Капсюля ссср

Discussion in 'Релоадінг' started by @Вакула@, Aug 3, 2025.

  1. Продавец @Вакула@

    @Вакула@ Schütze

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    0
    Messages:
    37
    Location:
    Суми
    Капсюля жевело і цетробой, залишилося вже небагато
    1шт-5,12
     

    Images:

    20250717_184925.jpg
    20250717_184925.jpg
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 40 шт.)
      Латунна гільза 45АСР. Мита,декапсюльована,обжата.
      110 грн.
    2. Гільзи стріляні. В лоті 10шт. разом з коробкою.
      1000 грн.
    3. Гільзи одностріл. В лоті 140 гільз та 2 пачки. Не миті, не обжаті, не декапсульовані
      210 грн.
    4. (в наличии 15 шт.)
      Коробка для 250 набоїв калібру .22 LR (.22 Long Rifle) Містке, зручне та надійне рішення для зберіга...
      470 грн.
    5. Мультітул-пенал для релоадінгу.Працюе з калібрами від 22 до 45.Дозволяє знімати наружну та внутрішн...
      800 грн.
  3. РОМАН СЕРГЕЕВИЧ ШУЛЬГА

    РОМАН СЕРГЕЕВИЧ ШУЛЬГА Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Messages:
    295
    Location:
    Прилуки
    Жевело в резерв. Фото можна? І яка кількість?
     
  4. Продавец @Вакула@

    @Вакула@ Schütze

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    0
    Messages:
    37
    Location:
    Суми
    Потрібно подивитися скільки вже залишилося