Kel Tec sub 2000

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем АЛЕКСЕЕВ, 9 лис 2019.

  1. radiowaveserfer

    radiowaveserfer Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    941
    Адреса:
    0.01-5940Мгц
    Сумка для 17'' ноутбука
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 100 шт.)
      Продам пули отлитые из твердого свинцового сплава(свинец,олово,сурьма).Вес 6.8 грамма. В лоте 100 шт...
      370 грн.
    2. (в наявності 81 шт.)
      Лот складається з 10 латунних гільз. Гільза декапсюльована. Мита у ротаційній мийці. Обжата матрицею...
      40 грн.
    3. Жевело радянського виробництва, повна коробочка 300 шт. Стан по фото
      3000 грн.
    4. Гильза люгер 9-19 латунь Помыта обжата декапсулирова готова к применению в лоте 100 шт. Возможна кап...
      300 грн.
    5. Одним лотом 50 гильз 9*22. Резинострел 9 РА. Гильза резана из 223рем. Фаски кримпа капсюля сняты. Мы...
      200 грн.
  3. Дядя Митя

    Дядя Митя Hauptmann

    Повідомлення:
    2.452
    Адреса:
    Киев-Черкассы
    100 с чем то страниц назад.
     
  4. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
  5. Taras Bond

    Taras Bond Oberschütze

    Повідомлення:
    25
    Адреса:
    ave. Peremogy
    ... пробував :) розлізлась...
     
  6. Serhiygr

    Serhiygr Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.969
    Адреса:
    Kyiv
    Если даже йогурты не все одинаково полезны, то наверное и сумки разные бывают?
     
  7. Taras Bond

    Taras Bond Oberschütze

    Повідомлення:
    25
    Адреса:
    ave. Peremogy
    Це однозначно... якщо пошити сумку для ноута з надміцної тканини - то, звичайно, витримає, а якщо ту, яка в пересічному магазині продається (а це було у моєму випадку) то не варто й пробувати...

    Мені вже знайшли та замовили (чекати сказали місяць(але не з АліЕкспрас та не з ТаоБао)... побачимо, що получиться... отримаю - викладу фото
     
    Yuber та Р а д і с т подобається це.
  8. larg

    larg Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    220
    Адреса:
    Украина, Киев
    Так навіщо чекати місяць?) Прошу, кидайте Ваше посилання сюди, може хтось ще бажає замовити.
     
  9. Taras Bond

    Taras Bond Oberschütze

    Повідомлення:
    25
    Адреса:
    ave. Peremogy
    Я прихильник того, щоб перевірити самому, а потім радити іншим ( бо може бути неконструктивна критика у мій бік від певної категорії "експертів", нічого проти не має щодо наших форумчан, але доводилось зіштовхнутися з таким :))) )... мені скинули фото, без посилань... з розмірами
    Мені в принципі сподобалося... бо в наших магазинах, на жаль, окрім однієї моделі, що тут обговорювалася, немає нічого...
    Я не вмію фото сюди викладати... а так би надав би фото, можу фото скинути бажаючим
     
    larg подобається це.
  10. Vitalost

    Vitalost Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    31
    Повідомлення:
    134
    Адреса:
    Луцьк
  11. Taras Bond

    Taras Bond Oberschütze

    Повідомлення:
    25
    Адреса:
    ave. Peremogy
    Дякую, але, на жаль нічого там не знайшов (мо погано шукав :) )
    Мовою англ погано володію, перекладач сайтів теж не дав результату бажаного
     
  12. Vitalost

    Vitalost Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    31
    Повідомлення:
    134
    Адреса:
    Луцьк

    переклад - translate.google

    Сімейна зброєва компанія Адріана Келлгрена у Флориді залишилася з партією напівавтоматичних гвинтівок на 200 000 доларів після того, як давній клієнт в Україні раптово замовк під час вторгнення Володимира Путіна в країну.
    Побоюючись гіршого, Келлгрен і його компанія KelTec вирішили використати ці 400 одиниць зброї, відправивши їх до зароджуваного руху опору в Україні, щоб допомогти мирним жителям дати відсіч російським військовим, які неодноразово обстрілювали їхні житлові будинки, школи, лікарні та схованки. .
    "Американський народ хоче щось зробити", - сказав Келлгрен, колишній пілот ВМС США. «Ми насолоджуємося нашими свободами, ми дорожимо цими речами. І коли ми бачимо групу людей, яких так б'ють, це розриває серце».
    Пожертвування KelTec, що базується на какао, є гучним прикладом збирання американцями зброї, боєприпасів, бронежилетів, шоломів та іншого тактичного спорядження у відповідь на обіцянку президента України Володимира Зеленського озброїти своїх громадян . Але багато подібних низових зусиль були завалені недосвідченістю зі складною мережею правил, що регулюють міжнародне перевезення такого обладнання.


    Я про те, що це, мабуть, замовлення Ствола.
    А вартість 200000$ і кількість 400шт, показує вартість одиниці...
     
    Yuber подобається це.
  13. Taras Bond

    Taras Bond Oberschütze

    Повідомлення:
    25
    Адреса:
    ave. Peremogy
    Так, рентабельність збройового бізнесу - висока... :)

    ЦІкаво, де ця зброя "осіла" кажуть, передали для потреб ДФТГ...
    І до якої територіальної громади дійшли ці карабіни??
    По моєму - риторичне питання...
     
