Реклама на REIBERT.info
Тема у розділі 'Хлам', створена користувачем Саргій, 23 чер 2026 у 15:11.
Доброго такі знайшов ящики , це по 2 світовій чи вже пізніший совок? і чи вони щось вартують? дякую.