Карабін ексклюзив!

Discussion in 'Скільки коштує?' started by никто не забыт, Dec 4, 2020.

  1. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    163
    Messages:
    2,200
    Location:
    Украина
    Дякую, за допомогу, з пов.
     
    kley and qwerty3 like this.
  2. Интересные лоты

    1. Лот один на 9 шт. - верхний ряд 5шт. на фото (гербовые и с клеймами изготовителей), нижний ряд - 4шт...
      300 грн.
    2. Большая пуговица 19. РИА. Крымская война.
      40 грн.
    3. Ґудзик БУХТ S.PETERSBURG Накладений платіж ВІДСУТНІЙ. Висилаю після повної оплати на карту ПБ. Купую...
      55 грн.
    4. вещи скифов и руской империи 15 речей
      40 грн.
    5. Сост на фото.Доставка Укрпочтой +15 грн.
      250 грн.
  3. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    188
    Лоты
      на продаже:
    36
      проданные:
    618
    Messages:
    3,793
    Location:
    Полесье
    Додам ... коли бачу мильні, мікроскопічні фото, зроблені дрожащими руками, або з квадрокоптеру, да ще і в темряві, мене як правило плющить, особливо, коли розумієшь, що то зроблено, щоб скрити недоліки знахідки, але "никто не забыт" це не той випадок. А коли ти фанатик, в доброму розумінні цього слова, то повністю його розумію.

    Щодо ціни, то ціна в 3000+- грн буде цілком адекватною.
     
  4. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    163
    Messages:
    2,200
    Location:
    Украина
    Дякую за хороші слова, я ніколи не приховую недоліки, більше того, пропоную, якщо щось не так, товар повернути, а я відповідно фінанси, з пов.
     
  5. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    2,188
    Location:
    Харків, Україна
    У немцев во время ПМВ была масса вариантов "онемечивания" ВМ. В том числе и такой, для штатного доукомплектования штыками S88/98. Уровень колхозности был от трешняка до вполне себе. Возможно у вас как раз такая ВМ для Ландштурма.
     

    Images:

    BayoArt30.jpg
    BayoArt48.jpg
    BayoArt43.jpg
    BayoArt39.jpg
    tumblr_inline_o08qxzb1L71qapn73_540.jpg
    M91MB03_small.jpg
  6. RIK

    RIK Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Messages:
    205
    Location:
    UA
    Доброго.Думаю менше 3000.Вона не комплектна нема затвора.В
     
  7. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    163
    Messages:
    2,200
    Location:
    Украина
    затвора немає, дуже шкода, що не коиплект, з пов.
     
    kley likes this.
  8. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    163
    Messages:
    2,200
    Location:
    Украина
    ц
    ікавий вигляд має мосінка зі 98 штик ножем, аж захотілось потримати таку комплектну. Дякую, з пов.
     
    kley and СКН like this.
  9. _СВАРОГ_

    _СВАРОГ_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    40
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    65
    Messages:
    129
    Location:
    вечность
    доброго всем! сейчас сам такой чердачный себе неспешно собираю, так что камрад если будут какие вопросы то обращайтесь!
     

    Images:

    Screenshot_7.png
    1.jpg
    2.jpg
    3.jpg
    4.jpg
    5.jpg
    6.jpg
    7.jpg
    8.jpg
    DSC03099.JPG
    DSC03103.JPG
    Polish_wz8mm_005.JPG
    Polish_wz8mm_006.JPG
    Polish_wz8mm_007.JPG
    Polish_wz8mm_008.JPG
    post-1185-0-59412800-1457788760.jpg
    Screenshot_1.png
    Screenshot_2.png
    Screenshot_11.png
    WZ91982501.JPG
  10. Tyhadf

    Tyhadf Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    -1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    197
    Location:
    Украина
    3500 не менше готов поторгуватись буде на продажі дасте знать
     
  11. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    539
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    991
    Messages:
    11,229
    Location:
    OSTWALL
    Даю 100 % гарантию, что затвор лежит в том же водоеме, на удалении броска руки..
     
