казанок РІА

Discussion in 'Реставрація знахідок' started by Stach, Oct 8, 2015.

  1. Stach

    Stach Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    69
    Messages:
    1,255
    Location:
    Украина,Покуття
    Моя повага до шановного товариства. Попав казанок, в кого, які думки. Я думаю гріти, що порадите? Помив у воді губкою і все.
    Чекаю порад і наперед дякую.
     

    Images:

    Фото0130.jpg
    Фото0131.jpg
    Фото0132.jpg
    IMG_3519.JPG
    IMG_3520.JPG
    IMG_3521.JPG
    IMG_3522.JPG
    IMG_3523.JPG
  2. Интересные лоты

    1. Чохол / гаманець на Wehrpass. Надірвана одна кнопка, на неї краще не закривати.
      400 грн.
    2. Ножиці вінтажні старовинні для гасіння свічки
      450 грн.
    3. Гасова лампа ,пальник MATADOP,все працює піднімає опускає будуть питання в прошу в лс
      750 грн.
    4. Коробка сигарилл "Flottweg", III.Рейх. ------------ Раритет! - оригинальная акцизная лента...
      6500 грн.
    5. Все, як на фото. Рідкісний предмет в колекцію!
      950 грн.
  3. Карахан

    Карахан Feldwebel

    Messages:
    328
    Location:
    Казахстан
  4. Stach

    Stach Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    69
    Messages:
    1,255
    Location:
    Украина,Покуття
    Завтра стартану, гірше ніж є не стане, одне трошки погано, що трішчинки присутні. Ну нічого, буду пробувати.
     
  5. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    6,080
    Location:
    Україна
    майте наувазі там, де тріщини метал просів і дуже крихкий, тому може ріснути, прогрійте весь казанок рівномірно, і потрохи рівняйте теж рівномірно
     
  6. Stach

    Stach Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    69
    Messages:
    1,255
    Location:
    Украина,Покуття
    Ось що вийшло:
    Більше на мою думку з нього не витянеш. Був би мідний може не так би просів метал а латунь пішла в місцях згину. Щоб тримався бодрячком, трішчини, на скільки вмію, позапаював. Хто захоче позабавлятись в реставраціі даного казанка, стукайте в приват.
     

    Images:

    IMG_3524.JPG
    IMG_3525.JPG
    IMG_3526.JPG
    IMG_3527.JPG
    IMG_3528.JPG
    IMG_3529.JPG
    IMG_3530.JPG
    663 likes this.