1. rast

    rast Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    851
    Location:
    Харків
    Вітаю панове..хто купляв собі барабанний магазин під 50 патронів?? дайте посилання чи назву який підійде
     
    akms1974 likes this.
  2. Интересные лоты

    1. Гільзи одностріл. Не чищені, не обжаті, не декапсульовані В лоті 80шт + 4 коробки
      165 грн.
    2. (в наличии 450 шт.)
      Гільзи 7,62х54R. Не стріляна. Капсуль - цілий.
      15 грн.
    3. (в наличии 300 шт.)
      Обережно вийняті депуллерем. Вага: 4.08 - 4.03 g / 61.8 - 63.0 gn
      25 грн.
    4. (в наличии 3 шт.)
      Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на м...
      81 грн.
    5. (в наличии 2 шт.)
      Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на м...
      200 грн.
  3. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Messages:
    30,631
    Location:
    Украина
    Подойдет такой, но в Украине встречается редко...
    https://magpul.com/pmag-d-50-gl9-glock.html
     
    akms1974 likes this.
  4. rast

    rast Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    851
    Location:
    Харків
  5. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Messages:
    30,631
    Location:
    Украина
    rast likes this.
  6. TheLastOne

    TheLastOne Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    104
    Лоты
      на продаже:
    47
      проданные:
    215
    Messages:
    136
    Unnamed Player likes this.
  7. leo78

    leo78 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,261
    Location:
    Украина
    Вітаю, свого часу, були думки в цілому про бубен, але імхо, це більш фанова річ, практичніше і дешевше, придбати орижинал магазини глоковські на 33 патрони. За ціну бубна вийде 3-4 шт.
     
  8. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Messages:
    30,631
    Location:
    Украина
    Да и работают бубны не всегда хорошо....
     
  9. TheLastOne

    TheLastOne Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    104
    Лоты
      на продаже:
    47
      проданные:
    215
    Messages:
    136
    так на упаковке второй строкой так и написано - не рекомендуется для карабинов пистолетного калибра.
    Хотя для 5.56 барабаны даже надежней классических магазинов
     
  10. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Messages:
    30,631
    Location:
    Украина
    Не сказал бы...мы их раньше завозили, но из за периодических поломок (правда в основном из за неправильной эксплуатации владельцев) заказывать их перестали и пока возобновлять поставки не планируем...
     
    F_R_A_G and akms1974 like this.
  11. TheLastOne

    TheLastOne Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    104
    Лоты
      на продаже:
    47
      проданные:
    215
    Messages:
    136
    у меня их 5 штук ) подача на барабанном стабильна на протяжении всей длины пружины, у классических, ослабевает при малом количестве патронов. Магпул сверхнадежны, но все равно в целом барабанные понадежней будут обычных. Но у каждого свой опыт
     
    akms1974 and Unnamed Player like this.
  12. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Messages:
    2,360
    Location:
    UA
    Так і є, бубни завжди проблемні були причому в різних системах і проблеми ті самі - в них забагато тертя, по зрівнянню зі звичайними магазинами.
     
  13. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Messages:
    2,360
    Location:
    UA
    В класичних, якщо є проблема, що не вистачає тиску пружини на останніх набоях - значить пружина вже своє відпрацювала, або від початку була неякісна. За умови достатньо якісної пружини іі тиск прорахований і достатній, те що зусилля на малій кількості набоїв менше, ніж на повному, компенсується меншим тертям невеликої кількості набоїв по стінках магазину. Завеликий тиск пружини такий самий недолік, як і недостатній, бо це створює додаткові перешкоди руху затвора і затворноі рами. Рамі треба продавити верхній набій вниз при русі назад і пересилити тертя набою за губки магазину при русі уперед. Буде завелике зусилля - і це може привести до затримки. Замале - також до затримки, але вже через нездатність магазину вчасно підняти набій на лінію подачі.
    В бубнах тертя настільки велике, що не дивлячись на збільшені зусилля на пружині, набої нерідко підвисають, отримують вільний рух, який можна відчути, як торохтіння, мають можливість міняти своє положення в магазині, що приводить до затримок.
     
  14. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Messages:
    30,631
    Location:
    Украина
    К тому же, в таких магазинах производства Магпул все детали внутри пластиковые и ремонту не подлежат...только замена, и найти эти детали практически невозможно...
     
  15. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Messages:
    2,360
    Location:
    UA
    Не існує найефективніших службових пістолетних калібрів, всі вони набагато менш ефективні, ніж нормальні проміжні або гвинтівочні. Тому що були створені як компроміс між потужністю і здатністю пересічного користувача контролювати легку і компактну зброю однієї руки - пістолет.
    Причому це стосується що 9х19 (9х21) що 9х18, що 45акп. Вони всі на межі відносної ефективності і працюють приблизно к холодна зброя - що пошкоджене безпосередньо кулею, те і пошкоджене. А те, що стрілець вбив 7 людей з 20, в яких влучив, каже про те, що в багатьох випадках в нього була можливість стріляти влучно в важливі місця, наприклад в голови.
     
  16. TheLastOne

    TheLastOne Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    104
    Лоты
      на продаже:
    47
      проданные:
    215
    Messages:
    136
    Это у вас из личного опыта информация? много отстреляно с них?
    если в магазине нет self-leveling follower то приплыли, тут даже никто слушать не будет разбирающийся в вопросе. В бубнах нет сильного трения, единственный момент - их надо уметь заряжать правильно, а если закидывать по 5 патронов за одну ужимку, то потом и вырастают такие опусы и патроны ныряют вниз пулей и перекосы, только при чем тут магазины? Классический магазин без self leveling follower даже близко не лежит с Magpul D-60.
    Риторические вопросы и оффтоп
     
  17. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Messages:
    2,360
    Location:
    UA
    Ви це все розповідаєте, тому що в питанні абсолютно не розумієтеся, але намагаєтеся відкрити америку. Ці всі дитячі болячки бубнів давно загально відомі усім, хто багато з ними працює, відомі конструкторам зброї, увійшли в мануали і настанови.
     
