каска після лимонки

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Kuzy, 3 січ 2017.

  1. Kuzy

    Kuzy Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    76
    Повідомлення:
    764
    Адреса:
    Чернівці
    Доброго вечора.Всіх з новим роком! Підскажіть будь ласка як збутися жовтизни з каски після чистки ломонною кислотою?З повагою.
     
    alex-kv подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Книга старовинна виробництва Франціі
      400 грн.
    2. Оригінал. 1870 рік. Видано в Парижі. Французька мова. Записки з подорожі французького натураліста до...
      2235 грн.
    3. Книга: "Офіційні воєнні депеші 1915-1916". Німеччина.
      1000 грн.
    4. Оригінал 1871 року. Львівське видання . Польською мовою. Курс лекцій для вивчення французької мови б...
      465 грн.
    5. Оригінал 1855 року. Німецька мова. Лейпцигське видання. Історія одного з найзнаменитіших воєначальни...
      315 грн.
  3. alex-kv

    alex-kv Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    29
    Повідомлення:
    977
    Адреса:
    УКРАЇНА
    А сколько Вы её в этом растворе держали?:eek:
     
  4. Kuzy

    Kuzy Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    76
    Повідомлення:
    764
    Адреса:
    Чернівці
    сутку потім чистака і потім ще сутку 100 грам на 20 л води
     
  5. alex-kv

    alex-kv Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    29
    Повідомлення:
    977
    Адреса:
    УКРАЇНА
    Странно. После лимонки никакого налёта недолжно быть, а вот если больше недели держать то выпадает осадок и поверхность покрывается кристалическим налётом. Это если брать магазинную лимонку.
     
  6. bayan

    bayan Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    2.945
    Адреса:
    Одесса
    Действительно странно...у меня желтый налет как-то был от долгого держания в щавелевой к-те. За лимонкой такого не замечал.
     
  7. ворошиловский стрелок

    ворошиловский стрелок Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    54
    Повідомлення:
    5.253
    Адреса:
    UA
    Фото каски можно.
     
    663 подобається це.
  8. Friedrich Bruno

    Friedrich Bruno Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    14
      продані:
    68
    Повідомлення:
    1.489
    Адреса:
    Ukraine
    Наверное камрад имел ввиду желтый ржавый налет после того, как шлем высохнет ?!
    Надо фото шлема.
     
    Kuzy подобається це.
  9. Kuzy

    Kuzy Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    76
    Повідомлення:
    764
    Адреса:
    Чернівці
    З верху менше бо протирав і керасіном і рестворітелем може така якась лимоннка бракована купив сьогодні другу попробую qAgNrJ7PfL0.jpg
     
  10. ворошиловский стрелок

    ворошиловский стрелок Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    54
    Повідомлення:
    5.253
    Адреса:
    UA
    Щетка по металлу в помощь
     
    Gunther10975, БЛК та 663 подобається це.
  11. Friedrich Bruno

    Friedrich Bruno Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    14
      продані:
    68
    Повідомлення:
    1.489
    Адреса:
    Ukraine
    И дрель с насадкой тоже!
    Шлем желательно чистить хотя бы 2 раза в день, тогда процесс быстрее пойдет.
     
    Gunther10975 та Kuzy подобається це.
  12. Kuzy

    Kuzy Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    76
    Повідомлення:
    764
    Адреса:
    Чернівці
    з 5 раз насадками чистив і всьоравно вийшла
     
  13. ворошиловский стрелок

    ворошиловский стрелок Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    54
    Повідомлення:
    5.253
    Адреса:
    UA
    Маслом потом помазать нужно
     
  14. Kuzy

    Kuzy Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    76
    Повідомлення:
    764
    Адреса:
    Чернівці
    да я багото хо чистив і не було проблем но да я зразу маслон намазував а каску перший раз но думав не мастити маслом бо далі заварка і тд. З повагою.
     
  15. egoiste

    egoiste Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    559
    Адреса:
    Одеса, Україна
    После кислочения кислоту надо деактивировать щелочью, иначе процесс окисления будет продолжаться.
     
    663 та Tamerlan25 подобається це.
  16. Kuzy

    Kuzy Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    76
    Повідомлення:
    764
    Адреса:
    Чернівці
    А ето как щелочью?З повагою!
     
  17. egoiste

    egoiste Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    559
    Адреса:
    Одеса, Україна
    Либо в соду (раствор с водой), либо вымыть хорошенько с хоз. мылом (пару раз зубной щеткой) и высушить феном. Потом преобразователем ржавчины и все будет гут.
     
    Johann Schneider, 663, Tamerlan25 та 2 іншим подобається це.
  18. Kuzy

    Kuzy Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    76
    Повідомлення:
    764
    Адреса:
    Чернівці
    Зрозуміло.Всім гарно дякую!Веселих свят.;)З повагою.
     
    663 та egoiste подобається це.