їжі. Фуді перебувають у постійному пошуку нових смакових відчуттів, для них їжа — це хобі. Фуді не тільки люблять смачно поїсти, самостійно все приготувати та поекспериментувати зі смаками, а й ретельно, а іноді граючи, підібрати необхідні продукти та інгредієнти, вибрати страву. Фуді також дуже люблять поїсти поза домом.
    Термін «фуді» вперше згадується у 1980 році Гейлом Гріном (Gael Greene (англ.)), американським ресторанним критиком та письменником, у журналі New York Magazine. Незабаром після цього термін кілька разів з'являвся в британській пресі, поки не набув широкого поширення в 1984 році, завдяки авторам кулінарної книги Полю Леві та Енн Барр . Цей термін узвичаївся, переважно, у Великобританії. У 2012 році про фуді написала щоденна газета Великобританії The Guardian, порівнюючи їжу з новим досвідом у сексі, із вживанням наркотиків, релігією та називаючи готування високим мистецтвом.
    Найчастіше фуді порівнюють із гурманом чи гастрономом, але це помилкове порівняння. Гурман - це поціновувач вишуканих страв і знавець напоїв. Гастроном – знавець у тонкощах вишуканої їжі. Найголовніша відмінність фуді в тому, що він не зациклюється на високій кухні, а вміє насолоджуватися найпростішими речами, недорогими стравами. Для нього головними є смакові експерименти та нові відчуття, насолода їжею з духовної точки зору, для фуді їжа – це мистецтво.

    **Булімія (від дав.-гр. βοῦς — бик і λῑμός — голод) — клінічний симптом, патологічно підвищене відчуття голоду. Цей стан інколи поєднується із зниженням відчуття насичення, внаслідок чого виникає потреба в надмірно великих кількостях їжі (поліфагія).


    Проводимо вільний час смачно і з користю:
    E_0001.JPG E_0002.jpg E_0003.jpg E_0004.JPG E_0005.JPG
    E_0006.JPG E_0007.jpg E_0008.JPG E_0009.JPG E_0010.jpg
    E_0011.JPG E_0012.jpg E_0013.JPG E_0014.JPG E_0015.JPG
    E_0016.jpg E_0017.JPG E_0019.JPG E_0018.JPG E_0020.JPG
    E_0021.JPG E_0022.jpg E_0023.JPG E_0024.JPG


    Їжа їжею, но я трохи порив за останній час. П`ятнадцятий коп 28.08.2022, пляж Києва:
    IMG_0001.jpg IMG_0002.JPG IMG_0003.jpg IMG_0004.JPG IMG_0005.JPG
     
    Валерий Ч, moranno, WERWOLFE та 8 іншим подобається це.
  24. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Шістнадцятий коп 30.08.2022, Київська область, ранішній виїзд на вєльчику:
    IMG_0006.PNG IMG_0007.JPG IMG_0008.JPG IMG_0009.JPG IMG_0010.JPG

    Сімнадцятий коп, 06.09.2022, пляж Києва:
    IMG_0011.JPG IMG_0012.JPG IMG_0013.JPG

    На початку вересня з-за кордону повернувся Валєра, тож ми довго не барились, 18 коп 09.09.2022:
    IMG_0014.JPG IMG_0015.JPG IMG_0016.jpg IMG_0017.JPG IMG_0018.JPG
    IMG_0019.JPG IMG_0020.jpg IMG_0021.JPG IMG_0022.jpg IMG_0023.JPG

    Дев`ятнадцятий коп, 11.09.2022, пляж Києва:
    IMG_0024.JPG IMG_0025.JPG IMG_0026.JPG IMG_0027.jpg
    IMG_0028.JPG IMG_0029.JPG IMG_0030.JPG IMG_0031.jpg
    А потім почалися зливи... Аж до сих пір ллє:(

    Моє барахло за ці виїзди:
    IMG_0032.jpg IMG_0033.jpg IMG_0034.jpg

    Незабаром буде ще коп... Слава ЗСУ та Україні!!!
    IMG_0035.jpg
     
    GINDENBURG, ХапалАнДаг, Dimonhig та 12 іншим подобається це.
  25. часовщик

    часовщик Moderator

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.273
    Адреса:
    Україна
    класс, ну с таким боекомплектом можно на коп...
     
    Мансур Львович, Gregson, Rastaarheolog та ще 1-му подобається це.
  26. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.842
    Адреса:
    Україна, Київ
    Не можливо, а обов`язково треба на коп їхати... Після смачної їжі, звичайно...
    IMG_0001.JPG IMG_0002.JPG

    Двадцятий мій коп з початку війни. Пляж на Оболоні, місто Київ, 29.09.2022, четвер:
    IMG_0003.JPG IMG_0004.JPG IMG_0005.JPG IMG_0006.JPG

    Підготовка до відчинення порталу зі знахідками:
    IMG_0007.JPG IMG_0008.JPG IMG_0009.JPG

    Починаємо пошукові дії:
    IMG_0010.JPG IMG_0011.JPG IMG_0012.JPG

    Я ніколи раніше не поважав такий вид копу, але є одне але, називається воно - час...
    IMG_0013.JPG IMG_0014.JPG IMG_0015.JPG IMG_0016.JPG IMG_0017.JPG

    Спільний результат за годину до закінчення пошуку:
    IMG_0018.JPG IMG_0019.JPG

    Майже під кінець копу до нас завітав наш спільник, який мешкає поруч, але не зміг вибратись з нами вчора на коп. Потеревеніли та попускали трохи табачного диму:
    IMG_0020.JPG

    Також була нормальна кора - місцевий наркозалежний, який хапанувши зі своїм корешем кримінального Метадону (6-(діметиламіно)-4,4-дифенілгептанон-3), впав нам на хвіст, ходив по п`ятам аж до самого вечора, допомагав нам копати та шукати, та допоміг мені випалити всі мої цигарки:) Потім він ще пройшовся з нами з самого пляжу до станції метро "Мінська", де ми посадили на метро Валєру, та завітав аж на метро "Оболонь", так сказати, за компанию зі мною, де я, сівши на свій вєльчік, покатив собі на хату... Наркозілля - це зло! Ніколи навіть і не пробуйте!!!
    IMG_0021.JPG

    Моє:
    IMG_0022.jpg IMG_0023.jpg

    Дуже скоро мені знову копати, як це прикольно, чорт забирай!
    IMG_0024.jpg
     
    Останнє редагування: 30 вер 2022
    Savage Mind, флегМАТ, Gregson та 11 іншим подобається це.