  18. TheLastOne

    TheLastOne Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    104
    Лоты
      на продаже:
    47
      проданные:
    215
    Messages:
    136
    какие болячки бубнов? что вы выдумываете, а потом сами опровергаете? я писал только за сравнение magpul D-60 с классическими магазинами. Какие еще болячки бубнов?
     
  19. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Messages:
    2,360
    Location:
    UA
    Ті, про які я почав писати, а Ви на це моє повідомлення відповіли, продовживши розмову. Одне з них безпосередньо стосується саме надійності в порівнянні зі звичайними коробчатими магазинами - збільшене тертя. В коробчатого магазину сила опору є тільки в одній площині бо рух набоїв йде в одному напрямку. В барабанного - в двох площинах, бо рух іде по спіралі. Тому концептуально барабанні магазини завжди менш надійні, ніж коробчаті. Звісно, можна зробити неякісно коробчатий магазин, який буде менш надійний, ніж якісний барабанний, але річ не про такі винятки, а про загальну проблему конструкцій.
    Про інші недоліки я вище не став розкривати, бо це вже не про надійність - вищу вартість, незручність у переносі, вагу.
     
  20. TheLastOne

    TheLastOne Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    104
    Лоты
      на продаже:
    47
      проданные:
    215
    Messages:
    136
    Вы мне тут сейчас доказываете, почему вилка хуже ложки, и с таким усердием ))) носите на войне десятизарядные магазины, они удобнее при переноске, весе, меньше стоят ))) по всем вашим критериям даже еще лучше. А про неудобство переноса особенно интересно было, это самый сильный аргумент из всех что слышал. Броник тоже в топку? ну он же тяжелый, носить неудобно, а спать в нем так вообще мука летом )) сорри, но дальше не вижу смысла дисскутировать когда "не читал, но осуждаю", да и оффтоп это
     
    Last edited: Apr 21, 2026
  21. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Messages:
    2,360
    Location:
    UA
    Слухайте, я « и читал» і не «осуждаю». Це просто є, подобається це комусь чи ні. В мене були барабанні магазини і мені вони не сподобались.
    А якщо хтось робить хибне ствердження або висновки, то йому не варто дивуватися, коли йому кажуть, що він помиляється. Я ж не кажу, що вам варто позбавитися ваших магазинів, або перейти на інші. Я просто кажу, що ви помиляєтесь відносно їх кращої надійності, ніж у коробчатих магазинів, які ви чомусь називаєте «класичними». Хоча це ще велике питання, які самі магазини ближче до класики. Бо багато зброї відпочатку мали саме «друм магазини» і переходили згодом на коробчаті через вказані мною вище причини.
    Те, що для вас вони поки показують себе добре, каже лише про те, що ви опинилися на гарному боці статистики. І я не прошу вірити мені на слово, бо мені відверто байдуже, чи вірите ви мені, чи ні. Але якщо у вас виникнуть бажання перевірити, ви легко знайдете у мережі все те, про що я писав вище.
     
    Kineas likes this.
  22. TheLastOne

    TheLastOne Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    104
    Лоты
      на продаже:
    47
      проданные:
    215
    Messages:
    136
    меня уже бомбить начинает от того, что вы упорно не хотите понимать суть написанного :D какое оружие изначально имели драм магазины? я раз пятый наверное пишу что я пишу ТОЛЬКО про Magpul D-60. Вы вообще понимаете о чем речь была? опять же сами выдумали какое-то утверждение и сами опровергаете. Это надо умудриться еще чтобы сравнивать старые бубны с магпуловским бубном, там из общего наверное только форма, ахахахах, не говоря уже про патенты фоловеров и материалов, формы пружин, которые и делают их сверхнадежными. Жду очередной пример бубнов начала века :D
    Я все, я про Ивана, а мне про болвана
     
  23. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Messages:
    2,360
    Location:
    UA
    Та я бачу, що вас бомбить і почався стендап замість дискусії.
    Звісно я розумію. Було ваше хибне ствердження, що вони краще по надійності ніж якісь відомі тількі вам "класичні" магазини через постійне зусилля пружини. На що я відповів, що ви помиляєтесь, якщо порівнюватиме яблука з яблуками - тобто магазини одного рівня якості. Тобто вашому випадку коробчаті пімаги від магпул з д60 від магпул. І вказав чому. Натомість від вас є тільки білий шум, смайлики і емоції. Не цікаво.
     
    Last edited: Apr 21, 2026
  24. rast

    rast Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    851
    Location:
    Харків
    Кому цікава інфа по Gen 3...короче завезено овєр дофіга Gen2, і поки ці запаси не розпродадуть--Gen3 не будуть завозити...а як мені сказали запаси там -дай боже...
     
    akms1974 likes this.
  25. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Messages:
    30,631
    Location:
    Украина
    Ну як "дай боже"...., уже осталось меньше 300 шт
     
    Last edited: Apr 22, 2026
  26. Олександр Поляков

    Олександр Поляков Stabsgefreiter

    Messages:
    196
    Там депутат Алексєєв від Євросолідарності уже патякає, що "треба заборонити усю тактичну зброю", "у збройовому магазині можна озброїти будь-якого терориста" та "мисливська зброя має бути лише у мисливців"... Правда він тут же каже, що треба таки дозволити пістолети, але щось в ТІ його слова - слабо віриться.