Кітель на визначення

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Dron.istorik, 9 лют 2018.

  1. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Доброго вечора всім. Прошу визначити по відзнакам та гудзикам чий це кітель та на який період. Всі вишивки виконані важкою металізованою ниткою. Дякую.
     

    Images:

    IMG-534a7c240262715edf786a97e7eac587-V.jpg
    IMG-a90077ae33189bbf9df01ae29af97d21-V.jpg
    IMG-ae0489c1567e6fc7aa470ac26368f249-V.jpg
    grek68 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Фаянсовая миска для первых блюд Вермахт Бавария 1941 год.
      2500 грн.
    2. До вашої уваги кружка для чаю офіцерської столовой вермахту. Тавро Bavaria 1942 - У лоті тільки чаш...
      4400 грн.
    3. Набір столовий вінтажний відмінної якості виробництва Франціі. Без люфту.Набір міцний та надійний
      550 грн.
    4. Сотейник мідний вінтажний виробництва Франціі
      380 грн.
    5. Знайдено у землі.Мито водою,не чистився.Послуги банку за рахунок покупця.
      350 грн.
  3. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    7.509
    Адреса:
    Сумская обл. Конотоп
  4. vanDott

    vanDott Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    838
    Адреса:
    Украина.Одесса
    Бельгия Бельгия!На пуговицах вон "восстающий" ,фламандский лев (герб Бельгии)
    Покажите фото всего кителя .Пожалуйста.
     
    TarASha подобається це.
  5. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    а який період? Зроблено як німецький кітель, матеріал важкий, товстий, темно синього кольору, кармани зверху й знизу схожі клапанами на офіцера Вермахта.
     
  6. vanDott

    vanDott Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    838
    Адреса:
    Украина.Одесса
    Покажите фото всего кителя .Пожалуйста.
     
  7. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Він поки не в мене. Думаю чи варто його забирати у власника.
     
  8. vanDott

    vanDott Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    838
    Адреса:
    Украина.Одесса
    Попросите хозяина сделать фото со всех сторон+фото бирки(если есть) без єтого что-то вам посоветовать нереально.
     
  9. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Нарешті він у мене в руках. По матеріалам судячи та по стилю виконання мені бачиться довоєнний або часів Другої Світової війни. Прошу ознайомитись зі світлинами й підсказати на який період та який рід військ бельгійської армії.
     

    Images:

    P_20180215_123735.jpg
    P_20180215_123744.jpg
    P_20180215_123750.jpg
    P_20180215_123804.jpg
    P_20180215_123824.jpg
    P_20180215_124229.jpg
    P_20180215_124236.jpg
    P_20180215_124333.jpg
    P_20180215_124345.jpg
    Миша-Клад подобається це.
  10. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Нажаль жодної бірки чи клейма не видивився. Навіть в кишені позаглядував.
     
  11. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    На оборті гудзиків є написи: F-VANMALDEREN-BRUXEL
    Чомусь здався темно синім. Зараз розгледів - чорний.
     
  12. vanDott

    vanDott Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    838
    Адреса:
    Украина.Одесса
    Да Бельгия 30-начало50х годов .Похоже на авиацию.Сукно правда смотрю подуставшее (то ли потертое то ли молью понюханное)
    Смущает застежка на "женскую" сторону.Возможно что женский.
     
    dizaster76 та Миша-Клад подобається це.
  13. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Тобто можна вважати, що це кітель "на війну", авіація, жіночого персоналу?
     
  14. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Чому на жіночу? Ось у майора-бельгійця гудзики теж з правого боку:
    [​IMG]
     
  15. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    У льотного складу мають бути на рукаві крила з короною, у наземних служб авіації форма має бути кольору хакі. Так що наче не авіація.
     
  16. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    Всё хорошо. только у бельгийцев не было пятиконечных звёзд для обозначения армейского звания.
     
  17. vanDott

    vanDott Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    838
    Адреса:
    Украина.Одесса
    Присмотритесь на какую сторону идет запах края кителя на рисунке и на какую на вашем кителе.

    Но при єтом форма петлиц и общий дизайн кителя ,а так же гербовые пуговицы с "восстающим" львом Фландрии абсолютно бельгийские.
    И кстати на рисунке у майора в петлицах тоже звезды...
     
  18. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    Хотелось бы ещё одно чёткое фото пуговицы...
     
  19. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
     

    Images:

    P_20180215_225353.jpg
    P_20180215_225416.jpg
    P_20180215_225427.jpg
    P_20180215_225441.jpg
  20. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Придивився. На малюнку у майора точнісінько там же гудзики, де й на тому кітелі, що в мене. Придивіться на фото кітеля, які виклав я, я його не застібував на гудзики й ви бачите, що гудзики на правій полі, як й в майора на малюнку.
     
  21. vanDott

    vanDott Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    838
    Адреса:
    Украина.Одесса
    Корона тут не причем.Всегда смотрите на пуговицы.Они обычно несут геральдику государства в котором изготовилась униформа.
    В данном случае у вас типичный бельгийский лев(посмотрите герб Фландрии и герб Бельгии) .И форма петлиц характерная именно для бельгийцев.
    С застегиванием я понял.)))Да я сначала не понял,что он не застегнут,так что тут вопрос снят.:beer:
     
  22. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Одне точно - гудзики бельгійського виробництва й це факт.
     
  23. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Друге точно, що й корона з бельгійського герба:
    [​IMG]
     
    Миша-Клад подобається це.
  24. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Отже кітель точно бельгійський на Другу світову війну. А от який рід військ та яке звання - це ще нам залишилось визначити.
     
  25. vanDott

    vanDott Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    838
    Адреса:
    Украина.Одесса
    Темно-синий у них это авиация была(как у англичан).Флот носил черное и крой был другой-двубортные пиджаки с лацканами.(как у англичан)
    Бельгийцы до первой мировой копировали форму у французов,а после первой мировой стали копировать у англичан).
    Сам обладаю бельгийской пехотной шинелью 40-50х годов и короткой курткой типа английского "батлдресс" .Так вот они точный копипаст с британской униформы.
     
  26. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Я ж писав у пості №10, що кітель чорний.