Каска

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем владимир1982, 11 кві 2010.

  1. владимир1982

    владимир1982 Oberschütze

    Повідомлення:
    31
    Адреса:
    тула
    Подскажите сколько стоит данный касон.
     

    Images:

    IMG_0713.JPG
    IMG_0714.JPG
    IMG_0715.JPG
    IMG_0717.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Набір столовий вінтажний відмінної якості виробництва Франціі. Без люфту.Набір міцний та надійний
      550 грн.
    2. Штопор вінтажний старовинний виробництва Франціі у робочому стані.
      400 грн.
    3. До вашої уваги велика кружка 0,5l офіцерської столовой вермахту. Тавро підглазурне Bavaria 1942 Добр...
      5500 грн.
    4. Все, як на фото. Можна використовувати за прямим призначенням. Також прикрасить будь-яку колекцію! Ч...
      1050 грн.
    5. Тарілка вермахт під перше виробника Альтвасер. Непоганий стан.
      2000 грн.
  3. restler09

    restler09 Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    67
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    121
    Повідомлення:
    5.372
    Адреса:
    Украина
    70-100уе
     
    1 людині також подобається це.
  4. laser

    laser Moderator

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    191
    Лоти
      на продажу:
    23
      продані:
    449
    Повідомлення:
    7.944
    Адреса:
    Харків
    Примерно 100 долл
     
    1 людині також подобається це.
  5. viking1941

    viking1941 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.741
    Адреса:
    Украина/Донецк
    90-100 долл.
     
    1 людині також подобається це.
  6. xtremist07

    xtremist07 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.057
    Адреса:
    город-герой Донецк!
    До 100 у.е
     
  7. Andreas K

    Andreas K Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    694
    Адреса:
    Nikolaew
    По первой фото здается мне что размерчик маленький, померяйте по кламмерам. Эксклюзивные мгабольшие и мегамаленькие размеры стоят несколько больше ~ +30-50%% от номинальной стоимости.

    ИМХО

    с ув.
     
  8. владимир1982

    владимир1982 Oberschütze

    Повідомлення:
    31
    Адреса:
    тула
    По кламмерам 65 см.
     
  9. xtremist07

    xtremist07 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.057
    Адреса:
    город-герой Донецк!
    В принципе стандартный размерчик
     
  10. Andreas K

    Andreas K Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    694
    Адреса:
    Nikolaew
    на голову 58-59
     
  11. владимир1982

    владимир1982 Oberschütze

    Повідомлення:
    31
    Адреса:
    тула
    Прямо на мою:)
     
  12. владимир1982

    владимир1982 Oberschütze

    Повідомлення:
    31
    Адреса:
    тула
    Всем камрадам спасибо! Тему можно закрыть.