  14. BravoLA

    BravoLA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.248
    Адреса:
    Украина
    к 500 $ Нужно добавить доставку и растаможку, это докинет еще от 200$ до 500$ как минимум.
     
    flanker22 та Yuber подобається це.
  15. Vitalost

    Vitalost Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    31
    Повідомлення:
    134
    Адреса:
    Луцьк
    Не можу не погодитись...
    Не "до 500$" звичайно, думаю, ближче до першої цифри +
     
    berger2000 подобається це.
  16. DoublePaulus

    DoublePaulus Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    484
    Адреса:
    місто Київ
    Думаю, там буде поменше ніж $500. Розрахунок простий: доставка нехай 10% (20к), ПДВ 20% з інвойсу з доставкою (44к), імпортне мито (не знаю скільки для зброї). Загалом добавляється 64к баксів ($160 на один ствол без урахування імпортного мита та брокерських зборів). То ж десь $250..300 на ствол.
    А далі ще прибуток дистриб'ютора.
     
    Yuber подобається це.
  17. Vitalost

    Vitalost Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    31
    Повідомлення:
    134
    Адреса:
    Луцьк
    Ніби так я і написав у відповіді BravoLA...
    ""ближче до першої цифри +""
     
  18. Vitalost

    Vitalost Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    31
    Повідомлення:
    134
    Адреса:
    Луцьк
    Але це таке...
    Для чого це нам?
    Ми не в змозі придбати ТАК і ТАМ...
    А тепер і ТУТ, не можемо:(
     
  19. DoublePaulus

    DoublePaulus Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    484
    Адреса:
    місто Київ
    Воно так, але без урахування прибутку дистриб'ютора. А тут вже повний простір для фантазій та забаганок. То ж реальна ціна буде набагато вища від тих же $800.
     
  20. Vitalost

    Vitalost Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    31
    Повідомлення:
    134
    Адреса:
    Луцьк
    В цій темі, на сторінці 164, вже обговорювалась тема прибутку, на прикладі нашого МП38.
     
    Yuber подобається це.
  21. DoublePaulus

    DoublePaulus Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    484
    Адреса:
    місто Київ
    Це ви про Ібіс та його +100%? Так і я про це ж кажу. Буде мінімум $1.6к.
    Нажаль, зброя ще довго лишатиметься ексклюзивом, то ж на зниження цін через конкуренцію сподіватись не варто.
     
  22. Р а д і с т

    Р а д і с т General-major

    Повідомлення:
    5.411
    Адреса:
    Київ
    Так а де конкуренція? Наочно присутня картельна змова двох монополістів, які просто поділили ринок.
    Була б реальна конкуренція з вільним доступом до ринку (звичайно ж ліцензованим), була б інша цінова картина.
     
    flanker22 та Yuber подобається це.
  23. DoublePaulus

    DoublePaulus Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    484
    Адреса:
    місто Київ
    Про це й мова: ціна від виробника не має вирішального значення, жадібність торгашів все одно відніме більше грошей.
     
  24. Taras Bond

    Taras Bond Oberschütze

    Повідомлення:
    25
    Адреса:
    ave. Peremogy
    Обговорювати тут рівень чиїжось прибутків... якось, не те, щоб нецікаво, а є просто марною тратою часу, кожен, хто як хоче (з економічної та практичної) точки зору, так і веде бізнес...
    ТО ЇХ справи... наші емоції (по типу жадібність торгашів) нічого не дадуть... якщо торгаші не будуть жадібними, то вони не будуть торгашами... (кожному своє...)
    Звичайно, кожен може мати свою точку зору... але... ,як по мені, це не "гріє душу"...

    Якщо спробувати завозиси самому конкретний ствол із-за кордону (з оформленням усіх необхідних длкументів та з дотриманням усіх процедур), МОЖЛИВО, буде трохи дешевше (хоча не певен) але добавить стільки головної болі, що перехочеться....
    Тому, може, треба створювати монополістам конкуренцію? :)
     
    Yuber подобається це.
  25. DoublePaulus

    DoublePaulus Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    484
    Адреса:
    місто Київ
    Сам я не займався придбанням і легалізацією зброї зза кордону. Але мій знайомий цим займався.
    В цого випадку вийшло значно дешевше (з урахуванням всіх платежів і т.п.) і не настільки складно, як здається. Але треба розуміти, що при купівлі чогось недорогого економія може виявитись занадто малою і не вартою витрат часу та нервів.
    Єдине питання, яке для мене не дуже зрозуміле - питання гарантії та сервісного обслуговування. Зрозуміло, що відремонтувати можна без проблем, але чи існує в такому випадку таке поняття, як "безкоштовний гарантійний ремонт" - це мені невідомо.
    А конкуренцію складати однозначно треба.
    Було б цікаво щоб хтось зробив таку закупівлю, пройшов всі стадії, а потім виклав докладний мануал та розрахунки десь тут.
     
  26. Борис Р.

    Борис Р. Oberschütze

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Киев
    Всім доброго вечора.
    Порадьте яка оптимальна дистанція для пристрілки келтека на штатних прицільних?