Ящики

Тема у розділі 'Хлам', створена користувачем Саргій, 23 чер 2026 у 15:11.

  1. Саргій

    Саргій Obergefreiter

    Повідомлення:
    112
    Адреса:
    Україна
    Доброго такі знайшов ящики , це по 2 світовій чи вже пізніший совок? і чи вони щось вартують? дякую.
     

    Images:

    photo_2026-06-23_15-05-56 (2).jpg
    photo_2026-06-23_15-05-56 (4).jpg
    photo_2026-06-23_15-05-56 (3).jpg
    photo_2026-06-23_15-05-57 (2).jpg
    photo_2026-06-23_15-05-57.jpg
    photo_2026-06-23_15-05-56 (5).jpg