Доброго дня усім! Хочу зробити колишок для ПОМЗ 2, але трохи полазивши по просторах інтернету, його розміри так і не знайшов (можливо погано шукав). Тож прошу підказати розміри, або навіть ескіз чи креслення. Попередньо дякую, та з повагою Олександр!