  12. hanter

    hanter Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    31
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Messages:
    4,168
    Location:
    Одеssа
    Так же думаю. Задвига где то рядом. Если её выняли правой рукой а, это так. То она со стороны берега справа от винта должна быть
     
  13. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    539
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    991
    Messages:
    11,229
    Location:
    OSTWALL
    Да и с затвором особой проблемы не будет: кроме небольшой переделки соединительной планки и, естественно, личины. Остальные детали без изменений.
     
    LySS, viking38, hanter and 2 others like this.
  14. _СВАРОГ_

    _СВАРОГ_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    40
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    65
    Messages:
    129
    Location:
    вечность
     

    Images:

    11.jpg
    13.jpg
    17.jpg
    91_98_25_comp_001.jpg
    91_98_25_comp_002.jpg
    91_98_25_comp_003.jpg
    IMGP7870.JPG
    IMGP7872.JPG
  15. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    539
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    991
    Messages:
    11,229
    Location:
    OSTWALL
    Вот всегда знал, у кого "золотые руки"!
     
  16. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    163
    Messages:
    2,200
    Location:
    Украина
    Дякую, питання будуть однозначно, зараз розберусь з ним що да як і відпишусь, з пов.
     
    Militaria IMA-U.S.A likes this.
  17. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    163
    Messages:
    2,200
    Location:
    Украина
    Не факт, була переправа, але на болотистому бугру перед самим руслом куча затворів була розкидана ну і різного роду зброї, з пов.
     
    Militaria IMA-U.S.A likes this.
  18. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    539
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    991
    Messages:
    11,229
    Location:
    OSTWALL
    Винтовка без затвора, выброшена в воду, значит сброс. С собой затвор никто не понесёт, тем более от неординарного экземпляра. Вынул, выкинул в одну сторону, а винтарь - в другую. И не факт, что раньше бугор не был в воде..
     
  19. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    163
    Messages:
    2,200
    Location:
    Украина
    Поплаваєм ще, можливо, замулене дно заважає пошуку.
     
    LySS and Militaria IMA-U.S.A like this.
  20. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    163
    Messages:
    2,200
    Location:
    Украина
    Ось що вийшло після прозбору і поверхневої чистки, що скажите?
     

    Images:

    IMG_20201205_123535_BURST1.jpg
    IMG_20201205_123540.jpg
    IMG_20201205_123548.jpg
    IMG_20201205_123554.jpg
    IMG_20201205_123623.jpg
    IMG_20201205_123640.jpg
    IMG_20201205_123711.jpg
    IMG_20201205_123726.jpg
    IMG_20201205_123934.jpg
    IMG_20201205_123943.jpg
    Oprishok and Militaria IMA-U.S.A like this.
  21. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    163
    Messages:
    2,200
    Location:
    Украина
  22. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    163
    Messages:
    2,200
    Location:
    Украина
  23. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    539
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    991
    Messages:
    11,229
    Location:
    OSTWALL
    Несмотря на утраты в районе прилива, ценник в 3000 грн. должен выдержать.
    Под шепталом никакой прокладочки, в виде шайбы, не было ?
     
    _СВАРОГ_ and viking38 like this.
  24. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    163
    Messages:
    2,200
    Location:
    Украина
    Прокладочка чи шайба помічена не була, розбирав як звичайну вм і міг просто не звернути уваги на це, але думаю помітив би.
     
  25. d_svystak

    d_svystak Stabsfeldwebel

    Messages:
    789
    Location:
    Карпати
    Доброго вечора! Шкода що не збереглась відсічка, в цій моделі вона двохкомпонентна, а рання мосінська не функціональна для маузеровської гільзи. 2018 році на Віоліті розпродавали ці моделі в повній комплектації заліза від 3,5 до 4 тис гривень,було продано біля 5 штук(складований коп). З повагою.
     
  26. никто не забыт

    никто не забыт Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    93
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    163
    Messages:
    2,200
    Location:
    Украина
    На продажі. Вирішив не ставити з 1 гривні, так як не знав навіть, що такі були, тому ціна саме така, дякую https://reibert.info/lots/.630157