Камера з Zala

Тема у розділі 'Військово-технічна інформація', створена користувачем jackhat tech, 30 кві 2026.

  1. jackhat tech

    jackhat tech Schütze

    Повідомлення:
    1
    Вітаю. Підкажіть чи комусь відомо як можна підключити камеру з Зали до борта? Або сам тепловий модуль. Намагалися і ніяк не виходить. Можливо хоча б направити в якій бік треба шукати інформацію
     

    Images:

    IMG_9942.jpeg
    IMG_9943.jpeg
    IMG_9945.jpeg
    IMG_9946.jpeg
    KOSER та zubrik подобається це.