Прошу зорієнтувати по середній колодці та по тій, що зправа, без стрічки. Є версія, що середня від "Ордену Слави", а права копана колодка від царської медалі. То може бути таке чи ні?
Доброго вечера. Все колодки от наград СССР ,царских нет. Средняя возможно от медали За Победу над Германией а также и от ордена Слава. Крайняя справа не комплектная. С ув.